13257
feenMUx.jpg
  • Ulvar
    #10002
    Na na... csak óvatosan ám az ilyenekkel :D.
  • Ulvar
    #10001
    OH FUCK! Take geccc...
  • ReszegKoldus
    #10000
    de már megmondtam hogy a hétfői meccs után tuti hogy a Saints nyerni fog, a Seahawks meg kikap a következő meccsén :D
  • Ulvar
    #9999
    Szar ez a trash talk, nincs is igazi szivatás meg beszólogatás akkor benne. Ez a gumimaci dal is egy fos volt a múltkor meg sorolhatnám bakter. Két részt ha néztem, de lényegében statisztikai adatokat olvastak fel benne. Ezzel meg, hogy meghívnak egy politikust...én nem is értem...ide süllyedni...semmi köze a sporthoz ...

    Amúgy 4-1? Mert ha a Seahawks otthon játszana, akkor oké..., de így? Hát könyörgöm. Kurva szoros lesz, de bőven olyan számnak kellett volna lennie hogy 3-2 a Niners javára. Az meg vicc, hogy egy kosaras tippeli egyedül a Niners győzelmet...

    Ennyire nem tetszik Sanyinak hogy beszóltam neki amikor betettem a meme képet fűzővel kifelére? Vagy ki volt most NFL szaki? Egyedül Ricsi
  • Darthmushroom
    #9998
    vasárnapra? :D mert akkor ő tippelt rosszul :D 49ers nem lesz playoffba idén :D
  • ReszegKoldus
    #9997
    pedig az volt

    de ez hogy az 5-ből csak Dávid Kornél tippel 49ers győzelmet...legalább ő ért hozzá
  • Ulvar
    #9996
    Szijjártó Pétert???? Ugye most szopatsz...
  • Darthmushroom
    #9995
    nem tudom h nézem e még, ha nem alszok el addig akkor biztos elkezdem, onnan meg a hosszú félidő állíthat már csak meg.
  • ReszegKoldus
    #9994
    szijjártót
  • tutuhawer #9993
    már dolgozom... Kit hívtak be?
  • ReszegKoldus
    #9992
    tök komolyan ezt hívják meg vendégnek a trashtalkba? beszarás...
  • dragon11
    #9991
    este szurkolunk a jacksnek bástya ?
  • ReszegKoldus
    #9990
    ja és az összesnek lenne esélye bejutni elég csak 1 győzelem valamelyiktől, ha a többi meccs eredménye ugyanaz maradna :)
  • Darthmushroom
    #9989
    :D azért 8db 6-10s csapat kemény lenne :D
  • ReszegKoldus
    #9988
    igen
  • Darthmushroom
    #9987
    Pats első kiemelt lenne? :D
  • ReszegKoldus
    #9986
    háhá sikerült kirakni :D



  • Darthmushroom
    #9985
    nem tudnak :D jelenleg 2 db 6 győzelmes csapat is van, lehet nekik nem tud úgy alakulni h jó legyen :D
  • ReszegKoldus
    #9984
    de engem a jax nem érdekel, arról olvastam hogy ők hogyan juthatnak be :D
    én a houstont néztem most
  • Darthmushroom
    #9983
    Jaguárok így juthatnak be:
    Jax playoff

    közbe Jax topicba most olvastam a Jax edző nyilatkozatát megerősítette h nem fognak idén alibizni a draft miatt, megpróbálnak minél többször nyerni.
  • Ricsi234
    #9982
    http://www.giants.com/news-and-blogs/player-qa.html

    Kérdezzetek Twitteren keresztül Damontre Moore-tól a Giants DE-től:D
  • ReszegKoldus
    #9981
    próbálkoztam de nem tudom hogy juthatnak be 6-10-zel, szerintem esélytelen, pedig elvileg eddig csak az Atlanta, Tampa Bay, Washington a tuti "kiesők"
  • Darthmushroom
    #9980
    na oda gondolom még vadabb fordulóbeli eredmények kellenek mint a Jaxhez. +1győzelem itt a vége felé már sok.
  • ReszegKoldus
    #9979
    olvastam, de a Texans is mehet még a playoffba :)
  • Darthmushroom
    #9978
    szerintem ők a Jax hazain adták fel teljesen a szezont, am Jax akár még mehet playoffba is :D nem kell csak minden fordulóba 3-5 eredménynek úgy alakulnia azon kivül h ők nyernek :D
  • ReszegKoldus
    #9977
    igen, de ha azok ellen nem sikerült akkor nem hiszem el hogy így gondolkodnak, hogy "hát ha már a Patset se tudtuk megverni, akkor a maradék meccseken inkább kikapunk"
    ráadásul csoportrangadó
  • Darthmushroom
    #9976
    szerintem meg pont h az erősebb ellen akarja megszakítani.
  • ReszegKoldus
    #9975
    ez azért mekkora marhaságnak hangzik, hát ha valamikorra felszívom magam és meg akarom szakítani a veretlenségi sorozatomat, akkor inkább egy hasonlóan gyenge csapat ellen teszem (szerintem)
    azért ez a texans idegenben 1 ponttal kapott ki az akkor még veretlen chiefstől is
  • dragon11
    #9974
    :DDD +10ről lehet megrakom 200k-val.xd
  • Darthmushroom
    #9973
    házat azért ne told rá :D
  • dragon11
    #9972
    akk H :Dd
  • Darthmushroom
    #9971
    majd kiderül mennyire fontos, számomra meglepő volt h otthon kikaptak tőlük úgyh lehet benne valami. Jax-nek szerintem meg az lehet fontos h tavaly november óta végre nyerjenek otthon, 3s győzelmi szériájuk meg nem is tudom hány éve volt utoljára.
  • dragon11
    #9970
    aha. és ez fontos a texansnak, szóval ki akarnak kapni ??szted:D
    vagy a jacks ?
  • Darthmushroom
    #9969
    akinek a legrosszabb mérlege lesz a szezonba az jövőre elsőnek választhat a drafton, tehát 1kör/1választás. így a számára legjobb tehetséget választhatja a college fociból. (mellette minden kör 1 választása az övé ha nem tradeli el)
  • dragon11
    #9968
    aha.. +10.5ről merném, mert ha 1 mezőnygól + td-vel kikapnak is nyertem..

    így meg elvileg 1x-es oddsz..

    am elmondod mi ez az 1/1 draft v mi.. és h miért mondtátok h a texans ki akar kapni mindenképp meg ilyesmi ? :D
  • Darthmushroom
    #9967
    +10,5ről?? annyira nem gyenge a Jax mostanában, bár otthon 13 hónapja nem nyertek.

    am nekem 0:8nál is szimpatikusak voltak van egy két igazán jó játékosuk, főleg az elkapók között, kíváncsi lennék egy jobb irányítóval mire mennének, bár mostanában Henne-re se lehet panasz. Védelem meg bőven átlagos, talán passz rushra kéne még építeniük. Mondjuk most elméletileg bőven lesz draft cetlijük.
  • dragon11
    #9966
    haha :D ez komoly tipp :DDD

    +10ről 1.28...

    +10.5ről merném megrakni persze h a legmagasabb hendi ez..
  • Darthmushroom
    #9965
    Én tettem, mixen 2,4 vagy mennyi volt
  • Ricsi234
    #9964
    Jacks nyeri..Arra tettem én :D
  • dragon11
    #9963
    akk éljen a jacks H :)))

    rakjuk ?