Viccek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
- Az én fiam olyan sikeres, hogy a múltkor egy házat vett egy barátjának.
- Az semmi, az én fiamnak olyan jól megy, hogy nemrégiben két Mercedeszt vett az üzlettársának - mondja a másik.
- Az én fiam tõzsdézik, és annyit keresett, hogy egy csomó részvényt adott egy ismerõsének ajándékba - kontráz a harmadik.
Közben visszajön a negyedik, kérdik tõle is, hogy mi újság a fiával?
- Ne is mondjátok, az én fiam homokos. Nem vagyok rá büszke, de azért jól boldogul. A múltkor is kapott a barátaitól egy házat, két Mercedeszt és egy csomó részvényt... <#idiota>#idiota><#idiota>#idiota>
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
- Szívesen lennék a kutyája helyében!
- Nem hiszem, épp kiheréltetni viszem...
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
Két stoppos cigány megállítja.
A fülkében nincs hely, így a kamionos felajánlja a rakteret, azok
hátra beszállnak.
Mennek egy ideje, egyszer csak egy kivilágítatlan lovas kocsit
kerülve a kamion beleborul az árokba.
A sofõr ájulásából felkelve látja, hogy az árok szélén a négercsókok
szanaszét, a két cigány közöttük, és a lovas kocsit vezetõ paraszt
bácsi iszonyat tempóval tapossa szét a négercsókokat.
Rászól :
- Hé bátyám, mit csinál, nem elég nagy a kár így is ?
- De jó, hogy magához tért, jöjjön, inkább segítsen, mert kettõ már kikelt!!!!
Na vili? <#idiota>#idiota>
Harlan fekete hattyúnak nevezte Almát... valaminek, ami definíció alapján nem létezhetne, de mégis van.
4 kezû, 4 lábú Móricka siránkozik apukájának:
- Apu! Le szeretnék menni a játszótérre!
- Kisfiam, tudod, hogy nem szabad! Kicsúfolnak, gúnyolódnak a többi gyerekek!
- Apu, de én nagyon unatkozom!
- Hát jó, vidd le ezt a kiló kenyeret az 1. emeletre a gondnoknak!
Elmegy a gyerek, eltelik 1 óra, 3 óra, 5 óra, a gyerek még mindig sehol! Utánamegy az apja, leér az elsõre; nagy csörömpölés, zörgés, csattogás! Bekopog az apa, kinyitja a gondnok az ajtót... Tiszta vér az egész ruhája!!!
Erre az apuka:
- Úristen, veled meg mi történt?
- Basszus, ekkora pókot még életemben nem láttam!!!
dixitque Deus fiat lux et facta est lux
dixitque Deus fiat lux et facta est lux
\"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni - ezt jól vésd az eszedbe.\" Nem a képességeink mutatják meg, kik vagyunk. Hanem a döntéseink.
válasz erre
Egy pszichiátertõl kérdezi az asszisztense:
- Doktor úr, elárulná, hogyan ismeri fel, hogy egy páciensnek mentális problémája van, ha látszólag teljesen egészséges?
- Ez nagyon egyszerû. - feleli a doki. - Felteszek neki egy olyan kérdést, amire bárki tudná a választ. Ha a páciens elbizonytalanodik, akkor biztos, hogy baj van.
- Például milyen kérdést?
- Például azt, hogy Cook kapitány háromszor utazta körül a Földet, és egyik útja során meghalt. Melyik volt az?
Az asszisztens gondolkodik egy kicsit, majd idegesen felnevet:
- Jaj, doktor úr! Nem mondana egy másik példát? Az az igazság, hogy sose voltam jó történelembõl.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
- Uram, nem látta a sebességkorlátozó táblát?
- Miért? Ellopta valaki? - kérdezi a részeg.
A võ felnéz, jól megszemléli a sötét, viharos égboltot és így szól:
- Na! Úgy látszik felért!
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
- Te, komám, mikor születtél?
- 1961 február 3.-án.
- Érdekes, én is akkor születtem. Hol születtél?
- Seattle-ben.
- Ez furcsa, én is ott születtem. Iskolába hova jártál?
- Az Abraham Lincoln középiskolába.
- Hihetetlen, én is oda jártam.
Arra megy a pincér, az elsõ fickó odaszól neki:
- Figyeljen csak, ilyet még nem hallott! Én és ez a fickó ugyanakkor születtünk, ugyanott, sõt még iskolába is egy helyre jártunk!
A pincér bólogat, majd visszamegy a pult mögé. Kérdi a csapos a pincértõl:
- Mi újság?
- Á, semmi különös, a Johnson ikrek már megint holtrészegek...
Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/
Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.
-Vóna valami munka?
-Persze uram, informatikai cégnél ügyvezetõ állás, céges kocsi, mobiltelefon, évi fix 4 alkalommal jutalom, céges lakás.
-Maga most viccõ velem?
-Hát maga kezdte, nem?
- Vóna valami munka.
- Persze. Útépítés!
- Á, asszonymeló nem kell. Mi van még?
- Bányászni kellene a szenet.
- Á, asszonymeló nem kell. Mi van még?
- Favágás erdõben?
- Á, asszonymeló nem kell.
- Na de, cigány, ezek mind kemény férfias munkák. Miért mondod, hogy ez asszonymunka?
- Hát mert csinálja a jó édsanyja.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
Cigány bemegy a munkaközvetítõbe.
- Dolgozni szeretnék!
- Volna itt egy állás, havi félmillió a fizetés, napi két órát kell egy irodában ücsörögni, szép titkárnõ, céges BMW sofõrrel.
- Ne vicceljen már...
- Nem én kezdtem!
Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/
- Te, én most úgy megvágnálak!
Mire a másik:
- Most nem lehet, itt egy csomó ember!
- Ne izgulj már, mindenki a felszállással, meg az ügyes-bajos dolgával van elfoglalva. Figyelj! Kérj egy tollat!
- KÉREK EGY TOLLAT! - ordít fel a cimbora, de senki nem figyel rá.
- Na látod! -csillan fel a kanos szeme.
Megtörténik a dolog, minden OK. Eltelik egy fél óra, jön a stewardess, és látja, hogy egy bácsika maga elé hányt.
- Bácsi miért nem kért egy zacskót? - kérdi tõle, mire az öreg:
- Hogyisne! Az elõbb a fiatalember csak egy tollat kért, és úgy megdugták, hogy azóta se mer megszólalni! <#idiota>#idiota>
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
föleg a Tolvaj és a bérgyilkos 😄😄😛
Ahova ti mentek, én onnan már rég vissza fele jövök ;)
Talicskatoló - Egynyomvonalú kézierõgép-kezelõ technikus.
Takarítónõ - Higiéniai manager asszisztens.
Ablakmosó - Síküveg restaurátor.
Gondnok - Háztömb manager.
Portás - Front door manager.
Sofõr - Kormánykerék-igazgató logisztikai supporter.
Gépkocsikísérõ - Gyors- és gépkocsi rakodó
Árokásó - Okleveles nyeles lapát technikus
Disznópásztor - Élelmiszeripari alapanyag elõkészítõ koordinátor
Pénzbehajtó - Kihelyezett tõke visszaáramoltatási szociális ügyintézõ
Verõlegény - Nyeles testápoló-gép kezelõ technikus
Rakodómunkás - Anyagmozgatási szakreferens.
Parkoló õr - Forgalombiztosítási szakmenedzser.
Tolvaj - Tulajdonáthelyezõ és biztonságtechnikai szakember.
Árus - Szabadfoglalkozású megélhetési eladó.
Utcaseprõ - Köztisztasági, tárca nélküli asszisztens.
Kukás - Hulladék managelési szakreferens.
Autómosó - Gépjármû optikai karbantartó.
Bérgyilkos - Humánerõforrás létszám leépítési ügyintézõ
Szódás - Szikvíz termék menedzser.
Raktáros - Termékpozíció optimalizálásért felelõs logisztikai manager.
WC-s néni - Anyagcsere manager
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
Pistike komp akart lenni, de nem komp lett...
"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"
DFTBA ಠ_ಠ
Ha érdekel 8500 ft szinte ingyenes sportfogadási bónusz, írj üzenetet!
"BACKUP6-od'" ?...
-avagy; Olvass-, hallgass (! ) friss híreket.
CsAK_azér'-is lesz itt vagy
3600 darab numerikus
"CsÁK_Norriszunk" :
-1; Texaszi_kalpaggal
-2; krokodilbõr csizmával
-3; helyettessel
-4; "Sevrolett"-kerékkel, de
-5; (DAN-)_csillagos "karate_kung-FuSis" fekete-övvel, 's
+basz_6-ó JENKI_s (-filsztári-) mintákkal
(10)_a 7-en, import_dollárból !!!
-s így lesz ez már a
BeatLESÜNK majd
"OKTApuszi-(Polipunk-) garden"-YEAH !
Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/
- Mondd, hogy érzed magad az alkoholellenes egyesületben?
- Pompásan.
- És mi a dolgod?
- Reggeltõl estig piálnom kell.
- Hát ez hogy lehet?
- Én vagyok az elrettentõ példa.
Azért nem hallom a discoban a mobilomat, mert ott mindenki egyszerre csörög!
Beszélgetés egy igazi doktorral..............
Kérdés: Úgy hallottam, hogy a testedzés meghosszabbíthatja az ember életét, igaz ez?
Válasz: Az ember szíve nem dobog örökké. Ne pazarolja testedzésre a szívét! Idõvel minden elhasználódik. Ha felgyorsítja a szívdobogását, attól nem fog tovább élni. Olyan ez, mintha azt állítanánk, hogy meghosszabbíthatjuk a kocsink életét azzal, hogy száguldozunk vele! Sokáig akar élni? Akkor szunyókáljon gyakrabban!
K: Egyek kevesebb húst, és több zöldséget, gyümölcsöt?
V: Meg kellene értenie az összefüggéseket! Mit eszik a tehén? Szénát és kukoricát. És mik ezek? Zöldségek. Így a steak nem más, mint egy nagyon effektív mechanizmus arra, hogy zöldségek kerüljenek a szervezetbe. A marhahús kitûnõ forrása a mezei fûnek. És egy sertésszeletben megtalálható a javasolt napi zöldségmennyiség 100%-a. Gabonafélékre van szüksége? Egyen csirkét.
K: Csökkentsem az alkoholfogyasztásomat?
V: Dehogyis. A bor gyümölcsbõl készül. A brandy pedig desztillált bor, ami azt jelenti, hogy kivonják belõle a felesleges vizet, így még töményebb formában juthatunk gyümölcshöz. A sör meg ugye gabonából készül..... Folytassam?
K: Hogyan számítjuk ki a testzsír-százalékot?
V: Nos, ha egy teste van és az zsíros, akkor 1:1 Ha két teste van és zsíros, akkor 2:1 és így tovább....
K: Mik az elõnyei a rendszeres testedzésnek?
V: A testedzésnek semmi elõnye sincs. A testedzés fájdalommal jár. Az én filozófiám szerint az a jó, ha egyáltalán nincs fájdalom!
K: Az olajban sült ételek károsak?
V: Hogy lehetne az káros? Ha növényi olajban sütünk, még több zöldséghez jutunk ezáltal?
K: Felülésekkel meg lehet szabadulnunk az úszógumitól?
V: Biztos, hogy nem! Amikor igénybe vesz egy izmot, az nagyobb lesz. Akkor kell felüléseket csinálnia, ha nagyobb hasat akar!
K: A csokoládé káros?
V: Megõrült? Kakaóbab! Az is zöldség!!!
K: Az úszástól jó alakja lesz az embernek?
A: Ha az úszás jót tesz az alaknak, akkor magyarázza meg nekem a bálnákat.
K: Fontos, hogy az ember formába hozza magát?
V: A kerek maga szerint nem egy forma?
Remélem, ezzel tisztáztuk az összes étkezéssel és testedzéssel kapcsolatos félreértéseket.
És ne felejtse el:
Az élet NE egy sír felé vezetõ biztonságos, de unalmas utazás legyen! Bukfencezzük végig az életet egy üveg borral az egyik kézben, egy csokival a másik kézben, és közben kiáltsuk: Micsoda buli!
ÉS......
Azoknak, akik állandóan amiatt aggódnak, hogy mit egyenek, itt az összefüggés a táplálkozás és az egészség között. Megkönnyebbülés végre megtudni az igazságot a sok téveszme után.
1. A japánok nagyon kevés zsírt fogyasztanak, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.
2. A mexikóiak nagyon zsírosan étkeznek, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.
3. A kínaiak nagyon kevés vörösbort fogyasztanak, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.
4. Az olaszok sok vörösbort isznak, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.
5. A németek sok sört isznak, sok kolbászt esznek, és kevesebb náluk a szívinfarktus, mint a magyaroknál.
Mi ebbõl a tanulság?
Egyél, igyál azt és annyit, amennyi jól esik. Úgyis csak azért fogsz megdögleni, mert magyar vagy!
forrás: DNBPekseg @ Bithumen
Unicumos pulyka receptje
1. Vegyünk egy pulykát!
2. Egy pohár unicum.
3. Tegyük a pulykát a sütõbe!
4. Még két unicum.
5. Állítsuk a hõfokot 190 sütõre!
6. 3 unicum további.
7. Süssük a kapcsot be!
8. Most még tovum 4 univáb.
9. Pulykázzuk meg a zsírt!
10 Unicumot a másik palackot még.
11. Dugjunk pulykákat a homérumba!
12. Poharazzunk egy unicumot az öntbe!
13. Süssük az unicumot még egy óráig!
13+1. Gyöngyvirágos kék ibolya-a-a-a!...
14. Pulykáljuk meg az puha unicumját!
15. Vegyük ki a pulyákot az unicumból!
16. Édes anyám, sírhalmomra-a-a-a!...
17. Kiskút, kerekes kút...
18. Szeletum a pulyák darabbal többe!
19. Pusztuljunk tásztátum!
20. Palackoljunk még egy unicum vevétet!
21. Nyílára uccásik a krocsmrasumity!...
22. Állítsuk meg a teritumot és pulykoljunk még egy terítéket!
23. Leterít az unipulyák, és fogyjunk el!
- De Kovács úr, miért futott el a mûtõasztalról?
- Mert a nõvérke azt mondta: "Ne féljen, ez csak egy rutinmûtét"
- Épp ez az, ezért nem lett volna szabad...
- De nem nekem mondta! Az orvosnak!
- Doktor úr! Nagyon veszélyes a mûtétem?
- Ne aggódjon, több, mint ötvenszer csináltam már.
- Jó, akkor megnyugodtam.
- ...egyszer már csak sikerülnie kell.