13255
feenMUx.jpg
  • LasDen #11640
    a reklám mindenhol ugyanolyan. egy idő után kurvára unnád te is...
  • tutuhawer #11639
    rohadjak meg, de nekem tetszenek a reklámok. Autós, biztosítós, borotválkozós, zabálós, sörözős, potencianövelős, sohasem hüvelygombázós, hashajtózós.
  • ReszegKoldus
    #11638
    Nekem inkább a meccsek hiányoztak, a 2 percenként reklámmal megszakított szakértői okoskodás nem annyira, így én ritkán nézek NFL networköt :D
  • tutuhawer #11637
    én néztem a dokumentumfilmeket, draft műsorokat, pre-season műsorokat is néha. MIndig, mikor szarul voltam, benyomtam egy kis nfl networköt :D Most meg az Madden Mobile-lal játszom, ez az idei EA játék mobil készülékekre, és tetszetősebb, mint a tavalyi.
  • ReszegKoldus
    #11636
    Már alig várom, különösen a foci vb alatt döbbentem rá arra, hogy mennyire hiányzik az NFL :D
  • Darthmushroom
    #11635
    Mostnesik le, h jövő héten indul a szezon! Lehet újra éjszakàzgatni. Go Pats!
  • Ricsi234
    #11634

  • Ricsi234
    #11633
  • LasDen #11632
  • tutuhawer #11631
    jjééé, bocs, van Győrben is Minimax / C8.

    szerk: most látom, van szerkesztés gomb húsz év után
    Utoljára szerkesztette: tutuhawer, 2014.08.27. 00:15:43
  • tutuhawer #11630
    most nézem, a DIGI kábeles kínálatában ott van a minimax / C8 . Budapesten. Győrben éppen nincs minimax. Mondjuk amúgyse Győrben vagyok. Meg amúgyse magyarul nézem. Meg nem is nézem az amerikai focit.
  • LasDen #11629
    Nem sportcsatorna. Asszem a UPC tulajdonában van. Rajfzilm csatornának indult volna az Animax helyett, de mire odaért, hogy induljanak addigra reklám csatorna lett. A többi UPC-s csatorna kínálatából adnak mindenféle egyveleget.
  • miilann04
    #11628
    valószínűleg a sporttv tulajdonában van, tavaly már adtak ott vmi spanyol bajnokit (talán egyszerre játszott a real-barca-atleti? vagy volt vmi más amivel ütközött, nem emlékszem) meg most nyáron amikor mentek az edzőtáborok amerikában és egyszerre voltak nagy meccsek akkor a manu-real is ott ment.
    a szakkomentátorok szintén a sporttvsek lesznek, ez is friss anyag, külön a C8ra készítették:
    sport tv
  • Sippie
    #11627
    vazzeg, és tényleg van ott valami. Mondjuk most épp főznek rajta :D
    De adhat más csatorna is NFL meccset idehaza?
  • robotnyk
    #11626
    érdekes... kihez tartozik? valami külön csapat?


    akkor itt hagyom azért:

    Miami Dolphins-New England Patriots
    szeptember 7., vasárnap 20:00, C8
  • miilann04
    #11625
    a C8 egy (viszonylag) új sport csatorna, a minimax helyén sugározzák mindennap este 8tól, ezért a vasárnapi 7 órás meccseket majd 8tól kezdik el adni.
  • Sippie
    #11624
    faja :D és csütörtökön indul a trashtalk is.
  • robotnyk
    #11623
    nem tudom, a listát loptam, töröltem, mert nem látom a műsorrendben :D

    ha belegondolsz, nem olyan sok, szezonnyitó az +1, meg MNF dupla miatt még egy extra.
    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2014.08.26. 23:46:14
  • Sippie
    #11622
    aztarohadt, belendültek rendesen :D
    C8 az mi?
  • robotnyk
    #11621
    Seattle Seahawks-Green Bay Packers
    szeptember 5., péntek, 2:00, Sport2 ÉLŐ

    Dallas Cowboys-San Francisco 49ers
    szeptember 7., vasárnap 22:45, Sport2 ÉLŐ

    Denver Broncos-Indianapolis Colts
    szeptember 8., hétfő 2:30, Sport2 ÉLŐ

    Detroit Lions-New York Giants
    szeptember 9., kedd 1:00, Sport2 ÉLŐ

    Arizona Cardinals-San Diego Chargers
    szeptember 9., kedd 4:20, Sport2 ÉLŐ
    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2014.08.26. 23:44:06
  • Ricsi234
    #11620

  • Ricsi234
    #11619
    Végre sikerült nyernünk. 1-2
  • Darthmushroom
    #11618
    várható volt! sokan meg is kérdőjelezték az edzőt h miért próbálják meg idén is vele. mármint nem most h megsérült hanem már a draft körül kijelentették h rá építenek és akkor.
    személyes véleményem is hasonló mivel szerintem se bírja Bradford se testileg, sem am az NFL-t, pedig szerintem a Rams kerete valami eszméletlen jó, főleg h idén is jól draftoltak. Mondjuk szerencséjük sincs mert abból a csoportból playoffba jutni.. Előzetesen az mondom abból a csoportból 3n mennek a playoffba, de ha 2n mennek akkor is az egyik szerintem a Cardinals lesz.
  • tutuhawer #11617
    Most jön a hír, hogy sam Bradford térde megint szar, pont az, ami tavaly és az , ami majd jövőre is
  • tutuhawer #11616
    hoppá, jogos, épp most olvasom a cikket. A PHI meccsen is tele volt a gatya hirtelen, mert egy testcselnél összeesett Jeremy Maclin, aki a teljes szezont kihagyta térdsérülés miatt. Most végül nem lett gond, felállt belőle. Nem úgy, mint Sam Bradford, akinek megint gondjai vannak, épp csak az összefoglalót néztem
  • robotnyk
    #11615
    szerintem erre célzott
  • tutuhawer #11614
    én direkt néztem, nézni akartam a meccsek közül párat, érdekelnek a csoportellenfelek. A NY-ot láttam összefoglalón, még keresik önmagukat, a DAL és a WSH meccsek előtt meg elbólintottam. A Dallasból láttam kicsit, és támadásban addig csak Dez Bryant villantott szép megmozdulásokat. A WSH-t most nézem meg összefoglalóban, bár ez lett volna az érdekesebb
  • ReszegKoldus
    #11613
    utálom a preseasont
  • tutuhawer #11612
    tb@buf mérkőzés megy épp, elég fasza dolgokat tud cj spiller, de 3-4-szer visszahívták sárga zászlóval a játékot, és még csak az első félidőben járunk. A két kezdő irányító nekem nem tetszik, se Manuel , se McCown nem ütős ma. Remélem, McCown elbassza, és Lovie Smith kezdeti majd Glennont, nekem tavaly is tetszett pár megmozdulása, és egy szakértő is kiemelte még tavaly - nem emlékszem, ki volt.

    Megnéztem a new yorki összefoglalót és épp elég is volt :D Vick szereplése miatt szorítok a Jetsnek, de ennyi.
  • tutuhawer #11611
    tudtam nézni normálisan az nfl network adását és a meccs tetszett de a kommentár kiritikán aluli volt. Ari Wolfe kommentált, aki nem kommentátor, és Kurt Warner szakértett. Elég gyenge minőség volt a megszokotthoz képest.
  • tutuhawer #11610
    OK, állítólag megcsinálják a zinternetet még ebben a hónapban, úgyhogy tudok nézni, köszi ! Addig marad a rádió... Mobilinternettel telefonon nyomtam az audiopasst és minimális adatforgalmat csinált, 20 MB eddig, ami szinte semmi. Ajánlott kipróbálni, új élményt nyújt.
  • robotnyk
    #11609
    nézd meg a következő részt hogy mennyi jutott be. aztán keress rá az egyetemi statisztikájukra. nem sok mindent fogsz találni. az egyik QB srác egy meccsen volt tartalék, de nem játszott.
  • Ricsi234
    #11608
    Nekem az összes megy, az atdhe-t ajánlom nagyon jó, és a minősége is szép..
  • tutuhawer #11607
    Főnök, nézd meg, légyszi, lejjebb van egy stream link, tedd be ide fentre légyszi. Az atdhe ismerős régről, de állandóan letiltották, a feed2all-t is megbasztatták, meg a viponline vagy vipbox-ot is. Olyan kérésem lenne, hogy akinek normális és erős spyware-malware-adware védelme van, tesztelje ilyen szempontból az oldalakat, legyen szíves. A google egy rakás kamu oldalt, hasonló nevű oldalt is ki tud dobni, ezért is kérem. Köszönöm
  • Ricsi234
    #11606
    Ebből indultam ki. Felkeltette az érdeklődésemet:D
  • LasDen #11605
    gondolom, nemtom.
  • Ricsi234
    #11604
    europlayers-re gondolsz?
  • LasDen #11603
    akkor tévedtem.
    De ha ennyire játszani akarsz, akkor régen olvastam, hogy van valami honlap ahova feltölthetsz magadról videókat meg hasonlókat, és ezt az európai foci csapatok nézik aztán aki tetszik azt leigazolják. írtak egy magyar srácról, hogy valami északi csapat leigazolta (persze amatőr dologról van szó) de találtak neki ott munkát, szállást és így tud a csapattal játszani
  • robotnyk
    #11602
    nem ismerem a lehetőségeidet, illetve körülményeidet. walk-on tryout biztos van, főleg a kisebb egyetemeken, de őszintén szólva az értelmét nem látom, nem vágom hogy milyen perspektívát látnál benne. ha csak nem azt, hogy egy gyenge amerikai egyetemen szeretnél sok pénzt fizetni a tandíjra és egyéb járulékos költségekre, hogy aztán még ott se tudj rendesen tanulni mert minden szabadidődet elveszi a foci, mindezt egy olyan csapatban, ahonnan esélyed sincs nflbe jutni...

    ennyi erővel maradhatsz itthon, olyan gyenge képzést a magyar top egyetemeken is kaphatsz, mint kint a kisebbeken, és közben hasonló szinten focit is játszhatsz mellette. az esélyed arra, hogy azzal pénzt keress, itthon körülbelül ugyanannyi lesz.

    kivéve, ha esetleg valami istenáldotta tehetség vagy, akkor lehet értelme. :)
    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2014.08.17. 19:28:20
  • robotnyk
    #11601
    nem egészen, az ncaa az egyetemi sportok szövetsége, nem csak a foci tartozik bele.