13257
feenMUx.jpg
  • Darthmushroom
    #9962
    az előtt meg otthon kikaptak a Jaxtől.

    am előzetesbe olvastam h a texans ott adta fel teljesen a szezont, a Patsre azért szívták fel magukat mert ők a Pats
  • dragon11
    #9961
    texans nagyon erős :D patst majdnem lezúzták!
  • Darthmushroom
    #9960
    szomorú h este nem adja a sport tv a meccset
  • ReszegKoldus
    #9959
    hát csak ne legyen meg, inkább legyen meg a 1/1-es draft pick :D
  • Darthmushroom
    #9958
    elég jó szorzó van estére a Jax-re lehet be kéne próbálni, hátha meg lesz az első hazai győzelmük, meg hosszú idő után 3s győzelmi szériájuk.
  • tutuhawer #9957
    azt mondták, az még nem tuti. Egy biztos, Torrey Smith is meg sokan mások is nyilatkoztak, és hüledezett, hogy "hűha, 100 000 dollár? 100 000? Az rengeteg pénz..."
  • Sippie
    #9956
    igazából a fehér sávon alapból nem állhatna senki a bírókat kivéve. Volt már ezért büntetés, mert egy játékos fellökte az ott szaladó bírót (igaz megmentette a csapatát egy pass interferencetől, mert pont az a bíró nem vette észre emiatt) és 15 yardot kapott a csapat.
  • Darthmushroom
    #9955
    vagy hatalmas sztár lesz, nála szinte biztos h nem lesz átmenet.
  • robotnyk
    #9954
    Manziel lesz a következő Tim Tebow/JaMarcus Russell szintű bukta, kiváncsi vagyok melyik balek csapat vállalja be
  • robotnyk
    #9953
    pick elvétel erős túlzás lenne.
  • Ulvar
    #9952
    Jó nagy paraszt volt...jogos a pick elvétel is...már ha lesz ilyen.
  • Darthmushroom
    #9951
    Jaguars:


    osztom a kidobott csávó véleményét :D nyerjenek minél többet, ha annyira Teddyt akarják majd letradelnek.. Texansnak elméletileg úgy se Ő kell, Falconsnak meg irányító úgy se kell.
  • tutuhawer #9950
    Mike Tomlin 100 000-es büntetést kapott, ami sok vagy kevés, mindegy, de a csapat draftjáról szóló büntetést még nem hozták meg. Lehet, nem is lesz, a fene tudja. A bírókat mindenesetre leminősítették, ők a playoffban nem fognak vezetni, és lesz videózás is a zebráknak, egyértelművé teszik, hol állhatnak az edzők.
  • ReszegKoldus
    #9949
    A rendes esetről ami a meccsen volt?
    Arról van videó
  • Ulvar
    #9948
    Van amúgy róla videó vagy csak kép...mert videót hiába kerestem semmi...
  • Ricsi234
    #9947
    Vótmá?
  • Sippie
    #9946
    :P :P :P
    mondjuk ha félsérülten bedobják, annak tényleg nincs sok értelme.

    #9944: jó, azért nem olyan izmos most az a csoport, hogy a 4-0 nagy szám legyen. Giants hullagyenge idén, Redskins láthatjuk hogy közelébe sincs a tavalyi formájuknak, Philyvel meg akkor játszottak amikor Foles kb először volt kezdő, és nem nagyon melegedett be. Egyébként azon a meccsen sem villogott a Dallas, de Foles még kevésbé szerencsére. A nagyok ellen meg lehet összekapják magukat, de valahogy mindig ellúzerkedik :)
  • ReszegKoldus
    #9945
    jó, hát nem a Cowboys ellen játszott ott utoljára a Packers :)

    szerintem egyébként akkor fog Rodgers játszani, ha lesz még értelme, ha nem akkor nem
    a Falconst még Flynnel is verni kéne (bár azt se zárták ki egyelőre hogy Rodgers már most vasárnap játszik ellenük)
    pláne ha ilyen körülmények lennének, mint tegnap, bjútiful :D
  • Darthmushroom
    #9944
    mert a kulcs meccseken mindig megrázták magukat, csoporton belül veretlenek+nagyok ellen jól játszotak
  • Sippie
    #9943
    én a chicagotól is tartok, nem hogy még a greenbaytől. Bár Sankó nagyon pesszimista, de látva az idei dallasi teljesítményt, nem értem hogyan tarthat bárki is ettől a csapattól, a denver elleni produkciót leszámítva :D
  • ReszegKoldus
    #9942
    nem tudni
    ami biztos, hogy amikor a Packers utoljára abban a stadionban járt az egy elég jó meccs volt
  • Sippie
    #9941
    lesz Rodgers?
  • ReszegKoldus
    #9940
    december 15.
    22:25 Cobwoys-Packers :(
  • Ulvar
    #9939
    Nem sok Browns fan van, nem hiába. Ez a vidi óriási :D


  • Darthmushroom
    #9938
    spórolásnak szerintem nincs értelme, én pl. kifejezetten utálom ha a Patsnek pihenő hete is van mert kijönnek a ritmusból(playoffba). nem véletlen h az olyan csapatok ritkán nyernek super bowlt akiknek van. nagyon nem mind1 h utolsó pár meccsen már muszáj jól játszani vagy nem.
  • ReszegKoldus
    #9937
    ja, spóroljanak csak és kezdésnek vasárnap kapjanak ki, mi? :D
  • Ulvar
    #9936
    Arra leszek kíváncsi hogy a Seahawks most mennyire fogja túljátszani az agyát. Elkezdik e játszani tovább ugyanilyen ütemben a meccseiket, vagy elspórolják. Ha okosak lennének, akkor elspórolnák (véleményem szerint), és rágyúrhatnának a PlayOffra, mert az már tuti. Hazai pályán úgyis nyernek mindig...idegeneket eldobják, és kész.

    Jövőhéten jönnek Friscoba...,ha a Rams meccs ennyire kemény volt, akkor a Seahawks elleni még brutálisabb lesz. És mindezek mellett, még szerencsések is.
  • dragon11
    #9935
    xdddddddd
  • Darthmushroom
    #9934
    200 Ft-t meg ér nem? :D
  • Darthmushroom
    #9933
    reméljük nem veled beszélik meg a dolgokat :D mert akkor tényleg bajok lesznek :D
  • tutuhawer #9932
    Ami éjjel megy az nfl networkön , az kerül fel az oldalra is darabolva. Pl: Mike Tomlin akár 6 számjegyű büntetésre is számíthat, a csapatot is megbüntetheti pénz formájában, de akár draft pickeket is elvehetnek a Steelerstől - jelentette Ian Rapaport... Hűha, ez már komoly
  • dragon11
    #9931
    ezeket a ciscskákat verni kell v nincs miről beszélnünk patriots!!!
  • ReszegKoldus
    #9930
    1.18-ért? nagy koponya vagy :D
  • Ulvar
    #9929
    Mondtam én hogy sima Seahawks...
  • dragon11
    #9928
    7végén megrakom őket hátha megtanultak védekezni :))
  • tutuhawer #9927
    aki meg fogad, az vezsít, én pedig nyerni szeretek :) A seattle mindenesetre elég veszélyes volt, én simán azt mondtam , hogy Brees és csapata alkot valamit, de megfingatták őket keményen. És a Seattle-támadók is elég hardcore munkát végeztek, mondom, Jon Gruden állandóan mondta, hogy Russel Wilson milyen jól dönt, az all-out blitzet is megoldotta a hosszú passzával, egyszer 5 ember közül kibújt, habár visszafújták, szóval a rizikós szitut is megodlja, meg rutinszerűen sok egyéb dolgot is. Tele a gatya, ha össze kell velük futni, de előbb... össze kéne velük futni. Fly Eagles!
  • Darthmushroom
    #9926
    meg sajnos veretlenül is ki lehet kapni a super bowlba :(
  • bakkerman
    #9925
    na meg 1 meccsen kis túlzással bárki megverhet bárkit...15-1-es alapszakasz után is kilehet szopni rájátszásban egy wild cardos csapattal akár 2 td különbséggel is,ezért szép és izgalmas az NFL
  • ReszegKoldus
    #9924
    még csak december van, úgyhogy egyelőre mindegy hogy jobbak-e
    viszont a döntőbe mostanában nem sűrűn jut be 1. számú kiemelt csapat és még ritkábban nyeri meg :)
  • Darthmushroom
    #9923
    nem unod még ez a pats témát? attól h nem merted megrakni nem kell mindig ezen lovagolni... mert szerintem rohadt unalmas már h egy 9:3-s csapaton lovagolsz