493
Tony Hawk\'s Pro Skater 3
  • Gary
    #267

    PrintScren rulez! :)
  • Head Hunter
    #265
    Psx-en nem találom a zászlót:(
  • Gary
    #264
    Most néztem a GAP listát. GameBoy Advance esetében a Score List-nél meg lehet tekinteni, de a PC-s verzióban sehol sem találom én sem :(
    Pedig ezzel kitolható a játék végigvitelének ideje. Mennyit szenvedtem a 2-ben, míg mindegyiket sikerült megcsinálni. Vártam, hogy ha mind meglesz, akkor ad valami bónuszt a program, de semmi :(
  • Gary
    #263
    ..\THPS3\Data\Settings\
    Ezen belül a CAS könyvtárban vannak a custom skater-ek...
  • Head Hunter
    #258
    Egy kérdés, hogy kell BluntSlid-ot csinálni????
  • Head Hunter
    #257
    Bulu: Igen, nekem psxen van meg, de bemész az optioncba, és ott van!
  • Head Hunter
    #256
    Hajós? Én utolsó pályának a tokyot meg a downhillt ismerem. Különben egy nap alatt végigvittem!
  • Gary
    #254
    Mintha láttam volna ebben is, de most nem találom... Telepítés után minden menübe bekukkantottam és valahol megvolt... Most, hogy 1.01-esre van pecselve már nem találom...
    Vagy Gap List a GameBoy Advance-verzióban van? Keverem, de utána nézek!
  • toMpEr
    #251
    Ah, thx, most mar tudom,hogy miert nem talaltam az utolso statpoint-ot :)
  • Gary
    #250
    Van egy rejtett pálya Tokyo-ban. Le kell grindelni egy reklámot, az ledől és betöri a pályához vezető utat.
  • Gery1980
    #248
    TNT2-vel tuti elindul mert haverom is azzal játsza meg egy 950-es PIII-al, és 256 rammal.És egész jól megy nála 800X600-ban.Úgyhogy TNT2-vel nem lesz gáz.A Woodoo-ról nem tudok nyilatkozni, de azért ideje lenne lecserélni a kártyát, mert már elég elavult.
  • Gary
    #246
    Egy kis Wolverine Heelflip...

  • Gary
    #245
    Írd ki a Fireburner-rel... de ahhoz is kell a .CUE :(
    CUE nélkül a Nero megcsinálja.
    Vagy használd az IsoBuster-t és másold ki a BIN-ből a cuccot, majd másold hozzá az 1.01-es patch-et és az 1.01-es NoCdCrack-et és ezt írd ki akármivel vagy telepítsd a vinyódról...
  • Rincewind
    #244
    Feltételeztem, hogy van .cue fileod...
  • Mr.Macho
    #243
    na ez az, de melyik progival írjam ki? ha meg Daemon-toolsal akarom futtatni, akkor cue file is kéne
  • Rincewind
    #242
    Írd ki CD-re! Vagy csomagold ki Deamon Toollal.
  • Mr.Macho
    #241
    letöltöttem az FLT-TH3.BIN filet, de most nem tudom mit kell vele csinálni. Segítsetek plz...
  • Dr.ugs
    #240
    az attol is függ, hogy melyi skaterrel mész...
  • SATAN
    #239
    A 4. pályán és a 6. pályán hogy kell a fotos pasis feladatot megcsinálni?
  • Mepe
    #238
    Köszike
  • Mepe
    #236
    Hi! Tud valaki kódokat?
  • Hmuda
    #235
    Kösz. Már tom hogy kell. Amúgy én is így szoktam játszani.
  • magus
    #234
    na vki titkos helyeket tud?
  • Gary
    #233
    Hmuda: Nézd a #210-es képét. Láthatod a ficó fejénél azt a majd' 45 fokos emelkedőt... Na, erről kell ugrani, úgy, hogy csak simán rágurulsz és ugrasz egy nagyot*. Előtte szerencsés, ha a mögötte lévő negyedíven lendületet veszel. Ha tuningolod a special-t, az sem árt.

    * ugrasz egy nagyot - ezen azt értem, hogy előre, előre, majd az ugrás. Szándékosan nem írtam a nevét, mert nem minden karakternél ugyan az. Viszont előcsalni mindenkinél így kell!

    Én úgy szoktam játszani, hogy az ugrást folyton nyomva tartom. Ha Te is, akkor előre, előre és fölengeded az ugrást.
  • Hmuda
    #232
    Hogyan kell meggrindelni az olvasztót? Hogyan ugorjak rá?
  • SGonzalez
    #231
    Vki nem tudja hol lehet letölteni chad muska muska beatz albumát?
  • Gary
    #230


    Egy kis Darth Maul Invert :)))
  • Remetix
    #229
    Kosz szepen. Vegre meg van az osszes palya / osszes cel. Szep kardja van Darth Maul-nak :)
  • toMpEr
    #228
    aha, nem is egy
  • Aquli
    #227
    Mar majdnem full 100% minden. Titkos szereplo van a jatekban?
  • Hmuda
    #226
    Kösz. Viszont Canadában meg folyton ott volt az egyik deszkás mellett egy kábelen.
  • Gary
    #225
    Valaki! Az Options/Controller Config/Settings menüben miket lehet állítani?
    Hogyan lehet visszanézni a saját játékunkat? Erre nem találtam semmit, pedig játék közben, ha a trükköket akarom módosítani, akkor figyelmeztet, hogy el fog veszni a replay... De hol a replay???
  • Gary
    #224


    50-50: az, amikor ráugrasz a korlátra és CSAK a grind-et nyomod! Mindkét tengely a korláton és úgy csúszol.
    Szerintem a deszkákat is mindig máshová adja. Pl.: most indultam Tony Hawk-kal és az indulási ponttól jobbra, mögöttem lebeg...
  • toMpEr
    #223

    thx! :)
  • Remetix
    #222
    Invert az az egyik lip trick neve. Szoval az a fajta, amikor grind helyett megall a rudon/droton/szegelyen, es csinal egy trukkot. A medencebol lehet felugrani a drotra, a medencet elotte persze le kell ereszteni, a kemeny mellett van egy cso, rajta a csappal, azon csuszva le lehet ereszteni.
  • Hmuda
    #221
    kösz
  • Rincewind
    #220
    Kösz!
  • Rincewind
    #219
    #210
  • Hmuda
    #218
    Még új vagyok, ezért van egy-két kérdésem:

    Hogyan lehet meg-grindelni a Foundryban az olvasztót?

    Mit kell csinálni a Foundryban a korláttal, amit kiir hogy 50-50 valami.

    A Foundryban hol van a deszka?

    Van valami trükkje, hogy hogyan nyerjek Rio-n? Folyton alulpontoznak és mindig az utolsó 3-4 helyen vagyok.
  • toMpEr
    #217
    Aha, csak nekem kurvara lagos volt neten, igy ott jatszani nem igazan tudtam ilyen jatekomodot.
    LANon viszont kiraly volt.