13257
feenMUx.jpg
  • Ulvar
    #10882
    Hja. Engem meg most hívott Harbaugh, hogy kibasszák miattam Andy Lee-t.
  • ReszegKoldus
    #10881
    Chargers-Saints jól nézne ki a februári hidegben :D
  • Darthmushroom
    #10880
    SB NFC döntősei:
    2006 Bears
    2007 Giants
    2008 Cardinals
    2009 Saints
    2010 Packers
    2011 Giants
    2012 49-ers
    Az adott évben mindegyik csapattal játszott a Patriots (AFC East) az alapszakaszban, ha marad ez a statisztika akkor az NFC döntőse a Saints vagy a Panthers lehet.
  • Sippie
    #10879
    hogyne lenne, ha 80 yardról az 5 yardon belülre rugdossa a labdát, más csapattól simán kaphat ajánlatot :D
  • Darthmushroom
    #10878
    Bostonba van most jó idő :D kár h nem most játszik a Pats, mert jöhetne bárki :D
  • Ulvar
    #10877
    Green Baybe és Philadelphiába sem mondanak csapadékot az időjósok a meccsek kezdetére, viszont Cincinnatiben 90% esély van erre, akár hó és/vagy eső is lehet a találkozó folyamán.
    Green Bayben -17 fok, Phillyben -3, Cincyben 1 fok várható a kezdőrúgásnál, azonban a szél is nagy befolyással lehet a hőmérsékletekre.
  • Ulvar
    #10876
    Nincs utolsó lehetőség. Addig van a csapatnál amíg az eredeti punterük álla vissza nem tér a normális helyére. Most még a tarkójánál találod.
  • Sippie
    #10875
    mondták is hogy kb ez az utolsó lehetősége :)
  • Darthmushroom
    #10874
    persze 1 kézzel mint a múltkor az egyetlen TD-jénél :D
  • lord nihilus
    #10873
    Majd Hoomanawanui elkapdossa Brady passzait ;)
  • Darthmushroom
    #10872
    haha már kínomba röhögök. Pats: Boyce is IR, Dobson is comb problémákkal küzd és nagyon közel van az IR-re tételhez, Thompkins+Amendola is csípő problémákkal küzd, Collie térmészesetesen visszaigazolva, de egy tűszentéstől ő is megsérül. Nincs aki elkapjon egy labdát, Brady magának dobálhat... tényleg beférek a drukkerek is a szűk keretbe ha ez így megy tovább :D
  • ReszegKoldus
    #10871
    jajdejó már Trash Talkban is előszedték Meskót, hogy milyen jó hogy megint láthatjuk és újra kapott esélyt
    azt nem tudják, hogy csak vészmegoldásnak igazolták, mert a Bengals punterének széttörték az arcát? :D
  • robotnyk
    #10870
    helyes, döntse csak a rekordokat, annál nagyobb bust lesz
  • Darthmushroom
    #10869
    +bowlon 455 yard, 5 TD 4 passzolt :D baráti :D ahogy néztem a statját idén am jobb volt mint tavaly, csak a csapat lett szarabb :D
  • Darthmushroom
    #10868
    Manziel utolsó meccsén kívül (ami most volt bowl), 25 meccsen 7438 passzolt 2096 futott yard OMG elég durva átlag. természetesen az első másodéves aki 7000+ meg 2000+ fölé jutott.
  • ReszegKoldus
    #10867
    szerintem is el kellett volna küldeni, túl jó játékos oda :D
  • Darthmushroom
    #10866
    szegény Sanyi.. pedig mennyire mondta h el kéne küldeni :D
  • ReszegKoldus
    #10865
    Bears signed QB Jay Cutler to a 7-year contract

    az kemény... :(
  • ReszegKoldus
    #10864
    végül várhatóan nem is lesz annyira hideg Green Bayben, -18 fok ami -28-nak érződik
  • Sippie
    #10863
    ezjó :D :D :D
  • Darthmushroom
    #10862
    köszi
  • tutuhawer #10861
    inkább nézd meg ezt:
    youtube
    Ron Burgundy /Will Ferrel/ interjú Pexton Manninggel
  • ReszegKoldus
    #10860
    http://tenyardtracker.com
  • tutuhawer #10859
    passz
  • Darthmushroom
    #10858
    am
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tud valaki oldalt ahonnan lelehet tölteni ezeket a egyetemi bowlokat, Teddy meg Manziel utolsó meccsét meg kéne nézni, Ncore-ra nem nagyon rakják fel őket még angolul se nem h a digist
  • tutuhawer #10857
    jaj, most mit izélsz... majd elmegy szakkomentátornak egy TV csatornához ő is, mint Tebow. Az is szép karrier :DD
  • ReszegKoldus
    #10856
    hát ha Manziel is úgy jár, az kellemetlen :D
  • tutuhawer #10855
    Nekem Jamarcus Russell a kedvencem, ha jól tudom, ő 1/1-es volt. Talán a Raidersben láthattam játszani...?
  • Darthmushroom
    #10854
    am nem semmi qb felhozatal lesz a drafton valszeg első két körbe:
    Manziel,BrideW,Carr,Boyd,Mccaron

    am nekem Teddy messze nem volt olyan kiemelkedő mikor láttam mint amennyire írták h 1/1-es lesz (mikor a Jax állt úgy) Winstonra viszont kíváncsi leszek h jövőre is ilyen formába fog e játszani, mert benne láttok valami + idén
  • McCartman
    #10853
    Bridgewater is megy a draftra, akárcsak Manziel.
  • Darthmushroom
    #10852
    hát szerintem Manziel is akkor fut mikor Newton, blitz helyén mikor nem talál elkapót, messze nem Tebow féle játékos szerintem h alapból az ő futásaira építik a playbookot. én nem szeretem am annyira az ilyet, de ha fut olyan eszméletlen irány váltásai vannak h az már tényleg bejön, úgy beülteti az embereket a hintába h öröm nézni. De volt már róla szó itt h Ő vagy hatalmas sztár lesz az nfl-be vagy hatalmas bukta, nem egy első körös (várhatóan az lesz) heissman díjas bukott már meg.
  • tutuhawer #10851
    futás... eszméletlen. OK, én is bírom az ilyet, látványos, stb, de épp ezzel kapcsolatban olvastam tegnap melóban / dolgoztam sajnos :( / egy cikket, Bucky Brooks elemezte a Green Bayt, elég terjedelmes írás volt: Rodgers azért mozog, úgy mozog, hogy agy nagy play vagy a legjobb helyzet jöjjön ki a dologból, nem azért meg meglátja a bengákat maga körül. A junioroknál meg azt mondja, fennáll a veszélye, hogy hirtelen lát egy vadállatot és elkezd szaladni. Kiütik a kezéből nem látja, beleszalad a vesztébe, nem biztos, hogy annyira jó. Szóval én szkeptikus vagyok az egyetemen sokat futkározó irányítókkal kapcsolatban. Persze, ha bizonyít, látjuk, hogy épül fel a dolog, lásd: Cam Newton, akkor OK. Az is egy matha veszélyes csapat... Nem egy offensive hardcore gépezet, de megjátsszák a játékokat, amiket meg kell, és Newton jól dob, nem elfutkos össze-vissza. Elvielg Menziel is szépen dob, meg erősen is. Kíváncsi vagyok rá, naná
  • Darthmushroom
    #10850
    hát sokan mondják is h a texasba azért van könnyű dolga még alacsonyként is mert van egy egyetemi szinten kiemelkedő elkapója. bár számomra az szimpatikus benne h nehéz földre vinni mert jó az egyensúly érzéke meg h van esze a játékhoz. futásai meg számomra eszméletlenek.
  • tutuhawer #10849
    nem emlékszem, ki írta, hogy óriási melléfogás lesz, én ennyire nem vágom a szakát, csak olvastam hirtelen a Daniel Jeremiah elemzését, szerinte igenis jó lesz, csak jó edzői stáb kell mellé, aki kihasználja a tulajdonságait, és nem feltétlenül a 2 méteres védők fölött akarja passzoltatni, amikor ő meg kicsi... Érdekes lesz, már most alig várom a jövő évi alapszakaszt :D
  • Ulvar
    #10848
    Az NFL idei legszarabb puntere helyett beszerezték a 2. legszarabbat. Ez már javulás.
  • Darthmushroom
    #10847
    2-14 után nem lesz ilyen könnyű, főleg h super bowl esélyesek voltak a szezon előtt :D erre meg 1/1 lett :D
  • ReszegKoldus
    #10846
    mintha eddig nem tudták volna megtölteni :D
  • Darthmushroom
    #10845
    szerintem a Texans behúzza valahogy, mivel oda valósi meg egyetemre is odajárt elég jó kampány lenne h megbírják tölteni a stadiont.
  • ReszegKoldus
    #10844
    na most már kíváncsi leszek Manziel hova kerül
  • hungary27
    #10843