13257
feenMUx.jpg
  • tutuhawer #11402
    én most nézem a Bo Jackson életéről szóló filmet, NFL netwrokön nem volt hasonló,, nem láttam ilyet, de tube-on van ESPN-rendezésű dokumentumfilm. Nagyon érdekes, legalább annyira , mint a mozifilm. Ajánlom:
    http://www.youtube.com/watch?v=yQQQ161c4S4
  • szomferi
    #11401
    hát nem vágta a play-t a kölyök :D :D
  • Sippie
    #11400
    OMAHA! :D
  • robotnyk
    #11399
  • Hypo #11398
    jó kis film lesz:)
  • Darthmushroom
    #11397
    Ő már túl van a csúcson, nem egy tipikus zsebirányító aki tovább bírja. A rengetek kihagyás (sérülésekre gondolok) őt már kivégezte, esélytelen szerintem h újra igazán nagy szezont fusson, mivel egy egész szezont se bír a teste, főleg ha sokat is kell futnia.
  • tutuhawer #11396
    ha CJnoplay CJ2K lesz véletlenül vagy valami hasonló, akkor biztos kinyílik a szája, megmondja majd, hogy "látjátok, meg kellett volna fizetni, jó játékokat hívni nekem stb stb"
    Kíváncsi vagyok.

    Elkevertem a ki-kivel játszik táblázatomat, valaki be tudnál linkelni a képet nekem? Kösz
  • robotnyk
    #11395
    összeraktak pár olyan játékost, akik kizárólag contract yearben teljesítenek :)
  • tutuhawer #11394
    én azért szorítok érte.
  • Darthmushroom
    #11393
    szerintem lehetetlen h Vick 1000 yardot fusson most már, túl sérülékeny már ahhoz. szerintem örülhet ha 7-8 meccsen pályára léphet (lesz annyiszor egészséges)
  • tutuhawer #11392
    összeraktak egy rakásra pár kiváló játékost, érdekes lesz, hogy alakul a csapatuk. Nem semmi lenne ha a liga legjobban futó csapata lenne , Vick 1000 és mondjuk CJ 2000 yarddal... Geno Smith meg tapsolna jó sokat oldalról :D
  • robotnyk
    #11391
    CJNoPlay -> Jets.
  • Darthmushroom
    #11390
    szerintem még mellé lőve is.
  • Ulvar
    #11389
    Megint be volt baszva
  • tutuhawer #11388
    Aldon Smith a címlapokon: A repülőtéren bemondta , hogy bomba van nála, és balhé lett belőle.
  • tutuhawer #11387
    ahhhüüülye
  • lord nihilus
    #11386
    hát jah

  • Darthmushroom
    #11385
    hát ez a Manziel nem igen fog csúszni lefele, valami történt vele. Folyamat edzi magát az NFL-re, normálisan nyilatkozik(viselkedik), a Pro Dayen beöltözve is bizonyított, látszik h még így off seasonba is fejlődik (főleg a dobásai) mondjuk szerintem futásból senki nem dob úgy mint Ő.
  • tutuhawer #11384
    nem vesz fel térdgépet, ezt már kimondta. Mindegy mit mond - elvileg. Orvosi engedélye van vagy nincs, jobb esetben, ez dönt. Hogyan játszott tavaly...? Hamis sportorvosival
  • Ulvar
    #11383
    RG3 a kérdéses személy, milyen állapotban lesz a szezonban.
  • tutuhawer #11382
    Átigazolt a Washingtonba DeSean Jackson, kedd éjjelig tárgyaltak, Ian Rapaport mondja, hogy azért siettek, nehogy az épp a városban levő játékos átugrik más városba és leigazolja más. Még a szerződés előtt fotózkodott garconna és Hall-lal is, jól érezte magát. Ha lesz, aki dobja nekik a labdát, akkor ez elég ütős WSH lehet, mert futójuk van, Alfred Morris.
  • Darthmushroom
    #11381
    Manziel, jó cikk róla érdemes elolvasni.
  • Sippie
    #11380
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ugyan... én barcásként már rég megtanultam, nem számít ki mióta drukkol a csapatnak, csak divatdrukker lehet :P
  • Darthmushroom
    #11379
    arról nem is beszélve h mióta nem nyertek super bowlt.. tényleg nagy divat :D
  • LasDen #11378
    van ma vagy 8 eve hogy divatdrukker vagyok....kitarto aszt hisszem. :D
  • Darthmushroom
    #11377
    "CSAK A PATRIOTS!" Ohh igen :D mellette még a Panthers ;)
  • Sippie
    #11376
    fúj mi ez a divatdrukker szöveg itt piros betűvel, fújjj fújjjjjjj :D
  • LasDen #11375
    ha ezeket megirjatok nekem, hogy mukodjenek meg minden, akkor lesznek. Addig meg ne is almodjatok ilyenekrol...:D
  • Sippie
    #11374
    pontosan, nahát olvasod a gondolataimat
  • tutuhawer #11373
    Oldalról beúszó, ruhákat ledobó animációkra gondolsz?
  • Sippie
    #11372
    hát én hiányolom a cheerleadereket, amint belépek a topikba... többiek hogy vannak vele?
    :D :D
  • tutuhawer #11371
    én este még agyalok pár dolgon
  • LasDen #11370
    egyeb ohaj sohaj?
  • Sippie
    #11369
    köhönjük széhen.
    Egyelőre megteszi, de később aztán lenyiló linkes, animált, megaatomrobbanásos csili vili megoldást is kérünk szépen
  • tutuhawer #11368
    Én ismerem a linkeket, de van, aki nem, ezért kérném, hogy eléje írd oda, hogy "online közvetítések:" "boltok"
    köszi
  • LasDen #11367
    pahancsoljanak
  • Sippie
    #11366
    én 5 éve néztem ki egy iszonyatosan jól kinéző dallas sapit. Nem is volt drága a hivatalos cowboys shopban. A döbbenet ott ért amikor jött a postaköltség, konkrétan 100 dollár volt. A sapka meg 20... na köszöntem szépen.
    Ő lett volna az egyébként
    azóta már nem kapni sehol, de minden évben nekirugaszkodok hogy na most ebay-en amazonon, akárhol találok egyet. Egyedül gyerekméretben láttam azóta is :D de már beletörődtem hogy sose lesz ilyenem :(
  • tutuhawer #11365

    Én gondolkodtam rendelésen, nézegettem, hogy megy a hivatalos bolt, és írták, hogy "amit lehet egyben" küldeni, az 1 csomag, 1 költség
  • Sippie
    #11364
    pinát!

    najónem. Szerintem annyival lehetne bővíteni a bannert, hogy esetleg nfl kiegészítők itthoni boltjai, illetve hazai és külföldi online üzletek linkjei kerülhetnének fel, hátha valaki kedvet kap egy két relikvia vásárlásához. Pl.: #11360, #11358
    idővel meg bővítgetjük, ha találunk pár jó helyet.
  • tutuhawer #11363
    Hey
    egy linket szeretnék első körben: http://www.vipboxeu.co/sports/american-football.html
    köszönöm