13257
feenMUx.jpg
  • dragon11
    #9882
    boccs mindenkitől akk h ennyit kérdeztem :S
  • dragon11
    #9881
    köszönjük emese.
  • Darthmushroom
    #9880
    Friday Nights Light a filmbe nem a sorozatba is olyan csapat volt aki mindig neki ment :D ahogy nézem ez is középsulis mint az :D
  • ReszegKoldus
    #9879
    ez még a Dallas meccsen került szóba, nekem tetszik de azt hiszem az NFL-ben erre nem sok esély van :)
    bár Maddenben én se sűrűn puntolok :D
  • robotnyk
    #9878
    szélmalomharcot folytatsz, elég megnézni a profilt, nem véletlenül -82es. iPhone topikban (meg egyéb mobilos topikokban is úgy hallottam) vagy egy éven keresztül ment hogy "megéri iphonet venni? várjak X, Y telefonra? milyen lesz az 5/5s? ez lesz a legjobb? miért éri meg? milyet vegyek? ezt hogy kell megcsinálni, azt hogy kell megcsinálni?" és hasonló kaliberű kérdések

    mindez persze ebben a katasztrófális, tanulatlan, olykor bunkó stílusban ami süt minden egyes megszólalásából. ezért nem lennék én jó mod, mert én már hónapokkal ezelőtt ip banra tettem volna fórumképtelen magatartás miatt.
  • HunnernesKonge
    #9877
  • dragon11
    #9876
    ok
  • Darthmushroom
    #9875
    nagyobba, mivel akkor már a Pantherssel egyelőn állnának. de nem beszélek le, tedd meg őket és ha nyernek legalább lehet őket sz@rozni.
  • dragon11
    #9874
    hát a szentek se lennének nagy bajba sztem :D
  • Darthmushroom
    #9873
    ha buknak is nevetve meg lesz a rájátszás, sőt még a kiemelésük se lesz nagy veszélybe.
  • dragon11
    #9872
    én hiszek a seahawks félelmetes (otthoni) erejében, kvanagy motiváció a mai meccs.. ha ma megvan, rájátszásban ott vannak 1000%....
  • ReszegKoldus
    #9871
    biztos hidegebb lesz, de hogy mennyire befolyásolja őket azt nem tudom
    én például meg voltam győződve róla tegnap, hogy az Atlanta kikap, az is dome csapat és Torontoban se lehetett túl meleg, mégis nyertek
  • Darthmushroom
    #9870
    Én a mai meccset biztos h kihagynám, elméletileg kérdéses a Hawks secondaryjébe pár ember játéka+Saints az Saints. mindent kinézek a meccsből hazai,vendég de még hosszabbítást is. am hazai győzelemnek jobban örülnék a Panthers szempontjából.
  • dragon11
    #9869
    de ez nem fogja befolyásolni őket ?:D azért valamivel biztos h hidegebb lesz
  • ReszegKoldus
    #9868
    arra már rájöttem, hogy én nem értek hozzá, most is tippjátékban 3 meccset nem találtam el

    viszont ez jó megközelítés, hogy a Saints dome csapat, de Seattleben annyira nem lesz hideg
  • dragon11
    #9867
    én hiszek a seahawksban..

    egyébként tök értelmes kérdéseket tettem föl, akkor arra válaszolhatsz!
  • Ulvar
    #9866
    Hidd el, leszarom! Az NFL meccsekre kurva felesleges tenni, szokj le róla.
  • dragon11
    #9865
    de ha akarok tenni a meccsre, és kb csak itt vannak olyan emberek, akik értenek ehhez komolyabban, akkor mégis miért ne őket kérdezzem ? azért ebbei s gondolj már bele.. namind1.
  • Ulvar
    #9864
    NFL-ről lehet, csak te fogadásokról beszélsz folyamat ember és már unom. De nem csak én :). Az idióta barom hozzászólásaiddal, és kérdéseiddel az agyára mész az értelmeseknek, mint minden kurva hétvégén most is tele van offolva a topic, Szerintetek nyernek vagy nem? Miért nem? Akkor szarok? Most akkor mi? Kit rakjak meg? És sorolhatnám...Vagy normális kérdéseket teszel fel ember, vagy légyszíves ne gyere ide, menj a fogadások topicba. Engem már kurvára untat ez az OFFolás. Mond meg kinek szurkolsz és miért...mondj egy csapatot, mondj belőle 5 alap játékost, és legalább az edzőt, ezt szívesen elolvasom, de azt hogy ... "most nyer a Seahawks szerintetek?" Honnan a retkes picsából tudnánk mi neked megmondani...? Annyira kiszámítható egy bajnokság az NFL, hogy tegnap majdnem megszerezte zsinórban második X-ét a Vikings...érted már? Mert szerintem nem. És nem is fogod.

    Szóval röviden összefoglalva, ne fogadási tanácsokért gyere ide, hanem szurkolj a csapatodnak, vagy más csapatokról írj véleményt, milyen playt láttál, milyen elkapást, milyen eseményt, posztolj a meccsekről vicces képeket, gifeket, videókat BÁRMI ÉRTELMESET, csak ne fogadásokról kérdezősködj mert most untam meg...Én tuti, de sztem nem vagyok egyedül.
  • dragon11
    #9863
    a szenteknek a merci domejuk fedett, ugye jól tudom ? :D
    nem fognak ők fázni ma seattleben ?:DDDDDD
  • dragon11
    #9862
    ha itt nem lehet beszélni nflről, akk no comment.
  • Ulvar
    #9861
    Nálam ez...
  • dragon11
    #9860
    bengals csak jött vna :/ mind1 :DD


    seahawks óriási H nálam.. nálatok ?
  • Darthmushroom
    #9859
    am tényleg nem olyan rossz a keret, évek óta azért elől draftolnak. idén 2-4 meccsüket megnéztem. Támadóknál tényleg csak egy jó irányító kéne, rohadt jó elkapóik vannak, van egy jó futójuk is és a fal sem vészes. védelem bár nem elit azért egy közép szintet tud hozni, meg oda tudnak draftolni. idén már elméletileg 7 draft cetlijük van.
  • ReszegKoldus
    #9858
    azért a jaguars ne legyen már olyan béna, hogy még az 1/1 se jöjjön össze nekik :)
  • Darthmushroom
    #9857
    hát majd kiderül de lehet h Jaxnek már a 4. Wje is meglehet akkor, bár ma jó volt a Texans nem tudom mennyire fognak erőlködni most már..
  • ReszegKoldus
    #9856
    jövő héten nem lesz houston-jacksonville? érdekes meccs lehet :D
    felváltva engedik majd be a TD-ket ha mindkettő ki akar kapni :D
  • Darthmushroom
    #9855
    lol mennyire sokan nem akarnak 1/1sek lenni, és pont a texans áll úgy, ha nem nyer min 2szer akkor ők választanak. durva h szezon előtt még a super bowl volt náluk a téma. így érik a Manziel 1/1-je.
  • szomferi
    #9854
    ez a Decker egy vadállat :D
  • ReszegKoldus
    #9853
    gyanús :D
    bár azt olvastam hogy a karját vizsgálta így, de a szeme se áll jól :D
  • Darthmushroom
    #9852
    bejön neki az 1/1 :D
  • ReszegKoldus
    #9851
    nem mai kép csak láttam a tévében most a dokit és eszembe jutott :D
  • Darthmushroom
    #9850
    végén +0val is nyernek
  • Darthmushroom
    #9849
    döntetlen lesz :D
  • ReszegKoldus
    #9848
    holnap a Seahawksnak meglehet a playoff ha nyernek, elég motiváló? :D
  • ReszegKoldus
    #9847
    én bengals győzelmet várok, úgyhogy a bengals +48 jó lehet! :D
  • Darthmushroom
    #9846
    nem hangzik rosszul, bár én chargers győzelmet várok, az meg lehet akár nagyobb is.
  • dragon11
    #9845
    mind1, kösz mindent. hagyom ink a picsába..:/
  • dragon11
    #9844
    bengals +5.5ről nemjó?
  • dragon11
    #9843
    kansas kiüti a denvert lol