Viccek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
- Hova mész piroska?
- Megyek a folyóhoz és megmosom a pinámat!
- Hû az anyját hogy meg változott ez a mese ?!?!
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/
- Anyu, lejött a fél éves kosz.
- Fürödj még.
Megfürdik újra.
- Anyu, lejött a 2 éves kosz.
- Fürödj még.
Fürdik.
- Anyuu, megvan a piros melegítõm!!!!!!!
Live for nothing or die for something.
persze, csak ne kapcsold be..
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Ki.
Én.
My PC: Intel Core2 Quad Q8400, Asus P5B, Nvidia GeForce 8600GT, 2GB Kingston RAM.
Mák.
Mi az, két kis fekete pont a Szahara közepén?
Komák.
Mi az, sok kis fekete pont a Szahara közepén?
Romák.
Pszt.
- Én huszat ismerek! - szól az egyik.
Az emberek hümmögnek.
- Én harmincat! - mondja egy másik.
- Az semmi, én negyvenet! - kiabál valaki hátulról.
Elismerõ moraj.
- Hát te, Józsi? - kérdezik az egyik félrehúzódót.
- Én csak azt a hagyományosat, mikor az asszony lefekszik hanyatt, szétteszi a lábát, én meg ráfekszek és bedugom.
Kiáltás ismét hátulról:
- Akkor én negyvenegyet!
Az elõjáték során megszólal a lány:
- Nyom a pecsétgyûrûd.
- Az nem a pecsétgyûrûm, hanem a karórám.
A feldühödött tábornok összetrombitáltatja a helyõrséget, és közli, hogy amennyiben huszonnégy órán belül nem kerül elõ a felesége eltûnt gyémántgyûrûje, mindenkit hadbíróság elé állíttat. Izgatott kutatás indul meg minden eredmény nélkül. Végül a beijedt katonák beráncigálnak az utcáról egy dülöngélõ részeget. Az persze tagad mindent. Hogy gyorsabban haladjanak a "nyomozással", fejjel lefelé belelógatják az udvar közepén lévõ kútba. Mindhiába. Már éppen fel akarják adni, amikor az éppen felhúzott csöpögõ áldozat mégiscsak megszólal:
- Fiúk, tényleg hívjatok inkább valami búvárt. Én akárhogy meresztem odalent a szemem, nem találok semmit.
Éjjel a laktanya kerítésén át próbálnak kiadni ketten egy lopott teherautó féltengelyt. Hirtelen váratlan segítség érkezik, és hárman már boldogulnak.
- Kösz! De hogy kerülsz te ide tulajdonképpen? - kérdezi az egyik tolvaj.
- Az õr vagyok a toronyból. Láttam hogy nem megy.
A kiskatona leszerel, és hazafelé menet elhatározza, hogy az útjába esõ elsõ nõt magáévá teszi annyiszor, ahány foga van. Egy idõs nénivel hozza össze a sors:
- Mondja öreganyám, hány foga van?
- Összesen egy! - válaszolja a néni.
A katona elmeséli a fogadalmát, és teljesíti is azt. Már éppen indulna tovább, mikor utánakiált az öregasszony:
- Várjál fiam! Van itt hátul még egy gyökér is!
Az õrmester kiáll az újoncok elé:
- Na ide figyeljenek! Van maguk között érettségizett?
- Jelen, õrmester elvtárs! - szól valaki.
- Na, ha maga olyan okos, akkor mondja meg, hogy hány fokon forr a víz!
- Jelentem, száz fokon!
- Maga marha! Kilencven!
- De jelentem õrmester elvtárs, hogy száz fokon!
- Ne pofázzon! Azt mondtam hogy kilencven!
- Értettem, õrmester elvtárs!
Másnap ismét eligazítás folyik. Az õrmester így szól:
- Na hol van az az érettségizett?
- Jelen, õrmester elvtárs!
- Na ide figyeljen, magának volt igaza. A kilencven fok az a derékszög.
A rendõr a parkban gyanús neszezést hall egy bokor mélyérõl. Odasiet:
- Közösülünk? Közösülünk? 500 forint helyszíni bírság!
Kinyúlik egy kéz a pénzzel, csak hogy a rendõr menjen már a fenébe. Tetszik a rendõrnek a módszer, odamegy a legközelebbi gyanús bokorhoz is:
- Közösülünk? Közösülünk? 500 forint helyszíni bírság!
Kinyúlik egy kéz a pénzzel, csak hogy a rendõr menjen már a fenébe.
A harmadik bokornál is megáll a rend õre:
- Közösülünk? Közösülünk? 500 forint helyszíni bírság!
Elõbukkan két zilált, rémült fej. A rendõr teljesen megdöbben:
- Mi? Ketten vannak? 1000 forint!
A rendõr megállít egy autóst:
- Megbüntetem önöket, túl sokan utaznak!
- De biztos úr - mondja a sofõr -, ez az Audi ötszemélyes, és mi is öten vagyunk.
- Ne szórakozzon velem - válaszol a rendõr -, az van ráírva, hogy Audi Quattro.
- Szóljon inkább a társának! - vitatkozik tovább a sofõr.
- Nem lehet, mert nem ér rá. Éppen most érkezett egy házaspár egy Fiat Uno-val.
A rendõr elsétál az állatkereskedés elõtt, és a kirakatból kiszól egy papagáj:
- Hé, rendõr!
- Na?
- Kurva anyád.
- Kuss legyen, féreg. Hogy van pofád a rendõrrel így beszélni? - rivall rá.
Az eset egy hétig mindennap megtörténik, és egy idõ után a rendõr elveszti a türelmét.
- Te papagáj! Ha holnap is így beszélsz velem az állatkereskedést bezáratom, téged pedig a kutyáknak doblak.
A papagáj megrémül, de azért is megszólítja a rendõrt másnap:
- Hé, rendõr!
- Na?
- Tudod.
Két rendõr szolgálatban járja az utcákat, amikor meglátnak egy piros lámpás házat. Azt mondja az egyik:
- Te, ez egy baromi jó hely. Képzeld, lehet kajálni, piálni, szeretkezni és a végén kifelé menet még egy ötezrest is a zsebedbe dugnak.
- Na ne mond! Honnan tudod?
- Az asszony mesélte.
A siófoki Fõ téren szerencsétlenkedik egy német Opel, utasai láthatóan keresnek valamit. A téren ácsorog két rendõr. A kocsi melléjük gurul.
- Sprechen sie deutsch? - hajol ki a vezetõ.
A két rendõr rázza a fejét, hogy nem érti.
- Do you speak english?
Ismételt fejrázás.
- Parlez vous francais?
Továbbra is semmi, az autós bosszúsan továbbhajt. Az egyik rendõr megszólal:
- Azért nem ártana már megtanulnunk egy idegen nyelvet!
A másik legyint:
- Minek? Látod, ezek is hány nyelven tudtak, és mire mentek vele?
Bemegy a rendõr a fodrászhoz fülhallgatóval a fején.
- Kérem, vegye le, hogy meg tudjam rendesen nyírni - mondja a fodrász.
- Nem veszem le, mert az életem függ tõle - mondja a rendõr.
A fodrász nagy nehezen körbenyírja, ahogy csak tudja, de a végére már megunja a kínlódást, és lekapja a rendõr fejérõl a fülhallgatót. Az azonnal holtan esik össze.
- Mit tettem! - kiált fel a fodrász, és kíváncsian belehallgat a fülhallgatóba, ahol ezt hallja: "belégzés, kilégzés".
\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/
,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"
DFTBA ಠ_ಠ
Isten szeret tégedet, az egyház meg a pénzedet. -- Oi! -- 'Ember küzdj és bízva bízzál!' ..de ha nem megy, legalább engem hagyjál!
- Mi vagyunk a rákkeltõk.
: Every man lives, not every man truly dies.: Razor,Lightning Revenant
Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/
Repulo megy a csendes ocean felett , valami technikai hiba van elszivargott a kerozin es hatraszol a pilota az utasoknak, hogy annak erdekeben hogy ne zuhanjanak le ki kell ugrania par embernek, mondjuk menjunk ABC szerint :
akkor ugorjanak eloszor ki aaaaaaaaaz:
- AFRO amerikaiak....
Nema csend senki nem mozdul ... egy afro amerikai csaladnal a kisfiju odaszol apjanak:
- Nem kellene jelentkeznunk ?
Mire Habzo szajjal rakiabal a fater:
- Pofadat befogod fiam, mi most NIGGEREK vagyunk! eloszor a KINAIAK jonnek!
Mire hatulrol cernahangon valaki elorekiabal:
- Nem KINAI hanem SARGA!
Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"
Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.
- Ki nem állhatom a kínaiakat!
- Miért?
- Lebombáztak Pearl Harbour-t!
- Ó, azt nem kínai csinál! Az volt japán!
- Kínai, japán, koreai, az mind ugyanaz. All the same, érted?
Kis idõ múlva a kínai szólal meg:
- Én nem állhat zsidókat!
- Miért?
- Elsüllyeszt Titanic!
- Azok nem a zsidók voltak, hanem egy jéghegy!
- Mi?
- Jéghegy! Iceberg, érted?
- Iceberg, Goldberg, Rosenberg... az mind ugyanaz, érted?
,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
Amúgy fasza 😄
,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"
HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!
Második szentbeszéde elõtt felkereste feljebbvalóját, és megkérdezte:
- Hogyan tudnám leküzdeni az idegességem?
- Tegyél egy kis vodkát a misekehelybe, és pár korty után lazábban tudod majd folytatni. -Szólt a válasz.
A következõ vasárnap a lelkész gyakorlatba ültette át a tanácsot, és úgy érezte, még hatalmas égzengés közepette is tudna beszélni.
Amikor visszatért a plébániába, talált egy levelet feljebbvajójától:
Kedves Testvérem!
1, Legközelebb kortyokat igyon, és ne öntse le az egészet!
2, Nem teszünk jégkockát és citromkarikát a misekehelybe!
3, A Biblia nem poháralátét!
4, Az oltárterítõt nem használjuk szalvétának!
5, 10 parancsolat van, nem 12!
6, 12 tanítvány van, nem 10!
7, Nem utalunk a keresztre mint arra a "nagy darab T betûre"!
8, Nem konferáljuk be Jézus és tanítványait mint DJ JC és bandája!
9, Dávid Góliátot egy parittyával gyõzte le és nem "lõtte szitává a seggét egy Magnum-al"!
10, A kígyó tekergett az almafán és nem az "Isten fasza"!
11, Nem utalunk Júdásra, mint arra a "seggfejre"!
12, A Pápa szent. Nincs kiherélve, és nem nevezik "keresztapának"!
13, Az Atya, a Fiú, és a Szentlélek nem "a Fater, a Kiscsávó, és a kriptaszökevény"!
14, Júdás 30 ezüstpénzért adta el Jézust és nem 2 filléren!
15, Júdás az Olajfán adta el Jézust, és nem a kínai piacon!
16, Egyébként a bûnösök a pokolra kerülnek, nem pedig a büdös picsába!
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
1. - Gondoltam valamit.
- Sör?
- Nem.
- Punci?
- Az.
2. - Na, megint gondoltam valamit.
- Punci?
- Az.
3. - Na, megint gondoltam valamit.
- Az?
- Az.
😄
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál
Positive Mental Attitude
- Hááát nem is tudom, Józsika..
: Every man lives, not every man truly dies.: Razor,Lightning Revenant
- Aranyom, azért mert lefekszem az apáddal, még nem kell anyunak
szólítanod!
- Akkor hogy szólítsalak???
- Normálisan, mondd, hogy Józsi!
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"