13257
feenMUx.jpg
  • Darthmushroom
    #10082
    ők jók lehetnek, de szerintem mind2 fog még bukni egy meccset mondjuk az a Patsnek a Ravens lesz idegenbe szerintem. Denver meg szerintem valahol ahol hideg lesz(mint most otthon)
  • tutuhawer #10081
    egy kézzel megírtam egy üzenetet 5 perc alatt és visszadobott engem is...
    Szóval szeretem az nfl network élő műsorait a háttérben nyomatni itt az irodában. Az exjátékosokat is kicsit más közegben látjuk, tök jó. A hajnali műsorba láttam, Shawn Marrimen okoskodik. McNabb meg mondjuk eltűnt, én nem látom, pedig korábban volt ő is. Gondolom, nem értett hozzá, nem beszélt szépen, és nem hosszabbítottak vele. De Tomlinson szerintem király, és Darren Sharper is.
    Tippmester: hogy számítod be az időjárást... Baromi sok passzolt TD-t enged a detroit, de 30 fok és hóesés volt kiírva Philadelphiára, ha jól láttam.
  • dragon11
    #10080
    siet
  • ReszegKoldus
    #10079
    most vagy a tudtomon kívül minden körülöttem lévő órát visszaállítottam, vagy a fórumé siet kissé :D
  • dragon11
    #10078
    patriots meg denver így elsőre nekem..
  • tutuhawer #10077
    persze, hogy azok :) csak gondoltam, ajánlom tipszkimkszernek élőben, és akkor nincs kérdés.
  • Darthmushroom
    #10076
    így nézegetve holnap is jó gyilkos forduló lesz :O

    fogadáshoz meg szerintem nfl-be most van az az időszak amikor jó fogadni, kialakultak az erőviszonyok, lehet tudni ki mire hajt (playoff) kinek mennyi sérültje van stb..de ha eljön a playoff akkor viszont majd nem szabad mert mintha minden újra indulna.
  • ReszegKoldus
    #10075
    nem mondom hogy felesleges nézni, biztos jó, de szerintem ugyanazok a tippek kerülnek fel az nfl.com-ra is
  • tutuhawer #10074
    én az egyetemi helyett az nfl networköt nézem. A football life: the great wall of Dallas c. epizód megy Éjfél és 1 órás nfc és afc Playbook, ahol minden meccet elemeznek, tippelnek is. Inkább azt nézném, ha tippelni fogadni akarnék, nem lenézve persze az itteni tippeket, csak jobb szidni az nfl szakértők kurva anyját, mint itt rágódni. Mindamellett aki fogad, az veszít, én pedig nyerni szeretek. 200 000 ft-ból nagyon sokat tudnék nyerni NHL-en döntetlenezéssel... De akkor modjuk az e-on vagy a pannon-víz szólna, hogy nem OK :-D
  • dragon11
    #10073
    hnap NFLen vissza kéne hozni :s
  • dragon11
    #10072
    tudom... bolond vtam, 28ezerért kockáztattam 80.percbe raktam + ...:/
    elment az eszem kb akk..
  • Darthmushroom
    #10071
    lol sok eszed volt egyik legjobb hazai ellen fogadni :D évek óta rohadt nehéz a stokehoz utazni :D
  • dragon11
    #10070
    buktam 200ezret a chelsean..:( kellenének valami tutik.. :/
  • Darthmushroom
    #10069
    megrázták magukat a védelmek :D
  • ReszegKoldus
    #10068
    baylor-texas meccs előtt az over/under határ 70 pont körül volt, ahhoz képest mindjárt félidő és 3 pont van eddig :D
  • Darthmushroom
    #10067
    hm dátumot jól benéztem hehe :D
  • ReszegKoldus
    #10066
    de a Panthers meccs bő 28 óra múlva lesz, a Florida State meg ~4 óra múlva
  • Darthmushroom
    #10065
    :D mondjuk nem sokat tudok most belőlük megnézni (holnap) mivel Saints-Panthers is lesz éjszaka :D
  • ReszegKoldus
    #10064
    biztos "izgi" lesz, gondolom lealázzák az ellenfelet 20-30 ponttal :D
  • Darthmushroom
    #10063
    nem választottam őket, csak kíváncsi vagyok, ha már nagy döntőre is esélyesek.
  • ReszegKoldus
    #10062
    micsoda dolog már logo alapján csapatot választani
    jó hogy nem mez alapján :D
  • Darthmushroom
    #10061
    engem a Florida State meccs érdekel, múltkor Höri olyan pólóba volt mikor szakkommentár volt, tök állat logójuk van. Ma olvastam h a nagy döntőre is esélyek.
  • ReszegKoldus
    #10060
    viszont ahogy utánanéztem lehet, hogy a Baylor-Texas meccs is érdekes lesz, ha kikap az oklahoma state úgyhogy azt is nézem :)
  • Sippie
    #10059
    inkább a lengeligát várom :D
  • ReszegKoldus
    #10058
    számomra követhetetlen...
    az Auburn-Missouri akartam megnézni, arról legalább tudom, hogy van tétje :)
  • Ricsi234
    #10057
    Ja..Most úgy sincs NFL, ráadásul az NCAA pörgősebb :P
  • ReszegKoldus
    #10056
    Kéne?
  • Ricsi234
    #10055
    Meccs van ti meg nem nézitek?:D
  • lord nihilus
    #10054
    Hm...most nézem, Collie megint kikötött a Patriotsban:D
  • GaBenc
    #10053
    OFF
    De akinek UPC van lehet érdekli.
    "Én ha átírtam a DNS-t googlere, akkor teljesen meghalt a net. Nem kaptam IP címet. Valamiért felírtam viszont ami eddig volt, és kézileg megadva, Static IP-vel + Google DNS-sel hasít."
    Nekem jó.
    ON
  • ReszegKoldus
    #10052
    de szépek...Cutlert rá se merték tenni a képre
  • Darthmushroom
    #10051
    ráérnek :D addig még sok víz lefolyik a dunán
  • dragon11
    #10050
    szégyen fogadóiroda bet365 fél a patriots meccstől nemmernek odsdzot rakni rá szégyennnnnn
  • dragon11
    #10049
    ennyi ász vagy, megmondtad h H lesz ^^
  • tutuhawer #10048
    természetesen nincs problem, csak NSO-n szokott kikerekedni a szemem néha, így értem. A fórumozókkal nincs problem
  • Sippie
    #10047
    van valami problem?
  • Darthmushroom
    #10046
    Edző valamit nagyon kitalált bye week alatt, mert az előtt az is csoda volt ha TD-t szereztek, nem h 4 győzelmet. bár azt tudni lehetett h 1-2 győzelmük lesz de h 4 az már szép teljesítmény. így már lehet mondani h 2-3 év múlva komoly csapat lehet a Jax. Mellékesen AFC-be jelenleg a leghosszabb győzelmi szériájuk van :D
  • Ulvar
    #10045
    Azt hiszem Delaine Walker mondta, mikor idén a Titanshez került, hogy mennyire ciki kikapni egy Jaxtől, a szezon leggyengébb csapatától, mert hogy ők Playoff esélyesek...Most azért megnézném az arcát :D.
  • ReszegKoldus
    #10044
    mutattak egy dagadt nőt a nézőtéren aki épp valami húst zabált...miatta nem járnak a családok meccsre :D
  • Ulvar
    #10043
    kb. 2 hete, de már 1 hónappal ezelőtt elkezdték pletykálni hogy nov. közepén visszatér, aztán eltolták a múltheti meccsig.