493
Tony Hawk\'s Pro Skater 3
  • Head Hunter
    #338
    Félreértettél! Én azt gondolom, hogy úgy lehet kiszedni a képet, ha visszajátszod, és megállítod.
    Én nem azt kérdeztem, hogy psx-en hogyan lehet visszajátszani, hanem, hogy pc-n hogy lehet
  • yolika
    #336
    Foundry: a pálya szélén, a falakon van 5 db vmi(csap/kerék/...), amit az emberkék próbálnak elfordítani, de nem megy nekik. ezeken kell végig grindelned, és kinyílik az ajtó, közvetlen az indulási hely mögött.

    Suburbia: miután odaadtad a fejszét a muksónak, be tudsz menni a ház hátsó részébe(a végén jobbra kell elugranod, és ekkor kapsz asszem egy "I've got a bad feeling about this" gap-et. itt fel is tudsz menni a házba(mintha a kazettát is itt kell megszerezni.) ezen kívql a bódékról indul egy egy kötél a kisértetház felé, amin felugrálva, egy félcsQhöz érsz a ház tetején.
  • Hitm@n
    #335
    Hi all!

    Nem tudnátok segíteni,hogy a Foundry-n hogy kell kinyitni a reaktor ajtaját?

    És Suburbia-ban van ilyen titkos helyszín?

    Előre is köszi!
  • Head Hunter
    #331
    Los Angelesen a rekordom 700 ezer
  • toMpEr
    #330
    Printscreen :)
  • Head Hunter
    #329
    Hogyan tudtok beilleszteni képeket? Az érdekel, hogy a játékból hogyan szeditek ki.
    Gary: Mi annak az oldalnak a címe, ahova betöltöd a képeket?
  • Ramore
    #328
    Los Angeles
  • Head Hunter
    #327
    Milyen mód az a LA? LAN?
  • Ramore
    #326
    Már csak 400000 pontot kéne csinálnom LA-ben. :) De még 350000 a rekordom! :(
  • toMpEr
    #324
    Nekem van fent feliratozo, es nem is latom a videokat. Megdermed a kép, amikor valami muvi jonne, nyomok par ollie-t meg entert aztan mar egy uj jatekban is talalom magamat. A videot meg megnezem a data konyvtarbol.
  • Gary
    #323
    Jaj, az ALT+F4 kimaradt, mint végső menedék :))
    Igaz, hogy ilyenkor elveszik, ami nem volt mentve...
  • Gary
    #322
    toMpEr: Ha látod a videókat, akkor Neked nincs is ilyen gondod, hiszen alapesetben ez lenne a logikus, de próbáld ki, hogy telepítesz egy feliratokat kezelő programot a Mediaplayer alá! Az szépen elindul a THPS3 videókkal együtt és ettől olyan szépen megdermeszti az utolsó képet (természetesen, a videó kezdete előtti utolsó képkockáról van szó). Ha nyomogatod a gombokat, akkor a játék ugyan úgy viselkedik, mint normálisan kellene neki, azaz leállítja a videót, visszaad a menübe, vagy folytatja az éremszerzés ünneplését, de ez csak a hangokból derül ki, mert a kepernyőn még mindig az a bizonyos: Videó Előtti Utolsó Képkocka díszeleg...
    Nos, amellett, hogy lemaradsz a videóról még a menüt sem látod.
    Erre van megoldás több is:
    1. Uninstallni a Mediaplayer feliratozóját. (Több gépen is megcsináltam, ahol nem mentek a videók és úgytűnik tényleg ez a legjobb megoldás)
    2. Lehet nyomogatni az enter-t és az ollie-t, de ez nem minden esetben jön be. Pl.: ha az OPTIONS/MOVIES-ból indítasz egy videót.
  • Ramore
    #321
    Köszi, mindjárt utána nézek!
  • toMpEr
    #319
    Nálam nyomogatni kell az entert meg az ollie-t aztan tovabbmegy
  • Gary
    #318
    Ramore: Ez így túl egyszerű lesz! Tessék szenvedni! :))

    Juss föl a hídra és keresd meg a beszorult autót, majd grindelj egyet, át a tetején keresztbe.


    Nem a videók hiánya okozza a fagyást, ami nem is fagyás, mert a program ugyan fut tovább csak a képet felejti el továbbvinni...

    Egyébként a videókban találtam "encoded by TMPGEnc (ver. 2.53.35.130)" de semmi jelentősége, mert az O2 logo helyére betettem egy hard mpg-t és szépen vitte :)))

    A tényleges probléma - ami nálam is fönt állt - az az, hogy a Médiaplayer-hez föl van telepítve valamilyen föliratozó (pl.: Vobsub, DivXG400, lehet, hogy van több is, de én ezeket ismerem és ezekkel volt baj).
    Ha ezt uninstallod megjavul! Legalábbis nagyon remélem!

    Hammer: A legtöbb warez site-on fönt van. A qczi-n yoohoo-s, http://rescuewt.freeweb.hu/ -n is. Itt megnéztem a 01, 20, 45-ös rész letölthető. Kis szerencsével a többi is!
  • Ramore
    #316
    Elmesélnéd, az autósüldözés megoldását is? Az elöbbiekért köszi!!!
  • Ramore
    #315
    Köszi a tippeket. Tudja valaki, hogy az ISO verzióban hányadik darabjában vannak a játék videó bejátszásai? Nekem rip verzióm van és lefagy a videóknál a game. :(
  • Gary
    #309
    Ramore: LA-ben először el kell indítanod a földrengést csak utána tudod leszedni a TAPE-t.

    FÖLDRENGÉS: induláskor, az előtted lévő épület körül van 3 hosszabb korlát, és van egy, ami átvezet az épületen. Ezeken kell csúszni, ahhoz, hogy a földrengés leamortizálja a magasban lévő autóutat vagy hidat. Egyébként az autós üldözés megállításához is ez az első lépés.

    KAZETTA: A kazettához szintén a kiindulási ponttól lehet eljutni. Balra van egy vezeték a tetőre, ezen föl, majd át a hídra. Ott látsz két deszkát a híd korlátjára támasztva erről kell fölugrani a szemközti ház párkányára, itt előre, megint átugrani a másik házra és ha itt megállsz, jobbra fordulsz, már látod is a kazit (feltéve, ha a setup-ban kikapcsoltad a ködöt).
  • Ramore
    #308
    Megüzennéd, hogy Los Angelesben a secret tape-t hogyan szerezzem meg, illetvew a földrengéshez hogyan ütközzek a felüljáróval?

    Köszi előre is!
  • SaWo
    #306
    Figyeljetek má' a luxushajón azzal a kis oldalhajókával mit kell csinálni? Ja meg a secret tape-t nem tudom leszedni, pedig gonodlo, hogy hogy kell, a póznán
  • yolika
    #297
    Most már meg van, köszi szépen
  • CaviaR
    #296
    Köszönöm!
  • Gary
    #295
    Yolika: Ne add föl ilyen könnyen! Nekem is sikerült, Neked is fog! Persze, lendületből és villogó special-lal nagyobb sikert érhetsz el! Főleg, ha előre, előre + ugrás-sal emelkedsz el a földtől.

    Adeon: A gépedről NE illessz be képet, mert azt max. Te fogod látni. A supergamez-en csináltam egy THPS3 könyvtárat, ide töltök föl én is néha képeket(ha a FW nem enged be), és innen linkelem így:
    {img src="ftp://ftp.supergamez.hu/upload/thps3/kép.jpg"}
    FONTOS: a { } jeleket cseréld le < > ezekre.

    Ezt csak be kell illesztened a hozzászólás szövegébe és ha sikerült, akkor látszik is a kép.
  • yolika
    #290
    thx, bár ezt már próbáltam és nem sikerült
    azért köszi
  • Gary
    #289
    Yolika: A #76-osra:
    Azt a másik oldalról tudod mexerezni... kb. így:
  • yolika
    #286
    mivel ez is, (mint minden játék mostanában) dvd tokban jelent meg, ezért csak ilyet lehet találni, mindenesetre feltettem az sg ftp-re a yolika könyvtárba a dvd-set és egy saját, nem eredeti elülsQ borítót(na jó más készítette)
  • yolika
    #285
    ha csinálsz egy grab-et, vagy egy lip trick-et, akkor miközben érkezel le a földre, nyomsz egy 9-est(vagy hogyha másra van beállítva, akkor azt a gombot, amelyikkel állást váltasz[nollie/fakie]
  • Head Hunter
    #284
    Egy kérdés, mi az a revert?
  • Head Hunter
    #283
    Na, végre elindult. A pc-s tony hawk 3 mintha egy másik játék lenne a psx-hez képest.
  • CaviaR
    #282
    Valakinek van véletlenül egy cd borító hozzá? Elég csak az eleje. URL is örömmel fogadok.

    Köszi!
  • Head Hunter
    #280
    Na megvettem pc-re. És természetesen: Nem indul
  • yolika
    #279
    nekem a pontszerzés nem igazán okoz gondot, igaz nem érek el olyan extra-nagy eredményeket, de a ponthatárokat rendszeresen elcsípem (sick, persze). egybe olyan 300 000 a rekordom, de én inkább sok kicsi sokra megy elven próbálkozom(najó, azért nem olyan kicsi, 100-200-néha300) általában úgy szoktam, hogy átváltok nollie/fakie-ra, csinálok vmi egyszerü lip-et, revert,manual és közben flipek, grabok tömkelegei(csúszás nem mert elég bizonytalan)elöször nehéz volt, de aztán ráállt a kezem,arra, hogy miután leérkezem, rögtön le-fel és kész. tul. képpen állóhelyzetböl, nagy terepen simán lehet csinálni százat(ezret). ilyen sorozatból meg nem nagy kunszt 5-öt csinálni. nektek mennyi a legtöbb szorzótok? (nekem úgy 50 körül van) viszont az utolsó két pálya rendesen kifog rajtam, azokban nagyon béna vagyok: tokyban az éremszerzés nem gond(arany se), de összesen 1 db stat pointot sikerült szerezni, söt még a deszka sincs meg, egyszerüen ötletem sincs, hogy kéne megszerzni öket, a hajóson meg mostmár hál'istennek sikerült minden, csak az a fránya kazetta nincs meg, nem tudok oda feljutni.(a medencéböl sztem. lehetetlen) ha ezekben tudna vki segíteni, azt nagyon megköszönném

    U.I.: a #76 -os üzenetre válaszolhatna vki, mert szegény Tony Hawkomnak is ez a "problémája"
  • agyhalál
    #278
    Talált már valaki fansiteokat, vagy olyan helyet, ahol részletesen leírják, hogy mit hol találni?
  • Remetix
    #277
    Kedvenc modszerem a hajos palyan a sok pontra: a helikopter mogott visszafordulva judo v. madonna a rampan, revert, manual, ugras le valami trukkel, landolas a falon es grindel tovabb (ha nem a falon, akkor manual es aztan grind a medencen, grind kozben flip trukkok, aztan tovabb le egy deck-et madonna v. judo -val, sokat forogva, landolas grind v. ha az nem jon ossze, akkor manual, aztan grind lefele a korbe-korbe meno korlaton, onnan manual-al le (itt szoktam altalaban elrontani, ez nagyon nehez resze, mivel ekkora mar nagyon gyorsan szaguld, es keves a hely), a nagy rampan sok forgasos grab trick(madona v. judo mert az a legtobb pont szerintem), revert, manual, tovabb a nem palmahazas oldalon a korlaton vegig grinddel flip-trick-ekkel, es a vegen grab trick a rampanal... hat ennyi, ez kb 500 - 600 ezer pont. Utana meg lehet szorakozni a palyan :)
    Mondjuk nekem eddig 2-szer jott ossze egesz vegig, egyszer meg a legvegen, amikor mar ott tartottam, hogy na meg ezt az egy grab-trick-t belerakom estem el, nagyon rossz volt 640 ezer pontot latni vorosen elfojva latni.
    Szoval ha kezd valahol bizonytalan lenni a grind v. manual inkabb abba kell hagyni. Mire mar a legalso deck-en jar az ember, kb 300 - 400 ezer korul van a pont, a maradek 100 - 200 ezret meg masfel perc alatt azert ossze lehet szedni egy kis szerencsevel.
  • Gary
    #274
    Yolika: A #178-as hozzászólásban találsz némi infót erről. Az is jó megoldás lehet, ha leengeded a vizet a medencéből és onnan ugrasz föl a madzagra...

    Head Hunter: Akkor passzolom. Valamelyik konzolos oldalon nem írtak még erről?
  • yolika
    #272
    hello, már majdnem teljesen befejeztem a játékot, de az utolsó pályán(hajó) fogalmam sincs, hogy hogyan kéne megszerezni a titkos kazettát, vki, akinek sikerült, megszánna egy tippel?
  • Gary
    #271
    Persze, hogy van. Haverral nyomtuk is, csak én NoteBook-on (valami szutyok VGA kártyával), ő meg a saját tualatinján + G2Ti-n... Sz'al nekem nem volt valami élvezetes, mert szaggatott. Nem nagyon, de ahhoz elég volt, hogy a forgásokból már ne tudjak biztonságosan kijönni :(
    A NET-en is játszhatsz, de nekem a server-listát sem akarja behozni.
  • Head Hunter
    #270
    A pc verzióban van multiplayer? Akkor arra is megveszem
  • Head Hunter
    #269
    Köszi, különben ps-em van. Most a család "Barátok kösztöt" néz, de kb 10 perc, és megnézem.Szerencsére tudom hol van ez a (AZ ELEJE! )
  • Gary
    #268
    PrintScreen akart lenni, de túl gyors voltam :)) Eh, a magyarázat is elmaradt...

    Az alábbi kép a PC-s verzióról készült és a Skater Island-en mutatja a kalóz zászló helyét (ez van pirossal bekarikázva).