13250
feenMUx.jpg
  • tutuhawer #11355
    texasi, de a Houstonban akar játszani. Csoportriválisnál meg nem akar. Államon belüli rivális a Dallas neki? Szereti a Dallast? Sajnos meg kell kérdezni, Johnny Manziel akkora sztár, vagy annak gondolja magát, majd elválik.
  • Darthmushroom
    #11354
    végül is texasi meg Romo mellet tanulhatna pár évig, szerintem annyira nem lenne rossz döntés. Mivel azért oda kell a reklám is a tulajnak, meg Romo se lesz már fiatalabb. Régebben olvasgattam ilyen véleményeket dallas drukkerektől átlag pozitív volt. Kitudja h az alatt a 2-3 év alatt amíg csak csere lehet komolyodna is a srác, onnan meg már nagy fogás lenne.
  • Sippie
    #11353
    azt hittem elsőre hogy csak viccelsz, de tényleg... Sanchez :D :D :d minek az oda :D

    dallas facebook oldalon már kalkuláltak hogy a 16. helyen elvigyék-e Manzielt, ha addig nem viszi el senki... ühüm, seems legit :D
  • robotnyk
    #11352
    DeSean Jackson released by Philadelphia Eagles
  • tutuhawer #11351
    Mark Sanchez a Philadelphiában folytatja. Hivatalos. A Dallas jobban erősített

    1-2 hét kimaaradt, nem tudtam este meló közben hallgatni a műsorokat, az nfl mobile is szarakodott, ma viszont ránéztem Johnny Manziel draft bemutatójára, és meghallgattam az okosokat, megmondták: kell tudni dobni a zsebből minden irányítónak. Ha csak kirohangászik és úgy akar dobni, eltörik, mint a ropit.
  • tutuhawer #11350
    Fikció:
    szerintem nem hülyeség szándékosan zsákolni, kifizetni a büntetést, stb stb, aztán zsákol már mindenki csakazértis, és eltörlik a szabályt. Ha a játékosok küldenének sms-t, hogy "Figy, zsákoljunk direkt, hogy eltöröljék" "OK, ha te zsákolsz, én is zsákolok, de ne tépd le a kapufát"
    Ha fontos a mutatvány a játékosoknak, egy próbát megérne, hátha amnesztia lenne a vége, szabálymódosítás-törlés vagy valami.
  • Sippie
    #11349
    röhej, ha ezt így komolyan gondolják...
  • robotnyk
    #11348
    "Crossbar dunking celebration banned by NFL"

    No Fun League.

    lényeg hogy a fontos dolgok rendben legyenek, mint ez. az hogy hányan lövik magukat fejbe az agyrázkódás mellékhatásai miatt, az nem számít, majd azt a bíróságon elmaszatolják.
  • Ulvar
    #11347
    óóó én elvagyok addig, tele autó/motorsporttal.
  • mudvayne
    #11346
    Sose lesz szeptember. :(
  • tutuhawer #11345
    ja, nem könnyű, azonnal rábólintott egy jónak tűnő ajánlatra, de ne feledd: Marty Morhinweg az offenzív főnök a Jetsnél, ha jól tudom. Az nem szar párosítás... Pár elkapó kéne , mondjuk a DeSean Jackson, aki mindenképp lapátra kerül - mondja az nfl.com , és Vick is jelezte, szívesen látná őt NY-ban. Csoportgyőzelem... ja, nem könnyű, a Dolphins is mindent megtesz, hogy helyzetbe hozza magát, asszem támadófalembert vettek már, hogy normálisan dobálhasson Tannehill. Kiemelték korábban a stúdióban, hogy bizony tökös csávó ő, mert látta, hogy jön az ember és akkor is szépen beleállt pár szép dobásba. Ha kap még fél másodpercet, akkor a Dolphins is keményebb lesz. Az egy trükkös csoport, na... Vick szerintem így is jól döntött, Daniel Jeremiah hasonlata:
    Az első körös QB olyan, hogy megkéred Beyoncé kezét, a második körben választott Geno Smith meg kb randizgatsz Beyoncéval és meglátjátok, mi lesz.
  • tutuhawer #11344

    csak zárójeles megjegyzésképp 2 kép, többet nem szemetelek ide. Borzasztó okos állat a macska, nagyon jól tanítható, nagyon szereti az egész család. A kutyákat annyira nem


  • Darthmushroom
    #11343
    annyiban hibás döntés volt a Jets, ott nem sok esély van csoportot nyerni egy dbig még a Pats ilyen szinten egybe van. de szerintem sok csapat nem érdeklődött iránta a sérülékenysége meg a kora miatt.
  • Sippie
    #11342
    "inkább macskás vagyok"

    mennyémáá...
  • tutuhawer #11341
    Jaja, de van, amit nem tud tanulni. Vick szupergyors, tökös csávó, Geno eddig ezt nem mutatta. Akárhányszor megnézem, ahogy Vick kiváló játékaival fordított az Eagles a Giants ellen, mindig elérzékenyülök. Vick egy nagy sztár így is, hogy a lehetőségei felét se hozta össze sajnos, eleinte munkamorál, utána a "magán" ügye miatt. Phillyben sokat fejlődött, talán átad valamit Genonak. Phillyben meg lehet tanulni sokmindent, csak practice kell hozzá Azt meg ott egyetemi szinten oktatják
  • Darthmushroom
    #11340
    Genonak is jót tesz a konkurencia, meg is legalább majd tud valakitől tanulni.
  • tutuhawer #11339
    +1

    Vick: így is király, kedvenc játékosom. Emberileg (inkább macskás vagyok) és szakmailag is.
  • Sippie
    #11338
    Urak!

    Házigazda választásra visszatérve, Lasden jelezte hogy elvállalná. Noha Reál drukker, és senki sem lehet tökéletes :D de ha nincs egyéb jelentkező, aki esetleg őstag lenne itt, akkor javaslom legalább +1-el jelezzék Lasden HG-i kinevezését, vagy -1-el ellenzését :D
  • szomferi
    #11337
    Vick :D

  • Ulvar
    #11336
    Van több is. Cam Newton, Colin Kaepernick, Russell Wilson... :)
  • tutuhawer #11335
    hirtelen nem tudtam, ki az a fafej...

    Közben RG III kijelentette, hogy a térdgép nem lesz a lábán 2014-ben. Én nem bánom, hogy csoportriválisa a Phillynek meg minden, de egy Peterson-féle visszatérő éve lehetne, nem pedig kosárlabdás Derrick Rose-típusú... Kell egy fantasztikus RG III a sportágnak. RG III for president
  • Darthmushroom
    #11334
    Minitron azaz Edelman a tökéletes játékos főleg h olyan késői körbe húzták (6. vagy 7.be) játszott már védőt, elkapót, futott stb... nálam most Ő a n1. remélem marad, mert ha nem szomorúbb leszek mint Welkernél. Fafajnél am tavaly szomorúbb voltam mint WWnél de legalább a Chargers szimpatikus csapat és több lehetőséget is kap.
  • Sippie
    #11333
    És hivatalos lett, 2 éves kontraktust kapott a QB.
  • Sippie
    #11332
    akkor a Dallasba tökéletes...
    :D
  • hungary27
    #11331
    csak a 200nm es zászlót nem vette észre :D
  • tutuhawer #11330
    nem rosszabbul, mintha nem lenne zászló alatt
  • Sippie
    #11329
    a zászló alól is jól lát a pályán? :D
  • tutuhawer #11328
    Julian Edelman roppant értékes /elkapja a labdát, amit felé dobnak, jéééé :D / , én a másik kicsit, Danny Woodheadet is szeretem, tök jó játékokat lehet rá építeni, a Chargers épít is...
    Most olvasom közben, hogy a Dallas érdeklődik Brandon Weeden iránt mint csereirányító.
    brandon weeden: LINK
    Jól lát a pályán.
    Érdekes, hogy senki sem csapott le Vickre egyelőre. Nem bánnám, ha maradna a Phillyben, de azt se bánnám, ha láthatnám játszani kezdőként.
  • lord nihilus
    #11327
    Minitron marad a Patsben. ^_^

    Jött még Brandon Browner is Revis mellé. Ha jól láttam tegnap kicsúszott a hír, hogy Wilfork kérte az elengedését :(

    Szóval New Englandban is beindult a mozgás...
  • ReszegKoldus
    #11326
    Julius Peppers signs contract with Green Bay Packers

    pfff...nagy hülyeségnek tűnik így elsőre :)
  • Ricsi234
    #11325
    "Az NFL csapatai 9 óra alatt költöttek annyit, mint a Premier League klubok egész nyáron."
  • Sippie
    #11324
    a képet beküldheted a trashtalkba :D
  • robotnyk
    #11323
    Raji returns to Pack on one-year deal

  • Sippie
    #11322
    ja, pl Dallas... :D
  • ReszegKoldus
    #11321
    kicsit irigykedek, mert ugye van olyan csapat, ahonnan ilyenkor csak elmennek játékosok, de nem jönnek... :)
  • robotnyk
    #11320
    Steve Smith, Baltimore Ravens agree to 3-year contract
  • Sippie
    #11319
    :DDDDDDDDDDD
  • lord nihilus
    #11318
  • tutuhawer #11317
    Ez botrány... Emlékszem rá még amikor SB-t jászottak... Hihetetlen szar döntés. Állítólag már zavaró volt a jelenléte az öltözőben. Az lehet, hoyg hangos az ember, de a pályán is. Elkapja, ami felé megy, az ellenfelet leoltja, kikészíti, a sajátjait feltüzeli, csapatkapitányi jellenzők. Bármit megtett, hogy az övéi előrébb tartsanak, és így elbánnak vele, ez keményebb, mint D-Ware esete szerintem
  • Darthmushroom
    #11316
    közben:
    Hivatalos a Steve Smith cut - egy korszak vége! :/ :(