13257
feenMUx.jpg
  • robotnyk
    #11002
    ugyanmár... majd pont BB nem változtat rajta minden évben, és nincsenek külön playek, playbookok bizonyos csapatokra, playoffra... :)
  • HunnernesKonge
    #11001
    "Branch spent seven seasons with New England and was named the MVP of Super Bowl XXXIX. Branch last played in 2012, when he caught 16 passes for 145 yards in 10 games with the Patriots."

    Véletlenül sem a playbookra kiváncsi Pagano
  • Darthmushroom
    #11000
    csak a playboook miatt

    am csak a változatosság kedvéért hivatalos Spikes is IR a Patsbe ;) katasztrofális futás elleni védekezést megfejelik a legjobb futás elleni lb kiesésével ohh igen.
  • robotnyk
    #10999
    Deion Branch agrees to terms with Indianapolis Colts

    wut.
  • Jakuza1
    #10998
    Olyan gyengen indult ez a meccs, de a vegere csak jo lett, foleg a vegeredmeny tudataban. :PPP
  • ReszegKoldus
    #10997
    legalább nem lett sima :)
  • Darthmushroom
    #10996
    Elisha Rodgers :D
  • tutuhawer #10995
    pár év múlva jusson eszedbe, eszünkbe, hogy:
    szerintem simán legiazolják Riverst az NFL Network stúdiójába, jól pofázik, beférhet oda a nagyokosok közé
  • ReszegKoldus
    #10994
    én már november 4 óta nem vagyok bizakodó :D

    itt mondjuk az első negyedben tökéletesen megleptek mert az offense nem tudott semmit csinálni és a defense egész jó volt, valahogy fordítva képzeltem végig
  • Darthmushroom
    #10993
    nem vagy túl bizakodó. szerintem behúzzák valahogy, bosszút állnak az elmúlt 2 évért.
  • ReszegKoldus
    #10992
    ez csak arra jó, hogy legalább 1 driveja legyen a 49ersnek amiből nem szereznek pontot
  • Darthmushroom
    #10991
    momentum??
  • ReszegKoldus
    #10990
    végre sikerül átjutni a másik térfélre, kár hogy csak a térfélcsere miatt :D
  • ReszegKoldus
    #10989
    Hochuli mint valami kommandós
  • Darthmushroom
    #10988
    kórház csapat vagytok ti is :D
  • ReszegKoldus
    #10987
    2 perc alatt meg is sérül a legjobb CB, fantasztikus :D
  • Darthmushroom
    #10986
    rettegj Denver :D ohh igen, remény még él a Pats-Chargers főcsoportdöntőre.
  • Darthmushroom
    #10985
    Gratu
  • bakkerman
    #10984
    ELDŐLT!!! basszameg de ráéreztem h gyanús nekem a Bengals oddsa...ekkorát még sose fogtam nfl-el :D
  • bakkerman
    #10983
    Ne kapják össze magukat,mert ha így marad 29k-t hoz Rivers bácsi :)
  • sirdond
    #10982
    Good guy Andy. Tudja,hogy Zoli milyen rossz és most játssza első meccsét új csapatában, ezért direkt rosszul játszik,hogy róla beszéljenek majd és ne a Zoliról
  • robotnyk
    #10981
    Dalton egy kicsit semmilyen; game manager irányító. ritkán látom, de nem nagyon látom rajta a fejlődést.
  • Darthmushroom
    #10980
    Dalton hibája:D osztogatós kedvébe van, vagy haragszik Zolira és nem akar puntot :D
  • Sippie
    #10979
    hogy fogunk így még a Meskóról beszélni? :( jó lenne már összekapná magát a Bengals... :D
  • Darthmushroom
    #10978
    hát igen Dalton... ennyit érnek az alapszakasz rekordok, meg eredmények.
  • ReszegKoldus
    #10977
    csak azért érdekes, mert ugye Riverst sokan utálják és nem a játéka miatt :)
  • tutuhawer #10976
    A new yorki gárdákat én se szeretem, a többiekkel semmi bajom
  • Darthmushroom
    #10975
    én rohadt jó irányítónak tartom Riverst, Flaccot meg nagyon nem, főleg h Ravens játékos, és nálam benne van a Ravens a top 3 utált csapatba.. Jets,Giants,Ravens. Am csodának is tartom h nem jött össze Rivers gyűrű 2000s évek fele mikor iszonyatosan durva keretük volt.
  • ReszegKoldus
    #10974
    Riverst kedveled, Flaccot meg nem? Érdekes :D
  • Darthmushroom
    #10973
    na az ilyen driveokért kedvelem a Chargerst meg Riverst
  • Darthmushroom
    #10972
    de jó időpontba lesz a Pats meccs... haza esek szülinapi buliból részegen és lehet nézni :D
  • Darthmushroom
    #10971
    ezért?? ááá át kell nevezni a Vince Lombardi trófeát, Meskó Zoltán trófeára :D
  • Sippie
    #10970
    én hall of fame-be is beválasztanám
  • robotnyk
    #10969
    az :D
  • sirdond
    #10968
    most miért? nem írt könyvet az nfl-ről,hogy mindenről tudnia kellene
  • Darthmushroom
    #10967
    gyűrűt neki egyből :D
  • Sippie
    #10966
    na mondjuk a következetesség az már más tészta :D

    Meskó viszont zseniálisan tartotta a labdát! hinnye :D
  • robotnyk
    #10965
    Ricsi bazmeg, azt a szabályt megváltoztatták direkt amiatt a Megatron eset miatt... /facepalm
  • Sippie
    #10964
    elképesztő hogy mekkora állatok dolgoznak az NFL-nél (meg a többi amcsi ligánál)... fél perc alatt előásnak minden témához kapcsolódó replayt, állat statisztikákat hogy 25+ yard feletti TD-ket hányan szereztek stb stb...
  • Darthmushroom
    #10963
    Fafej!!! kár h elküldtük, nagyon bírom a játékát.