13257
feenMUx.jpg
  • sirdond
    #10962
    chiefs eddig: 1
    Meskó: 2
  • sirdond
    #10961
    miről lesz ma többször szó, Meskóról vagy a chiefsről?
  • Darthmushroom
    #10960
    asd mi féle fal ez Rivers előtt??? nem vagyok hozzászokva ehhez Chargers meccsen.
  • Darthmushroom
    #10959
    de tavalyig nem bírt igazan nagyot játszani
  • Sippie
    #10958
    na 13 yardra rúgta Meskó, yeahhhh :)
  • Darthmushroom
    #10957
    Végre Márk a szakkommentár, este meg gondolom Sanyi lesz.
  • ReszegKoldus
    #10956
    ahhoz képest a Ravens Flaccoval minden évben nyert meccset a playoffban, nem?
  • Shep
    #10955
    Ja :) Remélem azért a "fő" mérkőzésre utolérik magukat!
  • szomferi
    #10954
    nem is nézek az eredményre, megvárom majd Ricsiéket :D
  • Darthmushroom
    #10953
    szeretném ma sokat látni Zolikánkat :D Go Chargers ;)
  • Shep
    #10952
    Eddig még semmiről nem maradtál le.
  • szomferi
    #10951
    ó, a szar mu meccs miatt 25 perces csúszásban adják a meccset... a félidőben hátha beérik a közvetítést :D
  • Shep
    #10950
    Na se hó se semmi. :(
  • ReszegKoldus
    #10949
    azért 3 éve volt "hasonló" a bearsnél is
  • Darthmushroom
    #10948
    ritka csúnya egy valami ez a Dalton :D am régi Flaccora vagy Ryanre emlékezetet h a playoff meg van szinte mindig (idén zsinórban 3jára), de ott egyszerűen nem bírja a nyomást, vagy nem tud kiteljesedni.
  • ReszegKoldus
    #10947
    szeretem ezeket, de valahogy kétlem hogy ma lesznek ilyenek :D
    bár azt írták rétegesen kell öltözni, hát ez is egy réteg
  • Darthmushroom
    #10946
    Reszeg itt az asszonyod :D
  • sirdond
    #10945
    lol NFC north
  • robotnyk
    #10944
    NFL körkép rajzban
  • szomferi
    #10943
    aztakurva :D
    mondjuk a rádió is nemrég mondta be, hogy esik a hó kegyetlenül, meg fújja is a szél a keleti parton rendesen
  • Darthmushroom
    #10942
    főleg a felső karéjba a félmeztelenül tomboló szurkolóknak :D De legalább jó fejek a rendezők ingyen kávé,forró csoki meg kéz melegítők stb..
  • ReszegKoldus
    #10941
    mindenkié be fog fagyni
  • Darthmushroom
    #10940
    Cincibe meg elméletileg hó van, +3 negyed környékére jöhet is hó esés.
  • robotnyk
    #10939
    holnap reggelre az előrejelzés -30, feels like -47 :D
  • szomferi
    #10938
    íjaj, jó az idő :D
  • robotnyk
    #10937
    -17°C, feels like -28°C NWN Wind @ 34 km/h, chance of snow 20%
  • Darthmushroom
    #10936
    -20 körül
  • szomferi
    #10935
    milyen idő várható este GB-ben? befagy a seggük Kepiéknek? :D
  • sirdond
    #10934
    na tessék, tuti, hogy megoldható a dolog: https://github.com/Alexqw/xbmc-gamepass

  • Sippie
    #10933
    saját böngészős flash oldalt nyit meg a program. Nem vlc meg media playeres megoldás van
  • sirdond
    #10932
    na igen, ezért is nem mindegy,hogy hogyan működik a gamepass lejátszás. mert ha van linked,amit meg tudsz nyitni akármilyen playerben, akkor egy mai gépen egy jobb digis nettel simán tudnál több meccset is felnyomni a szerverre.
  • Sippie
    #10931
    igen ez is gond, én mondjuk úgy gondoltam, hogy ha előfizetek akkor szívesen megosztom másokkal is, akkor kénytelen mindenki azt nézni amit én, de legalább ingyen van :D
  • robotnyk
    #10930
    a gond itt azzal van, hogy a gamepass ha jól tudom minden meccsre jár, és ha több ember dobja össze az előfizetést, akkor ki dönti el, hogy milyen meccs legyen streamelve? :)
  • sirdond
    #10929
    mindenesetre biztosan kivitelezhető a dolog és ha többen összedobnánk rá, akkor lenne is értelme.
  • sirdond
    #10928
    streamelést többféle módon is meg lehetne oldani, attól függően,hogy a gamepass hogy is működik pontosan (csak nfl oldalán keresztül tudod nézni, vagy adnak linket és valamilyen lejátszóban pl vlc-ben meg tudod nyitni, vagy saját player-e van.

    elvileg saját gépről kellene továbbítani a streamet egy szerver-re és akkor azt tudná elérni az, aki tudja a hozzáférést. publikus stream oldalaktra teljesen felesleges feltölteni és onnan nézni, mert tuti hogy törlik egyből.

    de igazából,ha Banok erre jár ő tudna többet mondani a dologról
  • Darthmushroom
    #10927
    igen-igen, este go Chargers ;)
  • Sippie
    #10926
    szezon elején én is kérdezgettem hasonlót, a streameléshez nem igazán értek, meg hogy mégis milyen sávszél kéne hozzá, na meg jelszavasan kéne működnie talán, hogy illetéktelenek úgymond ne lophassák a drága sávszélességet :D
  • Ulvar
    #10925
    Két igazán fos meccset láthattunk eddig, egyáltalán nem playoff színvonal...(meg a faszt nem, muhahaha gháchi yo vót!). Mára meg rendesen be kell fűteni mert befog fagyni a képernyő.

    Saints megy Seachiceknékhez, mi meg akkor a rózsaszín párducokhoz , ha csak nem szórnak ránk reszelt sajtot olvasztva vízkónzínban.
  • sirdond
    #10924
    egyik oldalon még régebben volt róla szó,hogy összedobunk páran a gamepass-ra és egy valaki streameli a többieknek. így mindenki jól jár és lehet hd-ban meccset nézni, a dolog csak attól függ, akinek a gamepass van az accján.
  • tutuhawer #10923
    rémlik, igen, az NHL-t is, NBA-t is nyomták eredetiben és később rádumáltak. Szerintem facebookon érdemes szavaztatni, reklamálni eredeti hang miatt.