13257
feenMUx.jpg
  • Darthmushroom
    #9842
    denver :D még a végén a wild cardos lesz a "tökéletes" csapat a csoda O-val
  • dragon11
    #9841
    fsza...
  • Darthmushroom
    #9840
    én a helyedbe ezeket a meccseket hanyagolnám, max ha 49ers vezetne félidőbe akkor talán ők. többin szerintem bármi lehet.
  • dragon11
    #9839
    azért szidom mert ilyen szarul játszani.. és a végén megnyerik pedig qvára nem érdemelték meg.. nem mertem megrakni..

    te kb zseni vagy, mondasz neekm tippeket majd félidőbe ?
  • Darthmushroom
    #9838
    nyer... és azért szidod mert nem tetted meg.. hát grat
  • dragon11
    #9837
    félidőbe rakok valamit akkor magamtól... nem akarom 0fttal zárni a napot egy nyomorék fos patriots miatt -.-
  • Ulvar
    #9836
    First downokat, de TDt is futna, ha a csapat többi tagja nem szedne össze 10 yardos büntiket...
  • ReszegKoldus
    #9835
    futott egy field goalt? :)
  • Ulvar
    #9834
    Amúgy aki egy jó defense meccset akar nézni, az a Rams - Ninerst nézze.
  • Ulvar
    #9833
    Üzenem mindenkinek. Kaepernick fut. :D
  • ReszegKoldus
    #9832
    haha és a Bears is kihagyta...lehet még egy döntetlen :D
  • robotnyk
    #9831
    #TankForTeddy
  • ReszegKoldus
    #9830
    nemár...kinyírja magát a Vikings :D
    már majdnem megnyerték erre a "győztes" FG-nál szabálytalanság -15 yard, persze az ismétlést simán kihagyják :D
  • dragon11
    #9829
    :D hehe
  • ReszegKoldus
    #9828
    miért? hát az nfl kiszámítható, nem?
  • tutuhawer #9827
    nekem ismét mennem kell, csá
  • dragon11
    #9826
    dehnem akarok. tegnap is raktam, szerdán is. :D akartam.. emiatt nem raktam csak, mert ezen filóztam és vártam... dehát mire :(
    fos NFLt egy életre elfelejtem kalap szart nemér az egész fogadás szempontjából, nézni azt jó.


    de lehet idegből ma rakok vlmit még h mégis jöjjön valami.. tippek ? utoljára, mert nem akarom h ne jöjjön semmi ma..
  • tutuhawer #9825
    fogadjunk, te nem is akarsz fogadni. Lefogadnám... Játszd meg a barcelonát inkább a másik topicban, ők a világ legjobbjai,
  • Darthmushroom
    #9824
    1. NFL-be nincs sz@r csapat
    2. ismét LOL
    3. ha nyernek miért lennének szarok? mikor kellet a végén 3szor is megállították a texanst, erről szól a foci
    4. lejt a pálya idegenbe... ennél nagyobb marhaságot se hallottam még.
  • tutuhawer #9823
    Állandóan a végén valahogy előhúzni egy xfaktort vagy nem elbalfaszoskodni, szerintem is nagyon komoly dolog, a New England tetszetős, elég erősek. Fejben. Edzői stábban. Az irányító se szar... szóval kemény dió.
    A philly is jól megy előr, néha jó védekezéseket is mutattak, de majdnem elbaszták a végét. 2 nagyon komoly büntetést kaptak jogosan, és az Arizona mehetett az egyenlítésért utána, más kérdés, hogy nem tudták megcsinálni így vagy úgy. Repülhetett volna zászló talán a Cards javára még a végén, és akkor tele lett volna a gatya. Foles egyébként dobott egy INT-t, de visszafújták defensive holding miatt. :)
  • dragon11
    #9822
    más magyarázat ott nincs arra h ők nyerni tudtak ilyen szánalmas játékkal
  • dragon11
    #9821
    de így akk sem lehet játszani egy sz@r ellen. én nem láttam azokat a meccseket de sztem ott még jobban lejthetett a pálya..
  • Darthmushroom
    #9820
    mint múlthéten a Denver, vagy pár hete a Saints???
  • Darthmushroom
    #9819
    egyáltalán nem,ha szarok lennének nem állnának 9:3-mal úgy h kulcs emberek az IR-en vannak. elég megnézni a hasonlóan nagy sérülés hullámmal bíró falconst h áll.
  • Ulvar
    #9818
    Jön a véres meccs GO NINERS!!!
  • dragon11
    #9817
    bármelyik komolyabb csapat szétdarálná ezt a rossz patst
  • Darthmushroom
    #9816
    Henne úgy nézz ki győztes drive-ot vezetett a Jaxbe (Y)
  • dragon11
    #9815
    mert nem azok ?
  • Darthmushroom
    #9814
    lol azt mondod nem értesz hozzá de szarozod.
  • dragon11
    #9813
    de nem így akartam. egyszerűen olyan fos ez a patriots h hihetetlen. nem mertem megrakni őket hát 1x ismétlem 1x nem tudtak védekezni....
    kalap szarok, közük nincs az egészhez, nemértem mit keresnek egyáltalán a tabella elején.. kajakra jobb volt ez a szar texansD: csakhát lejt a pálya természetesen
  • ReszegKoldus
    #9812
    hát úgy ahogy te akarsz úgy esélytelen, mert mondjuk meccs előtt, félidőben meg a negyedek közt szerintem nem esélytelen
    de ez hogy 1 perccel a vége előtt meg akarod rakni azt aki vezet, hát az úgy esélytelen :D
  • dragon11
    #9811
    azért kösz srácok ;)
  • dragon11
    #9810
    most már tök8. emiatt a szar miattn em raktam normál focira, tuti h nálam off az összes fos nfl. nézni jó, fogadni esélytelen erre a szarra.
  • ReszegKoldus
    #9809
    1-10-CLE 5(4:09) B.Weeden pass deep right to J.Gordon for 95 yards, TOUCHDOWN.

    hahahaha weeden, persze :D
  • Darthmushroom
    #9808
    Gordon brownsba 261 yard asdasdasd, mi lenne ha nem egy Weeden dobálna neki.. simán 2000 yardos lenne.
  • ReszegKoldus
    #9807
    aha, aztán jön egy olyan, mint a #9690 -ben
  • dragon11
    #9806
    nagypénzre tökjó lenne..
  • ReszegKoldus
    #9805
    most már mit akarsz fogadni volna rájuk kb 1.10-es szorzó
  • dragon11
    #9804
    nemtudom megfogadni a patst... lezárták ezek a szutykok
  • Darthmushroom
    #9803
    2-3 first down és nyert a Pats