13257
feenMUx.jpg
  • ReszegKoldus
    #9602
    na vééégre csak összeszedte magát a Cowboys és sikerült nyerni
    szerencséjük hogy nem lehet kétszer egymás után időt kérni és nem is volt időkérésük így nem tudták jegelni a saját rúgójukat
  • Darthmushroom
    #9601
    azaz dátum hirtelen nem ugrott be. omg de elit védelem volt még akkor a Pats-be. 3 gyűrű annak volt köszönhető, Bradyből se gondoltam volna akkor h egy ilyen szintű irányító lesz, akkor még messze nem ilyen volt(stílus)
  • ReszegKoldus
    #9600
    ismertebb nevén Tuck rule game :D
    többet is neveznek ugyanúgy

    Ice Bowl csak egy van, legalábbis az NFL-ben :D
  • tutuhawer #9599
    azt mutogatták a 2001-es Patriots-menetelésről szóló videóban... Tom Brady egyetemi csapattársa, Charles Woodson ütötte ki a labdát, asszem
  • Darthmushroom
    #9598
    mondjuk ezeket az elnevezéseket nem értem, mert amikor hóba játszott a Pats-Raiders főcsoport döntőt arra is azt mondták h snow bowl. (ahol volt az a hülye szabály ha elindítja a dobást nincs fumble)
  • ReszegKoldus
    #9597
    az jó, bár Snow Bowl már volt, meg Ice Bowl is :D
    (mondjuk Fog Bowl és Mud Bowl is)
  • Darthmushroom
    #9596
    hóóó:D Snow Bowl lesz :D mellé -15fok :D
  • ReszegKoldus
    #9595
    nem rosszabb ez a meccs mint a Vikings-Giants MNF :D

    egyébként ha novemberben ilyen az idő milyen lesz február elején? :D
  • Darthmushroom
    #9594
    istenem.. 2 csapatnak volt már vagy 200 yard büntetése, de legalább playoff hangulata van a meccsnek :D
  • ReszegKoldus
    #9593
    összejönne egy ilyen Super Bowl és mindkét csapat a szeptemberi formáját hozná :D
  • tutuhawer #9592
    a kulcsszó: "akármelyik" És tényleg, egy csomót megnéztem, a főnököm telerakta az irodát Cowboys poszterekkel, stb stb, meg amúgyis érdekel a csoportrivális, és baromi sok szarságot csinálnak. De most a félidő előtt kezdtem bele a mai meccsbe és a NYG is csinálja a faszságokat, ahogy szokták.

    megjátszanál egy NYG-PIT superbowl-t is...? Nem semmi mutatvány lenne, és akár még benne is lehet a pakliban, első körben a rájátszás, ahol meg...
  • Darthmushroom
    #9591
    mentális probléma szerintem az ilyesmi, szóval szerintem az edzői gárda hibája is. pl. ott van Romo mindenki szidja, szerintem meg messze nem rossz irányító pl. Big Bentől akinek 2 gyűrűje van szerintem messze jobb,sőt a másik 2 gyűrűs Elit Manningtől is jobb. egyszerűen mentálisan nem készítik fel eléggé a kulcsmeccsekre vagy hátrányba vannak és túl vállalja magát.
  • ReszegKoldus
    #9590
    én ritkán látok Cowboys meccset, de azokból úgy néz ki, hogy nincs egy kiszámítható csapatrészük és teljesen véletlenszerű hogy éppen melyik fog bénázni az adott meccsen...
  • Darthmushroom
    #9589
    ez mekkora igazság.. nevetséges h mennyire elbalfaszoskodják minden évbe a meccseiket..mondjuk én az edzői gárdát is elzavarnám a francba azok se normálisak.. ezért nincs playoffba soha a dallas, pedig keretük nagyon jó, kivéve most már mert túl sok a sérült.
  • ReszegKoldus
    #9588
    Cowboysnál mindig van valami kabaré jellegű, hihetetlen csapat...
    Mint mikor az edző a saját rúgójukat jegelte és úgy kaptak ki, vagy idén a Lions ellen, vagy...kb akármelyik meccsükön :D
  • McCartman
    #9587
    Giants is csak így tud TDt szerezni. :D
  • Darthmushroom
    #9586
    LOL ilyen TD-t.. meg se lepődtem volna ha nem a Giantsnek van ilyenje..
  • McCartman
    #9585
    A sötétség a Dallasnál is megvan. :D :D
  • Darthmushroom
    #9584
    köszi, volt olyan hét h csak 1t hibáztam :D
    am ez a Brady 6.kör csak hype, mert Ő egyetemen se volt rossz irányító attól h nem volt állandó kezdő, végén valami Bowl-t is vele nyert a Michigen nem a másikkal, de az azért vicces h legenda szerint megmondta Kraftnak a draft után h vele fognak Super Bowlt nyerni.
    am szerintem Newtonból lesz igazi elit irányító, remekül érzi a zsebet, nehéz sackelni mert nagyon jó állóképessége van, jól fut,jól passzol és jól is olvassa a játékokat. Idén Shulával nagyon jó playbook is van hozzá, nem véletlenül megy ennyire a Panthersnek.
  • ReszegKoldus
    #9583
    délután megraktam a Giants csoportgyőzelmét hogy legyen már valami értelme ha végül feltámadnának, jó ötlet volt :D
  • szomferi
    #9582
    pedig kéne tőlük 24 pont...
  • McCartman
    #9581
    Teljes homály ez a Giants, nagy a sötétség a fejekben.
  • tutuhawer #9580
    Hey
    Egy-kettőt betaláltál, nem semmi. De ki gondolta volna a Detroit-Tampa Bay végét...? Csak ezt tudom kommentálni, hirtelen ez érdekelt, ennek néztem utána hamar. Úgy kezdődik a story, hogy ilyenkor az nfl networkön Brady és Manning, Manning és Brady dokumentumfilmek mennek(Brady 6, 2001 Patriots, 2006 Colts), számok, díjak, stúdió, stb stb és a számokhoz lyukadjunk ki hirtelen, mert mutogatták, hogy van most a ligában egy hasonlóan épülő irányító, mint Tom Brady, és az Mike Glennon. Mutogatták, hogy nagy király lehet, meg egyebek, szóval jövőben majd meggondoljuk, teszünk-e Glennon ellen.
  • ReszegKoldus
    #9579
    Matt Flynn összefoglaló 1 percben
  • Darthmushroom
    #9578
    Ő nektek van kitalálva cserének :D máshol meghal, mert nem tetszik neki más mez szín :D
  • Ulvar
    #9577
    Igazából az összes divízió meccsünket meg kéne nyerni...csak éppenséggel alap emberek hullottak múltkor ki a defenseből...Iupati (Adam Snyder játszik a helyén) + Brown...

    Friss infó: Bajban a Seahawks secondary-je: a slot cornerback Walter Thurmond 4 meccses eltiltást kapott. A kezdő CB Brandon Browner sérülés miatt 4-6 hétig nem fog játszani.

    Ez nekünk csak jó, tudunk passz játékot nyomni (talán).
  • ReszegKoldus
    #9576
    de akkor nincs szép Tolzien futott TD :D
    meg volt egy kihagyott 2 pontos kísérlet is később

    mondjuk durva hogy Flynn se Seattleben, se Oaklandben nem tudott megmaradni itt meg így játszik ha véletlenül pályára kerül...
  • Darthmushroom
    #9575
    Flynnel kezdettek volna akkor nyertek, nem baj majd csütörtökön :D
  • ReszegKoldus
    #9574
    Packersnél akkor úgy néz ki 4 különböző kezdő irányító játszik novemberben, előtte 21 év alatt játszott 3 különböző :D
  • Darthmushroom
    #9573
    ja pont hallottam most a dallas meccsen.
  • ReszegKoldus
    #9572
    utolsó héten
  • Darthmushroom
    #9571
    ja elég kemény, lesz még Arizona meccsetek? am én lassan kinézem h nem lesz 49rs playoffba.
  • ReszegKoldus
    #9570
    amúgy érdekes az NFC West, 2000-es években az összes csapat Super Bowlt játszott onnan :D
    (ha így mérnénk egy csoport erősségét)
  • ReszegKoldus
    #9569
    @Rachel__Nichols 26m
    Will cold affect DEN/NE? All I know is I'm wearing ice fishing overalls bought in Green Bay for 2007 NFC Champ Game...and I'm still freezing

    :D
  • Ulvar
    #9568
    Beszarok...ha nem nyerünk a Wasington ellen, akkor 3. leszünk a csoportban...

    Legerősebb divízió lett idén az NFC nyugat...
  • ReszegKoldus
    #9567
    Gyanús hogy a Chiefs jövő héten se fog nyerni, pedig a mai meccs alapján azt lehetne gondolni hogy sokpontos meccsen is lehet keresnivalójuk :D
  • Darthmushroom
    #9566
    de szeretem az ilyen Giantset... kár h a Super Bowlokon nem tudtak így játszani.. mondjuk a bírok visszaadják.
  • Darthmushroom
    #9565
    Colts úgy fogyott el ahogy Luck elkapói.. csoport meglesz nekik, de playoffba nem sok esélyük lesz. (mehetnek ilyen Denver/Pats-hez)
  • Ulvar
    #9564
    Christian Ponder te szemét...tipszmixűté?
  • Darthmushroom
    #9563
    még frissebb hír: hózápor is várható a Pats meccsen, ááá kedvenc :D muszáj lesz fent maradni :D