13257
feenMUx.jpg
  • robotnyk
    #10922
    igen, egy időben a hétfő esti meccseket úgy adták, hogy eredeti nyelven, az eredeti feedet. azokat fel szoktam venni, és inkább úgy néztem, de mostanában már élőben kommentálják azokat is.
  • tutuhawer #10921
    -bennem nem maradt hiányérzet. Elolvastam Chip válaszait is újságírói kérdésekre, és kb egyszerűen: nem játszottak elég jól, és Rob Ryan meg jól sakkozott. A bírókon ma nem múlt szerintem.

    -TV: az eredeti hangsáv nem rossz ötlet, elvileg ők hallják a háttérben a szakértők szakértelmét, nem?

    -Érdekesség, hogy a tunein rádióval sokféle rádióállomást lehet fogni, de jellemzően, amikor NFL van, le van zárva, hogy előfizessen a paraszt az audiopassre :D én gondolkodom a jövő évi teljes Game Pass előfizetésen, ami kb 35 000 Ft, ha jól emlékszem. Telefonon nyomtam már, nekem nagyon tetszett az ingyenes 5 perc
  • robotnyk
    #10920
    "csak az volt a kérdés, hogy a bírók meg merik-e fordítani az ítéletet Philadelphiában"

    ez a gyerek nagyon formában van ma.
  • robotnyk
    #10919
    most hallottam valamelyik szaGértő elejtett egy olyat a sport tvn, hogy "Breesnek tudjuk hogy nem olyan erős a karja..."

    néha jó lenne, ha kábelszolgáltatók és magyar csatornák nem az elmúlt évszázadban élnének még mindig, és lehetne váltani mondjuk az eredeti hangsávra...
  • ReszegKoldus
    #10918
    ezért is lenne érdekes, ha rögtön nyernének 3-szor zsinórban
  • bakkerman
    #10917
    uristen tényleg így van :DDDD
  • tutuhawer #10916
    korábban már elhangzott, hogy a Philly első hazai ellenfele odaér a SuperBowlba. Ha jól tudom, így van a "hagyomány". Így már nem is szerencsejáték, mert tuti nyerő :))
  • bakkerman
    #10915
    csak szerintem rohadtul becsapós az,hogy mára mixen csak 1.38-as oddsot adnak a Bengals sikerre?? Mert én kapásból Chargersre akartam tenni,hiába idegenbe mennek,de így hogy 2.95 van rájuk,alap hogy őket húzom,szerintem továbbjutnak!
  • sirdond
    #10914
    38-10 után átkapcsoltam és el is aludtam, mondván ez nagyon sima lesz. hát nem kicsit lepődtem meg a végén :D
  • tutuhawer #10913
    Szezon előtt persze, jó lett volna egy ilyen szereplés, de ilyenkor meg szarul esik :(
  • ReszegKoldus
    #10912
    legjobb szakkommentátor, ha nem lenne egy csomó idegesítő reklámszünet végig az eredeti közvetítést nézném
  • tutuhawer #10911
    Cris Collinsworthnek is adnék egy zöld pontot, nagyon vágja a játékot...
  • tutuhawer #10910
  • Darthmushroom
    #10909
    ?
  • tutuhawer #10908
    zöld gomb nyomi, nyomi
  • Darthmushroom
    #10907
    most értem haza, kicsit offon vagyok, de hajár colts ami összejött :D ezután hajrá sasok :D utálom a szenteket szóval...
  • szomferi
    #10906
    na ez a kemény, nem a faszom :D
  • tutuhawer #10905
    beárnyékolta 2 Hyundai-reklám, de bizony király volt.
  • ReszegKoldus
    #10904
    nem volt rossz meccs :D
  • tutuhawer #10903
    "szerencsés" /Lucky/ csapat, nem semmi franchise irányító...
  • ReszegKoldus
    #10902
    nekem 38-10-ig tetszett a meccs, azóta olyan semleges... :D
  • tutuhawer #10901
    nem semmi lenne egy fordítás. Élvezetes, bizony. és: még egy Hyundai-reklám se volt az NBC-n
  • szomferi
    #10900
    csak a netet kellett volna lemondani :D
    de szerintem max 1-2 hónap, és a Diginél is lesz HD Sport2, megegyezés kérdése...

    amúgy baszott jó a meccs :D
  • tutuhawer #10899
    vidanetről váltottunk DIGI-re a gyenge internet miatt. A Digiben meg nincs sport2 HD. Mondjuk nem is nézek TV-t. :D
  • ReszegKoldus
    #10898
    Browns hogy örülhet hogy eltradelte Richardsont
    átveszi egyik kezéből a másikba a labdát és azzal az erővel ki is ejti :D
  • sirdond
    #10897
    charles kiesett és a chiefs meg jobb lett. ki gondolta volna ezt?
  • sirdond
    #10896
    playoff! üdv urak
  • szomferi
    #10895
    ja :D

    de ahogy hallottam, a Sport1-en is lesz ismétlése a Saints meccsnek, ha azt felvenné valaki HD-ben... :D
  • Sippie
    #10894
    ezek szolgáltatók? :O wow...
  • szomferi
    #10893
    amúgy van Sport2HD, csak egyelőre a Vidanet és Tarr kínálatában...
  • szomferi
    #10892
    na épp ez az, minek reklámozzák akkor? így meg nézhetjük jó kis fos SD-ben :D
  • robotnyk
    #10891
    a upc még hd csomagban is csak a sport 1-et adja hdben egyelőre...
  • Sippie
    #10890
    speciel én nem is értem, a UPC-nél úgy van hogy külön van a sport1 hd, külön csatorna, arra elő kell fizetni, és csak HD-s boxxal jön. Sport2-ből nem is tudom, hogy van-e HD-s :D
  • szomferi
    #10889
    csak azért, mert minden reklámban úgy mutatják, hogy HD lesz minden NFL meccs... ezért kérdeztem, hogy hátha fel tudja venni valaki a magyar közvetítést az éjjeli meccsről, de akkor sajna nem :(
  • Sippie
    #10888
    a set top box vagy mi az isten nem HD-s, úgyhogy kötve hiszem, hogy nálunk úgy jönne.
  • szomferi
    #10887
    emberek, akinek van Sport2-je, annak HD-ban fog jönni az NFL mai meccs? úgy reklámozzák, hogy HD lesz, de ki tudja...
  • tutuhawer #10886
    most nézem a gameday morningot, és tényleg ghhhháááácchiii hideg van, Philadelphiában meg mintha a jeget törték volna a munkások... Gondolom, befagyott az egyik vendégjátékos az endzone-ba
  • Darthmushroom
    #10885
    vicces lenne :D mondjuk mind2 gyakorolhatna bőven hidegbe az odajutásig.
  • ReszegKoldus
    #10884
    a Lambeau Fielden játszott leghidegebb meccseket tekintve dobogóra felférhet :)
  • Ulvar
    #10883
    Egyre inkább az a hír járja hogy GHHÁÁÁCCHHIIII hideg lesz.