13257
feenMUx.jpg
  • Sippie
    #9642
    franc, akkor dallasnak kinéz még egy verés legalább :/
  • tutuhawer #9641
    csak nehogy úgy járjon, mint Drew Bledsoe annak idején... Mondjuk ha Matt Flynn hasonlóan jár, mint Tom Brady, az se szar a GB-szurkolóknak
  • ReszegKoldus
    #9640
    Rodgers edzett...remélem játszani nem fog még :D
  • dragon11
    #9639
    irónikus vtam ezzel a sztár csapattal :D nem véletlenül irtam h vajon 7végén is szopó lesz-e nekik :))
  • ReszegKoldus
    #9638
    Az NFL-ben bárki kikaphat, még a sztárcsapatok is...
  • dragon11
    #9637
    sztár csapat = denver :P tesa
  • Darthmushroom
    #9636
    szerintem csak a Denvernek lesz nagyon nehéz dolga.. bár nem hiszem h zsinórba kétszer kikapnának, kiemelésük elég nagy veszélybe lenne akkor.
    csüt.-ön szerintem valahogy behúzza a Dallas+Green Bay is. hétvégén a nagyobbak közül még a Eaglesnek meg Bengalsnak lesz kegyetlen meccse.
  • dragon11
    #9635
    a sztár csapatnak 7végén is szopó lesz vajon ?:DDDDDDDDDDDDDDD
  • szomferi
    #9634
    futhatott is volna egyet már akkor :D
  • ReszegKoldus
    #9633
  • ReszegKoldus
    #9632
    gyenge védelem ellen Ponder is tud passzolni :)
  • dragon11
    #9631
    mondtam én a 49est :))
  • Ulvar
    #9630
    pontosabban: (15/24 passz, 235 yard, 3 TD, 0 Int)
  • Ulvar
    #9629
    Ehhez képest 3 passzolt TD :).

    Bár a 3. negyedig fáztunk ...
  • ReszegKoldus
    #9628
    nem tudom, korábban épp azt emelték ki, hogy sokkal kevesebbet fut, mint tavaly
  • szomferi
    #9627
    épp ezért tetszett meg nekem is, szeret ficánkolni :D
    sokat nem tettem rá, de ennyiért nem is akartam parlagon heverni :D
  • dragon11
    #9626
    azért annyi korong döntetlen nemhiszem van h megérje :D

    a 49esen gondolkodom de ink hagyom és alszok nyugodtan :D
  • tutuhawer #9625
    a döntetlenezésnél mindegy a tudás, csak sokat kell rakni, sok pénzből. Sokat lehet így nyerni idővel. Az nfl-ben nem menne a kevés meccs miatt, de az NHL jó. Csakhát a tőke, ami fontos.
  • dragon11
    #9624
    azért az NFL biztosabb, mint az NHL.. hamarabb kijön a tudásbeli különbség!
  • ReszegKoldus
    #9623
    jó lehet, ha már passzolni nem tud akár futhat...
    bár eddig van összesen 3 futott td-je abból 2 a jaguars ellen
  • tutuhawer #9622
    én a washingtonnak szurkolok, ők már úgyis elszálltak, habár!!! matematikailag még mindenkinek van esélye a playoffra. :D A New York-i tudósító épp mondta, hogy a Giantsnél már semmiben se hisznek, nagyon csalódottak. Lehetnek is, tutira őket vártam én is, meg a szombati playbook-szakértők is győztesnek. Az elmúlt hetekben a legkiválóbb a védelme a Giantsnek, a Dallas tökutolsó védekezésben minden téren szinte, gondoltuk, passzol Manning ide-oda , Romonak gondjai lesznek, és annyi, de nem... Történelem. Esélyesebb volt a NYG talán, pont mint most a San Fransisco. Akármi lehet, ez az nfl, aki fogad, az meg veszít. Ha ennyi lóvéd van fogadni, miért nem NHL-ben döntetlenezel? Az nekem bejönne, bejött volna, ha tudtam volna félretenni rá pénzt
  • dragon11
    #9621
    :D hozza a 49es :)
  • szomferi
    #9620
    most látom épp, hogy Kepi TD-jét 2,6-ért adja a bet365, ennyiért lehetetlenség nem fogadni rá :D
  • tutuhawer #9619
    Robert Griffin mondta, hogy a Philadelphia játékosai mintha tudták volna, mi fog következni -> szarok az edzők
    Azt is mondta, hogy az interceptionnél a végén egyszerűen senki se volt szabadon -> szarok a csapattársak
    De főleg a vezetőedzővel nincsenek egy oldalon, ahogy amcsiban mondják, be is jelentkezett DC-ből a helyi informátor még a múlt héten, és mondta, hogy jaja, ja, ja kb, ja, nem rózsás a szitu. Ettől még nyerhet a Washington Niggers is, de a 49ers védelme jó. értsd: ma se lesznek többen szabadon és itt is tudni reméli a védelem, hogy mi fog következni.
  • dragon11
    #9618
    na vki van még ?:D

    csak sztem fogaj hozni a 49ers ?
  • ProGabe #9617
    Mi a pöcs volt tegnap, hihetetlen bénázások voltak?!

    Ment egyébként a poénkodás redditen az első félidő végén. Mint kiderült azokat a sütiket tényleg megcsinálta Brady és Manning el is majszolta őket :D
  • Darthmushroom
    #9616
    Mekkora fordítás, Imádom a Patset <3 soha nem szabad őket leírni.
  • ReszegKoldus
    #9615
    most esik le, hogy ma mindhárom "csapatom" ikszelt...röhej :D
  • Darthmushroom
    #9614
    asszem kihagyom a 2. negyed elejét és cigizek egyet..
  • Darthmushroom
    #9613
    ez már vicc kategória 3szor is elveszíteni
  • ReszegKoldus
    #9612
    már 3
  • Darthmushroom
    #9611
    vicc. 6perc alatt két labdavesztés..
  • ReszegKoldus
    #9610
    hát Manning lehet megfázik de a védelem ivott meleg kakaót meccs előtt szerintem :D
  • Darthmushroom
    #9609
    Sanyiiii Jaxes pólóba :D
  • ReszegKoldus
    #9608
    Detroitnál az a kemény hogy 5-ször adták el a labdát mégis csak 3 ponttal kaptak ki :D
  • tutuhawer #9607
    ez jó :D
  • tutuhawer #9606
    Akkor hibázzon inkább a Dallas... :)
    Most nézem, miféle Interception volt Matthew Stafford utolsó dobása a mai meccsükön, és az egy marha jó passz, már-már szinte elkapás volt, de óriási védekezéssel szerezte meg a Tampa Bay.
    /leléptem kajálni, viszlát később/
  • ReszegKoldus
    #9605
    hát az Eaglesnek mindenképpen hoznia kell a fontosabb meccseket, leginkább a Lions és Bears ellen :D
  • Darthmushroom
    #9604
    szerintem hamarabb eldől majd a csoport valaki hibázik majd
  • tutuhawer #9603
    hűha... a Dallas 4-0 a divízióban, így a tie-break preocedúra nem jön ki jól a Philly számára. Az utolsó fordulóban Dallasban kéne nyerni majd az Eagles-nek. Már asszem 4 irányító is passzolt 400 yard felett, Foles passzol majd legalább... 500-at és ad mondjuk 8 TD-passzt