13255
feenMUx.jpg
  • Ricsi234
    #11600

  • LasDen #11599
    nem benne van, az maga az egyetemi foci. nem vagyok jártas, de szerintem tryout csak úgy nincs. ha felvesznek az egyetemre és beférsz a csapatba - amit kétlek - akkor gondolom játszhatsz....
  • Ricsi234
    #11598
    Segíjjen már valaki help..Amerikában van a NCAA..Abba ugye benne van az egyetemi foci.
    Van olyan csapat ahol belehet menni tryoutra? Kurvára gondolkodom hogy kikéne menni, ilyen nagyon pici, vagy legalábbis olyan egyetemre ahol van ilyen lehetőség.


    Utoljára szerkesztette: Ricsi234, 2014.08.17. 18:59:36
  • Ricsi234
    #11597
    Bocsi




    tutuhawer: Nem baj, legalább a "#LOB"-nak nevezett valami nem fog arcoskodni:D
  • tutuhawer #11596
    Sajnos meló volt este többször is, csak összefoglalókig jutottam, de a Seattle nem szar, az biztos. Wilson elég jól mozog a zsebben, nagyon erős. A Chicagótól lehet még tartani , még ha csak előszezon van, akkor is, az elkapóik mindent elkapnak, ez így nem fair.
  • Ricsi234
    #11595
    Aha..Most azok a játékosok játszanak inkább többet akik élesbe nme igen vannak pályán..a pakkersz ezt behúzta a remsz ellen 2 perc és 21-7 van..
  • szomferi
    #11594
    ja, akkor tipikus felkészülési, próbálgatós meccs
  • LasDen #11593
    lényegében mindenki játszik ezeken a meccseken. az edzőknek ilyenkor van lehetőségük kísérletezni felállásokkal, játékosokkal. Itt mit játszana, ez kezdőként mit játszana és hasonlók. Pl tegnap a Pats meccsen mind 3 QB játszott
  • szomferi
    #11592
    "A" csapatok játszanak ilyenkor, vagy inkább a "B"-"C", és ezek keveréke?
    Utoljára szerkesztette: szomferi, 2014.08.17. 00:15:29
  • Ricsi234
    #11591
    Elég jó a minősége szerintem.
  • Ricsi234
    #11590
    Ma este 22kor Meccs van..Tetszik hogy ilyenkor is van..Holnap Bronco's-Niners! Popcorn, Sör bekészítve
  • tutuhawer #11589
    nagy kedvenc Michael Vick videóm: youtube

    Kevin Hart kiváló színész szerintem, a madden reklámban is jó, de mint stand up comedy, szerintem lószar. Telt házas stadionokban lép fel, de egyszer se röhögtem,a reklám viszont király. A Fantasy Football Fantasy megint tetszett, "retardáltan vicces". :D
  • LasDen #11588
    beteg :DD
  • Ricsi234
    #11587
    Tudnátok segíteni? Keresem azt az NFL-es PUMP UP/ Motivation videót amibe, van egy fasza intró, majd benne van közel 4 percig a Sport1 logója. Nem tudjátok melyik videó az?

    Nem ez az a videó.
    Utoljára szerkesztette: Ricsi234, 2014.08.15. 21:11:40
  • Ricsi234
    #11586
    ..:D
  • Casillas
    #11585
    mindegyik ilyen, kivéve a draft idejét, amikor ha nem akarod a gépre bízni a húzást, és ezzel gyakorlatilag tönkretenni az egész szezonodat, ott kell lenned kiválasztani a játékosokat. ez csak egyszeri alkalom a szezon előtt, de akár több órás is lehet. ezen kívül szezon közben "elég", ha heti egyszer ránézel, és kicseréled a játékosod, ha gondolod.
  • Ricsi234
    #11584
    http://fantasy.nfl.com/ nekem is itt van.
  • Anonymuser
    #11583
    Sziasztok! Fantsy Football ligába szeretnék csatlakozni, de nem igazán tudom (értem) melyik lenne számomra megfelelő. Olyat keresnék ami nem követeli meg, hogy előre megszabott időben online legyek. Tehát ha van időm csak akkor foglalkoznák a csapattal (ez napi pár perc). Van ilyen FF liga, vagy felejtsem el?
  • Sippie
    #11582
    naaaaa... azé vannak szarabb csapatok is :D :D
  • hungary27
    #11581
  • Ricsi234
    #11580
    Bocsi
  • tutuhawer #11579
    nekem is tetszett. A football on your phone is tetszett.
  • Ricsi234
    #11578
    Peyton nagyon durván néz ki a Copsba most nézem.
  • ToMy_
    #11577
    Legutóbb azt hittem, az NFL Cops-nál nincs lejjebb.... de az ehhez képest Oscar- és Grammy díjas produkció...
  • ToMy_
    #11576
    Mindenkinek van valami rejtett perverziója.
  • Ricsi234
    #11575
    Nem tudom, kedves volt, a meccs után felvett barátnak is..
    @ToMy_: Ölj meg, de szerintem jó lett..:D
  • Sippie
    #11574
    aztabüdöskélet... :DDDDD
  • ToMy_
    #11573
    Jézusmáriasegíts....
  • LasDen #11572
    de hogy nem lépett ki már az elején? :D
  • Ricsi234
    #11571
    10-et biztos, meg vagy 20 sacket..De volt egy gyors QB-m, meg két jó elkapóm..Sokat segítenek
  • Darthmushroom
    #11570
    213 yardból 73 pont az baráti :D szerezhettél pár labdát a védelemmel :D
  • Ricsi234
    #11569
    Egy kis OFF:
    Madden 13-ba Online-on sikerült győznöm.

  • tutuhawer #11568
    amelyiket akarod? Én a PHI meccset legalábbis hallgatom, 22-6-ig dolgozom, és szar a wifim, elég köpedék, de hallgatni még éppenhogy talán, nézni már nem biztos, hogy tudom. Mobilnettel telefonnal egyszer néztem a minnesotai vikingek svéd futóját, Adrian Petersont, és odabasztam az adatforgalomnak rendesen, pedig csak 1 negyedet se néztem. Marad a hang, Merryl Reese a PHI kommentátora 40 éve, ajánlott nagyon!!!
  • Ricsi234
    #11567
    Na akkor melyiket nézzem?:D
  • tutuhawer #11566
    Brandon Olliver a Chargers futója, még NFL profilja sincs. Nem draftolt szabadügynök A Buffalo egyetemről, de floridai srác, ahogy visszaemlékszem
  • Ricsi234
    #11565
    Fantasyba összehoztam egy ilyet..:

    QB
    SF
    C. Kaepernick
    SEA
    R. Wilson
    RB
    PHI
    L. McCoy
    SF
    F. Gore
    KC
    D. Thomas
    SF
    C. Hyde
    WR
    CHI
    B. Marshall
    NYJ
    E. Decker
    CIN
    M. Jones
    DET
    G. Tate
    NE
    D. Amendola
    TE
    BAL
    D. Pitta
    DET
    E. Ebron
    K
    DEN
    M. Prater
    DEF
    SEA
    Seahawks

    Meglátjuk
  • tutuhawer #11564
    igazából az a kérdés, még hozzáteszem, hogy melyik csapat második csapatára vagy kíváncsi, én pl Vick pár játékát megnéztem tegnap, még mindig elég gyors, de a passzok nem mindegyike volt pontos. Szerintem pár odabasz kategóriás teljesítmény és kezdő lehet, ahogy a stúdióban Heath Evans is mondta, hogy sok jó dolgot vár a 2. számú védelmek ellen Vicktől.
    ---
    A San Diegonak van egy kis termetű szuper izmos futója, érdemes odafigyelni rá, egy csomót futott tegnap, persze óriási lyukakat is nyitottak a Dallas falán - kommentálta a szakértő.
  • tutuhawer #11563
    Engen érdekel Mark Sanchez teljesítménye, meg amúgyis PHI szurkoló vagyok. :)
    ---
    Mobilon nézegettem hajnalban , és ki volt pipálva, hoyg az NFL Audiopassre előfizettem... Belehallgattam a San Diegon meccsébe és nagyon tetszett a kommentár, remélem, valami bug miatt marad a full szezonra a rádió kommentár. Király lenne
  • Ricsi234
    #11562
    Dolphins-Falcons, Bills-Panthers, Bucanners-Jaguars, Raiders-Vikings, Eagles-Bears, Saint-Rams..
    Melyiket lenne érdemes néznem?
  • Ricsi234
    #11561
    http://nowwatchtvlive.com/ Én itt nézem az NFL Networkot. Van itt minden fajta tv adó. AdBlockert használjatok:D