493
Tony Hawk\'s Pro Skater 3
  • toMpEr
    #216
    jah, azok abbol allnak,hogy egyik Grindet koveti a masik, pl erre szerintem a legjobb gyakolohely a reptér.
    Ráugrasz az induláskor elötted lévő korlátok egyikére, aztán onnan át a másikra (közben lehetőleg csinalj valami Kick trükköt), aztan ha a vegere ertel, akkor leugrasz, ugras kozben manual, elmanualozol a mozgolepcso korlatjaig, arra megint felugrasz, csinalsz rajta nehany trukkot. Igy - ha jol csinaltad - 70-80.000 Pontot biztos kapsz, de a folytatast a fantaziadra bizom (nekem ezen a helyen egy ugrassal 230.000 a rekordom)
  • Rincewind
    #215
    Multi része nagyon kira. Főleg az a labdás tetszet, amikor csak akkor kapsz pontot, ha nálad van a golyó. Nagyon rulez kergetőzni plusz pontokat szerezni egyszerre :)
  • Rincewind
    #214
    Azon már túl vagyok! Megy is a dolog, de elképzelni nem tudom, hogyan lehet 120k-s ugrásokat csinálni. A komolyabb kombók létrehozása érdekelne!
  • toMpEr
    #213
    Aha,nekem mar sikerult a netes jatek.
    Tony Hawk-al nyomom es ha jol veszem ki,akkor a medence folotti drotokon kell invertelnem.
  • Gary
    #212
    Valakinek sikerült már a NET-es játék?

    toMpEr: Nekem nem invertet kellett csinálnom, hanem BluntSlide-ot a kirakatok fölötti naptetőn! (Custom skater-rel.)

    Most a Darth Maul-lal nyomom, és vele meg valamilyen trükköt kell bemutatni a két negyedív között, ott ahol le lehet menni a múzeumba.
    A Stat - esetemben a Force - pontokat is és a SKATE betűit is nagyon szívatós helyekre tette! Ugrálhatok le a hajóról és reméykedhetek, hogy jó legyen az irányzékom :-/
    Nos, ahogyan észrevettem, a betűk, a stat pontok helye és azok a mutatványok, amiket fényképeznek, minden pályán, karakterenként változnak. Ennyivel is tovább tart a játék! :)
    Nem úgy, mint a THPS2-ben, ahol a végefelé elég volt 4x, 5x nekifutni egy pályának és kész volt minden.

    Ja, melyik fickóval kell Neked a hajós pályán Invert-et összehozni?
  • toMpEr
    #211
    Azt javaslom robald meg a tutorial Special Tricks részét.
    Csinálsz néhány trükköt,hogy felmenjen az Special csik, utanna a levegoben megnyomod egymas utan a < > és a Grab billentyűt, de ezt el is magyarazza szepen, erthetoen
  • toMpEr
    #210
    Ezen kell vegigcsuszni:

    Cserébe áruld el,hogy hogyan kell az Invert-et megcsinalni a hajos palyan!
  • Remetix
    #209
    Az elso palyan a "grind the molten bucket" -t hogy kell megcsinalni? Csak ez hianyzik, hogy mindegyik palyan meglegyen az osszes goal.
  • Rincewind
    #208
    Nagyon nem vágom ezeket a kombókat. Hogy kell előhozni őket? Elmagyarázná valaki? Csak ne szaknyelven, mert abból egy szót nem értek! :)
    Eddig a legtöbb, amit egy ugrással elértem, az olyan 5000 körüli pont volt.
  • Gary
    #207
    Nah, megnéztem, de szervert egyet sem láttam, amire csatlakozhattam volna. Hiába a sok-sok refresh :(
  • Gary
    #206
    Örök hála! Ha lesz egy kicsivel több időm, meg is nézem!
  • toMpEr
    #205
    http://download.activision.com/activision/th3/Thps3_patch101E.EXE
  • Gary
    #204
    Kösz!
    Honnan lehet leszedni, mert az Activision honlapján nem találtam meg :(
  • toMpEr
    #203
    rakd fel a patchet es menni fog!
  • Gary
    #202
    Fejtsd ki bővebben, pls!
  • toMpEr
    #201
    Fogadjunk nem peccseltel....
  • Gary
    #200
    Én nem, mert kapcsolódás helyett visszalép a windózba :(
  • toMpEr
    #199
    Amugy ti neten nem szoktatok jatszani?
  • toMpEr
    #198
    kb egy odallal ezelott volt nehany megoldas erre a problemara.
    Azota kijott egy patch, szerintem ha azt felrakod es utanna bepipalod a 60hz refresh-t akkor menni fog.
  • SarkanyfuaRUSH
    #196
    Köszi, kiproszalom :)
  • toMpEr
    #195
    The H Teeth Sweeper
  • Gary
    #194
    toMpEr: Wow, ez naccerű! Mi ennek a trükknek a megnevezése?
  • Gary
    #193
    Igen az a special, ami először züld, majd villogó sárga. Ha villog, akkor mehet csak a speckó trükk!

    A gombokat egymás után kell nyomni! Kivéve, ha valamelyik átlós irány van megadva (de ha jól emléxem akkor speckóban nincs átlós irány).
  • toMpEr
    #192
  • SarkanyfuaRUSH
    #191
    Koszi, de melyik a special csík, az amelyik zolden novekcsik majd narancssarga lesz ha trükközök, vagy masik? Ha másik, hol látom?
    Szóval minden billyentűzet kombinációt EGYMÁS UTÁN? kell lenyomni és NEM EGYSZERRE (vagy valamelyik részét egyszerre)???
  • Gary
    #190
    SarkanyfuaRUSH: A speckó trükköket akkor tudod megcsinálni, ha a Special csík villog. Ekkor kell egymás után (lehetőleg gyorsan) lenyomni a gombokat, ami esetünkben (Christ Air) a Balra, Jobbra, majd a G (ami nem a G-gombot takarja, hanem azt, amire a GRAB van állítva. Ez alapesetben a Keypad 6).
    A Special-t pedig sikeresen végrehajtott trükkökkel tudod növelni!
  • SarkanyfuaRUSH
    #189
    Udv! Tudom, hogy tök láma vagyok, de ezek a special trick-ek nekem nem mennek. Már a tutorial részt sem tudom megcsinalni, mikor specialba valami <>+G -vel valami air christ-et kell csinalni. Segítsetek, hogy jutok pontosan specialba menni(akkor, ha narancssarga a csík?) ? És milyen sorrenden (vagy miket kell egyszerre) kell nyomni a gombokat pl. itt, ha azt irja, hogy < > + G ??

    Köszi
  • Aquli
    #187
    Matte: remelem vicceltel. Ha nem, akkor te
  • Dr.ugs
    #186
    jól nézne ki a 629mb-os csatolt file...
  • magus
    #185
    tudtok még titikos helyeket?
  • Gary
    #181
    Aquli: Bonus cuccokat nem kapsz, csak mozik nyílnak meg és új karakterek.
    Nézd meg a #139-es hozzászólást és sokmindenre választ kapsz. Pl.: Ha először nyomod végig valakivel, akkor lesz egy új karakter, akit választhatsz. Ez a Dark Maul. Nagyon impozáns figura a duplapengés lézerkardjával :)
    a hajós pálya az utolsó, amit akkor kapsz meg, ha mind a 3 érmes pályán sikerült valamilyen érmet szerezned (a szine nem számít). Sz'al a 3. megszerzett érem után nyílik meg. A #139-es hozzászólásban is benne van.


    llacee: Az 5 deszkást el kell bvölnöd a mutatványaiddal. Ez azt jelenti, hogy a közelükben kell valami hatásos gyakorlatot bemutatni és akkor örülnek. :) De ami a lényeg: eltűnnek. Ha sikerült egyet elcsodálkoztatni, akkor jön a kiírás, hogy az 5-ből mennyit bűvöltél már el. Nem túl nehéz és aránylag közel is vannak egymáshoz.
  • llacee
    #180
    Szasztok!

    Én most játszok először a Tony sorozattal és a 3.-al kezdtem.
    Nagyon béna vagyok,careerben a második pályán tartok.Már csak a 2 cuucot kéne megcsinálni a köv pályához.70.000 120.000 kazetta vagy az 5 deszkással kell valamit csinálni.Az utóbbi kettőhöz lenne esélyem,mert 35e nél többet még nem sikerült összefiguráznom.
    Tudnátok segíteni a deszkásokkal mit kell csinálni ? Hülyegyerekszinten elmondva :o)

    Köszi a segítséget előre is !

  • Aquli
    #179
    hogyha mindent 100%-ra csinalok, akkor kapok bonus cuccokat? es melyik ez a hajos palya???
  • Gary
    #178
    Siegel: Tokyo pályán a pontok magasan vannak többnyire... Már összeszedtem mindet, de 1 van a pály túlsó végén fönt, ahol a vonat megy. Ezt legkönnyebben alulról éred el, ha a Special villog és alóla simán fölugrasz a levegőbe (fastplant célszerű, hogy magasabbra repülj). Próbáltam a sineken is csúszni, majd a pont előtt ugrani, de így nem sikerült.
    Egy másik a pálya jobb oldalán (ha az indulási pont az alap) egy erkélyen van. Ezt úgy szedtem le, hogy az előtte lévő lampionos madzagon csúsztam és beugrottam. Lehet, hogy a mellette lévő negyedcsövet használva is eléred...
    Ja, mégegy van a léghajó alatt is a neonrácsok fölött.

    A hajó nekem nagyon tetszik. Kellő képpen szívtam is vele :))
    A SKATE-et még hagyján összeszedni, de a 7 csajnak trükközni, az a nem semmi (főleg, mire megtalálod őket) :))
    A Kazi fönt van azon a kémény vagy farok vagy mi a fene az, ami a nagymedence után van. Kezdéskor meg is mutatja. Nah, ezt úgy szedheted le, ha azon a madzagon csúszol, ahol a zászlócskák vannak, majd ráugrasz a piros-csoda tetejére. Itt van egy félcső, kicsit tuningolod a special-t és egy laza ugrással le is lehet szedni. Nem kell kiugrani a félcsőből, csak fölfelé ugrándozni! :) Könnyen le lehet potyogni!
    A zászlós zsinegek induláskor a fejed fölött feszülnek. A kazi - ha az indulási pont az alap - a félcső bal oldalán, középen van.
  • Siegel
    #176
    kössz, de most á megvan mer végignéztem a fórumot, és benne volt. most az uj kérdés: hol vannak a stadtpointok a Tokyo pályán? mer csak azon hiányzik egy.

    Az a hajós pálya nem szar mi? szerintem a SKATE-et összerakni nem könnyű (a K betű). De hol van a pályán a VIDEÓKAZI? csak az kéne meg pontokat elérni.
  • Aquli
    #175
    ujabb rekordom ket perc alatt 467.000, egy trukk 121.000.
    Siegel: meg kell csinalni a foldrengest, ekkor berepedezik a hid. Valahogy fel kell ugrani a hidra, ahol egy kocsi felig fel van akadva a szelere. Ahol fel van akadva, ott vegig kell grindelni, es leesik, es megallitja az uldozest. ennyi.
  • Siegel
    #174
    kössz magus, beszedtem az 5. stadtpointot. egy újabb kérdés:

    Ahol a rendőr üldözi az autót, ott hogyan kell emgállítani őket vagy mi? 3. bajnokság előtti pálya. ha valakitudja lécci irja meg kössz csalán
  • Siegel
    #172
    hi. a legjobb pontom eddig 120000 egy trukksorozatba. az elso bajnoksagon gold, a masodikon silver, a harmadikon bronz érmem van. az a baj hogya álltalába elesek, és ha egyet esel má nem enged elsőnek lenni szerintem
  • Dr.ugs
    #170
    1 cds
  • Rip
    #167
    Attól függ, milyen monitor. régi vagy Újabb? 75 hertzen biztos hogy megy.
    Szerintem húzásra legalkalmasabb a PowerStrip progi. Próbálkozz azzal.