13257
feenMUx.jpg
  • Darthmushroom
    #10042
    mióta tudott edzeni? gondolom nem erőltették nagyon a visszatérését mint Gronknak se a Pats, hiába edzet hetek óta
  • tutuhawer #10041
    nekem most meló van... Leléptem, szevasztok
  • Ulvar
    #10040
    Achilles-ín-szakadás
  • Darthmushroom
    #10039
    mostanában Newton inkább csak meneküléskor fút, meg RZ-ban. Futást megoldja DeWill meg Tolbert. Am náluk is hasonló elv van, mivel ott is a védelem inkább az elit. Azért is futnak többet ők is.
  • tutuhawer #10038
    crabtreenek mi volt a gondja?
  • Darthmushroom
    #10037
    igen, de nagy %-ba tényleg hasonló. top2t illetően biztosan (1.Pats 2.Steelers)
  • Ulvar
    #10036
    A Rams ellen aminek baszom erős defense van (ha nézted múlt hétvégén a meccset akkor láthattad konkrétan) az első negyedben Colin majdnem végig csak szaladt.

    Az az egyszerű magyarázat a read option játékok számának csökkenésére, hogy nem ezzel kell az alapszakaszt megnyerni. Ez egy olyan fegyvertényező, amit leginkább a szezon vége felé kell kijátszani, hogy nehogy lehetőleg ne sérüljön a QB, mint szegény RG3, és ha lehet akkor leginkább csak a Playoffban.

    Amúgy Newton is fut, Russell is fut, Colin is újra futott szépeket. Colin amúgy bőven 200 yard felett teljesített az elmúlt 2 meccsen, és a játékokat újra tudja variálni...végre valahára. Most már tud kinek dobni, mindegy hogy TE, vagy WR, mind két poszton Pro Bowler playerek vannak, RBről ne is beszéljek...arról nem is besézlve, hogy a Niners alap playe röviden és tömören ez: VÉDEKEZZ és FUSS, a passz játék sose volt a csapat erőssége, ehhez képest, egész szépeket tud dobni Colin, akár hossza és pontosan, nem úgy, mint Alex Smith, aki nagyon nagyon ritkán dobott hosszan és akkor is sokszor pontatlanul, inkább rövideket 10-max 20 yardokat, ezt jól lehet látni a Chiefsnél is most.
  • Darthmushroom
    #10035
    Palmert átlag irányítónak tartom, csak rohadt jó futó játék van mellette Ellington meg nem tudom kivel. Elkapónak a liga egyik legjobbja Fitzgerald meg egy feltörekvő sztár Llyod, azért nincs nehéz dolga, még is sok az int. Náluk is ált. vélemény egy jobb irányító kéne és kész lenne a csapat. (Védelem is durva)
  • ReszegKoldus
    #10034
    azt nem csak az alapján rangsorolták hogy azon az oldalon ki melyik csapatot jelölte kedvencnek?
  • Darthmushroom
    #10033
    nem vita, beszélgetés :D bár mondjuk érdekes h csütörtök éjszaka egy "alsóházi rangadó" előtt :D és nem egy vasárnap főműsor időbe vannak ilyen/hasonló témák.

    am nem tudom ki olvassa a bowl.hu-t most kerestem volna, de nem nagyon találom a felmérésüket h melyik csapatnak mennyi szurkolója van (mo.-n) ha valaki megtalálja linkelje már be, mert csak a top3ra emlékszek (Pats,GB,Steelers)
  • tutuhawer #10032
    kiemelték, hogy november hónap 30-ával véget ért: Mike Glennonnak és Tony Romónak is december van, Palmernek is... :) A philly sok labdát szerez, igaz sok yardot is enged, Palmert ha mondjuk egy 49ers védelem zavarja is meg lesi is, az sok jót nem ígér neki. Nem keresem vissza, kik ellen dobált jól, Kurt Warner megtette, ő is megdicsérte pár hete, de ... decemberben kell állatkodni, mutogatták is a statokat ezerrel
  • dragon11
    #10031
    srácok inkább hangolódjunk egy jóó jacksonsville meccsre :P szurkoljuk ki azt a H-t nekik a vita helyett :DD
  • Darthmushroom
    #10030
    ja meg annyit h Palmer múlthéten sz@r volt, de előtte messze a hónap legjobb irányítója volt, Floyd+Fitz sokat állatkodot :D
  • tutuhawer #10029
    a fórumokba vita van, sőt, Rómában is ezért volt a fórum
  • Darthmushroom
    #10028
    Panthers idén playbookot váltott ahogy néztem a meccseiket, Niners+Seahawks is messze többet próbál passzolni, szerintem azért lehet mert nem igazán működik már.(gondolom védelem jobban olvassa/felállás) Colin se szaladgál már 100+ yardokat a másik kettő irányító meg még kevesebbet. Egy két playbe eladják, de szerintem ez h többet kell passzolni Colinéknak nem kedvez, de majd Crabtreeval kiderül.
  • dragon11
    #10027
    mi ez a vita srácok!!
  • tutuhawer #10026
    nem vágom, mi az Istent csináltak RGIII-vel a műtőasztalon, igazából azt se vágom, mit csináltak Derrick Rose-zal bő egy évig... Ellenpélda a Vikingek norvég futója Peterson. Az egyik térde jó lett, a másiké meg nem? Kínában műttették vagy hol...?
    read-optiont: a szakértőknek szegezték a kérdést, hogy kiemelkedik-e Russell Wilson , és hááát... valaki szerint igen, valaki szerint a körülötte levő csapat nagyon erős. Amíg gondolkodnak rajta, Nick Foles 3 TD-t passzol. :)) :))
  • Ulvar
    #10025
    "mondjuk szinte az összes ilyen read-options csapat főként szenved." Ja...Seahawks a Panthers és a Niners teljes egészében szopik :D. Egyedül a Redskins az, amely valóban szív, na de ott RG3 lábai halottak...

    Amúgy szerintem nagyon rosszul látod a csapat helyzetét. Kezdve azzal hogy 8-4es a mérlegünk, egy Philly vagy egy Dallas nem tud minket megszorongatni, emrt csak egy fog onnan tovább jutni. Mi most erősödtünk meg, olyan alap emberek jöttek vissza akik tavaly nyerték nekünk a meccseket, mint Crabtree, és olyan csapatok várnak ránk, mégha a Seahawkstól ki is kapunk, mint a Buccaneers idegeben, otthon egy Falcons meg idegenben Cardinals. Múltkor néztem, hát Palmer elég felejthetően játszott a Philly ellen...mondjuk nem is ez a lényeg, hanem hogy egyszer már idén megvertük simán őket, igaz otthon, de egy SuperBowlt nyerni akaró csapatnak ez kötelező, főleg ha egészséges nagyrészt.
  • tutuhawer #10024
    talán nem , elemezték, hogy a kövi 2 fordulóban éppen jó matchupok lesznek Foles-nak, lehet jókat passzolni. Amúgy az nfl semmit se bíz a véletlenre: tudom hallgatni otthon a Pihladelphia meccseit közvetítő rádiót, de a meccs alatt meg nem... Audio Pass ingyért -> NEM :D
  • ReszegKoldus
    #10023
    csak nehogy Foles most hétvégére tartogasson egy meccset eldöntő pick 6-et mert sírva fakadok :D
  • tutuhawer #10022
    új edző új dolgai: Celek nyilatkozta, reagálta, hogy aki viccelődik, meg "college offense"-nek hívta, hívja az ő stílusukat, az bekaphatja. Újítás, innováció, fejlesztés, mindegy, ők Phillyben így hívják. Új dolgot próbál az egyetemről jött tréner, már alakul sokminden, úgy néz ki.
  • Darthmushroom
    #10021
    mivel az egyik csoport győztes lesz nem előzheti mind2 a wild cardnál :D azért tettem oda a perjelet :D
  • tutuhawer #10020
    eagles/dallas ... hát mindkettő szerintem nem, valamelyik csapat elég nagyot bukik a végén... Illetve bukik a Dallas, mert ők nagyon oda akartak kerülni már végre, a Philly meg edzőtt váltott, a csereirányítónknak kellett beugrani. Persze csalódás, ha pont a 17. játékhéten esünk el a rájátszástól, de a dallasiaknak szerintem szarabbul fog esni, mert annyira nem szarok, azt joggal gondolták szezon előtt, hogy odakerülhetnek. Az Eagles meg mondom, nem annyira , az új edző új dolgai időt igényelnek.
  • ReszegKoldus
    #10019
    most nézem egyik fantasy csapatom meccset nyert múlt héten QB nélkül...nevetséges :D
  • ReszegKoldus
    #10018
    szijjártó :D
    de lehet hogy nem és csak félreértettem valamit :)
  • Darthmushroom
    #10017
    nekem ez az érzésem, nem elég meggyőzőek idén és így valahogy majd bukják (cardinals/eagles/dallas beelőzi), mondjuk szinte az összes ilyen read-options csapat főként szenved.
  • tutuhawer #10016
    igyekszem nem foglalkozni a szurkolókkal, mindenkinek szíve joga, engem ugyan nem befolyásol. Csak a Real Madrid és a Barcelona szurkolóit nem tudom hova tenni.
  • Darthmushroom
    #10015
    ki Pats fan?
    Én úgy tudom sport tvsek közül csak Márk aki szakkommentár szokott lenni egyedüli.(hurricans irányító)
  • Ulvar
    #10014
    Értem és tudom, ugyanez volt a Steelersel és a Coltsal. A Packerst alapból sokan szeretik, AMIN viszont nagyon meglepődtem, hogy a Vikingsot sokan szeretik Magyarországon. Már mint ahhoz képest, hogy sose nyertek SBt, stb...Volt némi Niners divat drukkerkedés az elmúlt időszakban, és még lesz is, Ravens is volt, mert tavaly nagyon előjött a "sok" Ravens fan.

    Őszintén, igazából leszarnám, de mégis bassza a csőröm, hogy egyesek eredmények alapján választják a "csapataikat". Én amikor elkezdtem szurkolni a Ninersnek, azt se tudtam mi fán terem a Touchdown, pedig az pont az első hosszú idő utáni sikeres évük volt, az az 2011 :D.

    Amúgy picit vicces sztori: Múltkor az asszonyt leültettem a gép elé, benyomtam neki az összes NFL csapat logóját, kiválasztott 8 szimpatikusat, mind állatos volt, a legjobban a Panthers jött be neki....még együtt vagyunk...
  • ReszegKoldus
    #10013
    azért elég komolytalan a jax hogy weeden 3 td passzt adott ellenük, soha senki ellen nem dobott még előtte ennyit :D
  • Ulvar
    #10012
    Mint a boxzsák ütő gép, vagy mi a tökömnek szokták ezeket hívni...amekkorát csapsz akkora bünti :D.
  • tutuhawer #10011
    Amikor a sport tv elkezdte nyomni a meccseket, sokat volt képernyőn a Patriots, némileg érthető is talán, én is sokat láttam őket, eleinte nem tudtam más csapatot nézni. Aztán idővel kialakul, hogy a Phillynek szurkolok, a politikus meg a Patriotsnak mondjuk, szerintem nincs ezzel gáz.
  • ReszegKoldus
    #10010
    biztos lemérték pontosan mekkora erővel lökte meg és van valami spéci képlet mint a QB ratingnél, amibe behelyettesítve ezt az összeget adta ki
    pénzbüntetés helyett jobb lett volna inkább egy fél éves eltiltás :D
  • dragon11
    #10009
    megint jaworski ellen tegyek ? :D félő ez a jacks győzelem á:D
  • Ulvar
    #10008
    Ennyi...mi más ha nem Pats fan...mert ha még azt mondja hogy Browns, vagy mint Király Gabi Bengals vagy ilyesmi...nem...Pats.

    NFL fines Tramon Williams $26,250 for shoving referee: Hogy jött ki ez az összeg? Ennyi kellett valakinek még a karácsonyi ajándékok teljes beszerzésére a liga vezetői közül?
  • ReszegKoldus
    #10007
    a műsor elejét nem láttam, azt hiszem Pats/Brady fan :D
    ja meg járt félévet usába suliba...szóval szánalmas hogy meghívták, pláne hogy egy köcsög politikust ne hívjanak már ilyen műsorba
    csak akkor lett volna jó ha tényleg komolyan veszik hogy a műsor címe trash talk és lealázzák mint állat :D
  • Ulvar
    #10006
    Még Frei hagyján, mert ő róla tudom hogy egy olvasott ember, már mint hogy tájékozott lényegében mindenfelé, így (csak sejtem) hogy sportban is, sokat járt Amerikában (ha jól tudom), szóval valami rálátása van, de politikust alapból ne mááár...akármelyik is az...

    Amúgy meg JM könyvet olvasott...omg...jó hogy nem már Niners fan...
  • dragon11
    #10005
    jo lenne 1ütt nézni és izgulni hehe :D imádom NFLt basszameg:DD

    többiek fogjátok nézni a jacksons győzelmet ?:PP
  • ReszegKoldus
    #10004
    egyébként erre vártam már ami a végén volt, végre elmentek amerikai focizni, kár hogy csak egy szar pár perces összefoglaló volt róla és a többi majd később jön (gondolom ugyanilyen rövid részletekben)
  • ReszegKoldus
    #10003
    mindig Sanyi van egyedül
    egyébként (mint kiderült) van köze a sporthoz, valami másodosztályú(?) futsal csapatban játszik...röhej :D
    (ja meg usában tanult fél évig és olvasott egy Joe Montana könyvet)
    mondjuk pár hete freit hívták meg, mert miamiben van valami kávébiznisze vagy mi...