13255
feenMUx.jpg
  • tutuhawer #11680
    ahogy látom, a világ legnagyobb úszómedencéje kelleni fog.
  • tutuhawer #11679
    Az új elkapó, Cecil Shorts és Mercedes Lewis kimondottan jó névsor. Szerintem az edzők is agyalnak, mit kéne kezdeni QB poszton, de azért sok 3& out volt, párszor az offenzív fal megrogyott, azzal senki se tud mit kezdeni. Elég jó dolgokat csinált a PHI, nekem nagyon tetszett.
  • mulli1986
    #11678
    Ha mást nem, a szurkolókat tudják hogy kell szórakoztatni, de megint hozta az offens a szintet, no meg Henne.... 0-17-ről félidőben 34-17-re veszteni....
    Komolyan nem érdekel, hogy Bortles tök rutintalan és kezdő, Henne-nél még ő is klasszisokkal jobb....
  • tutuhawer #11677
    el se kezdődött, és touchdown, 49ers - hallom a kommentárt...
  • Darthmushroom
    #11676
    "Amikor legutóbb kikapott Bill Belichick csapata, a következő 18 találkozóból tizenhetet megnyertek, beleértve Super Bowlt is a 2003-as idény végén."
    legalább van egy jó ómen is ha már megszakadt a 2004 óta mindig nyernek a nyitó meccsen sorozat.
  • tutuhawer #11675
    34 pontra nem tudott válaszolni a JAX a második félidőben. A PHI ey-két támadást elbaszott, azokból vezetett a JAX , de a második félidőben nem tudtak mit csinálni. Közben belenéztem az ATL-NO meccsbe, dráma a javából. A hosszabításba rúgta Bryant az atlantát, és Colston elejtett labdája után az Atlanta helyzetbe került, és messzebről is betalált Bryant. A Pittsburgh meccs is utolsó pillanatban rúgott mezőnygóllal dőlt el, dráma volt rendesen eddig.
    MIN: Cordarrelle Patterson mindenes, ahogy láttam, az az ember mindent megcsinál, visszahord, fut, elkap, kb mint Desean Jackson. Playmaker
  • LasDen #11674
    győzött a Miami? wtf??
  • Sippie
    #11673
    Na Jerry Jones-nak fel van adva a lecke... mi az hogy nincs medence a dallas stadionban :D
  • tutuhawer #11672
    Az Atlanát látom éppen, és 3 elkapójuk van 50 yard felett. Nem néztem melyik 3, de Hester-White-Jones trió jól hangzik nagyon. Hestert egy csomó játéknál használják, értékes ember nagyon. Illetve 80-assal van egy Tight Endjük, aki elég jó ma
  • tutuhawer #11671
    PIT saját térfélről fake Puntot csinált 4&10-re, és sikerült nekik. Kemény edzői húzás, jó edzőjük van a tavalyi faszsága ellenére is jó.
  • Darthmushroom
    #11670
    Kansas mit csinál? :O 3:20 otthon a Titans ellen :O
  • tutuhawer #11669
    0/8 a 3. kísérletre a JAX, a Philly védelme egy csomó jó dolgot mutatott ma. Az első félidőben is már.
    Közben látom, az ATL fordítani tudott, nem semmi.
  • tutuhawer #11668
    máris 17-14, Zach Ertz kapott el egy passzt, előtte Sproles 2 kiváló játékkal szikrát gyújtott. Egy futott TD , aztán egy 3&out a jax részéről, majd Sproles punt után visszavitte 20+ yardot a labdát és máris lehetett passzolni Ertznek
  • LaszloLedzenyi
    #11667
    Hát a Dolphins hasonlóan szar mint tavaly, így nem lesz rájátszás....
  • ReszegKoldus
    #11666
    ha Foles ezt a szintet tudja tartani tuti Super Bowlt nyer a Pats ellen
  • tutuhawer #11665
    csak a JAX van a pályán, Foles 2 fumble, 1 INT. Igen sokat tartja a labdát, nagy gond. 17-0 a JAX javára, szerencse, hogy nem több. Másik monitoron figyelem az nfl networköt, és látom, Gronkowski kapott egy jó TD passzt :) Illetve ahogy látom, Derek Carr nem adta még el a labdát, igaz, nem is passzolt sokat, de ne adja el, ez az első. Jets meccséből gólvonal közeli szitut játszottak be, Geno Smith fejjel ment a falnak, nem lett gondja, de kicsit örültem volna, ha Vick beszáll, Geno kiszáll agyrázkódással mondjuk és Vick döntőig vezeti a Jetst. Nem szeretem a jetst, de Vick a kedvencem.
  • Darthmushroom
    #11664
    közbe már látom h Henne. de a csávó laza (Hurn) 100 yard 1 negyed alatt :O
  • Darthmushroom
    #11663
    Botles irányít?
  • tutuhawer #11662
    JAX #88 Hurns 2 elkapás, 2 TD. Nem draftolt újonc srác. Szépen pótolja Cecil Shortsot
  • tutuhawer #11661
    Most ment le az új buffalo wild wings reklám még nincs youtube-on, majd ha lesz , belinkelem. Odabasz. :D
  • tutuhawer #11660
    elég hardcore, ja. De ha visszavonul, majd szerepelhet teljes munkaidőben idióta reklámokban :))) Szerintem tök jók, amikben az öccsével nyomja. Retardáltan vicces. :D

    Most olvasom közben, hogy a Philly ellen ma nem lép pályára Cecil Shorts húzódás miatt. Alattomos sérülés, mert az hiszi, meggyógyult, de közel sem. Már a felkészülés alatt is hagyott ki edzéseket húzódás miatt. Nem pihente ki rendesen, elbaszták az orvosok...? Elég amatőr hiba, hogy ennyi ideig nem játszik a húzódás miatt, és rásérül megint.
  • Hypo #11659
    Meglássuk, de Payton ha lehet még felkészültebbnek tűnt, mint tavaly nem semmi az a csávó minden tiszteletem.
  • ReszegKoldus
    #11658
    mondjuk azt továbbra se értem miért ekkora nagy szám, hogy a Seahawks az elmúlt 2 szezonban csak 1-szer kapott ki hazai pályán, egyszerűen jó csapatuk van, előtte nem voltak otthon ennyire verhetetlenek, pedig valószínűleg a közönségük sem volt halkabb
  • Darthmushroom
    #11657
    csak a szokásos GB sérülések :D az lenne meglepő ha nem lenne, akkor h lennétek kórház válogatott a szezon végére :D
  • ReszegKoldus
    #11656
    legalább Rodgers vezeti a statisztikát interceptionökben és sikerült begyűjteni pár sérülést
  • LasDen #11655
    akkor, csomagolhatunk és mehetünk haza?
  • mudvayne
    #11654
    ez is megvolt
  • LasDen #11653
    gondolom azzal játszanak, ami a játékhoz jött
  • ReszegKoldus
    #11652
    Nem valami up to date rosterrel játszanak :)
  • LasDen #11651
  • tutuhawer #11650
    ha-ha, épp rangsorolták az irányítókat az nfl.comon, beleolvastam és a legeslegvégén ott van Derek Carr megcsillagozva: a Raiders nem tud mit tenni, őt kell kezdetni. :D Kb ennyire rangsorolták, ettől még "miből lesz a cserebogár" !!! Lehet, ő lesz a következő sztárirányító.
  • Ulvar
    #11649
    És ebből jön a bust általában.
  • tutuhawer #11648
    elég kemény, mondjuk, Peyton nem lesz ideges, ha szarul rajtolnak, nem az a pánikba eső fajta.
    Érdekesség: A Raiders Derek Carrt nevezi kezdőnek a hétvégén, és máris megy a fényezés, James Jones mondta, hogy sokban hasonlít Aaron Rodgersre, szinte egy mini A-Rod. Mondom, OK, persze, saját irányítója, jókat mond róla, de elég jókat, ami azért biztató. És ami a nem semmi: a Raiders történetében Carr az első újonc, aki az első héten máris kezd. Sosem volt ilyen a Raiders franchise történetében - írja az nfl.com.
  • ToMy_
    #11647
    Wes Welker: 4 meccses felfüggesztés tiltott teljesítménynövelő szerek használatáért.

    Broncos első 4 meccse: IND, KAN, SEA, ARI
  • tutuhawer #11646
    érdekesség, hogy a nyári szünetben a "kicsik" is reklámozhatnak, a nagyágyúk majd főműsoridőben, gondolom, szerdától kezdve lendülnek bele. Most amolyan teleshop jellegű reklámok is mentek.
    ON: Érdemes kipróbálni a Madden Mobile játékot telefonra és tabletre az EA készítésében. Elnyomkodom és gyűjtögetem a cuccokat, hogy egy erős Philadelphiát összerakjak. Lehet bele izomból nyomni a valós pénzt is, akit érdekel, de a játékélmény teljesen ingyenes.
    http://www.easports.com/madden-nfl/news/2014/madden-nfl-mobile
  • szomferi
    #11645
    nekem is, főleg mikor kajareklám megy éjfélkor... a kurva anyjukat, de rohadt éhes leszek tőle :D :D :D
  • tutuhawer #11644
    a sorozat az más, persze. Azt én is egyben nézem, de a meccs közben bírom a reklámot, most épp a superbowl ismétlése megy, így is jó. Egy kis szakmai hsz: marha jó dobásokat megcsinált Wilson, idén is marha veszélyes lesz a SEA, kemény dió nagyon.
  • ReszegKoldus
    #11643
    hát nem tudom, én elég sok sorozatot nézek, de biztos, hogy a falat kaparnám, ha rendesen a tévében kéne nézni, mert megszakítgatná pár percenként valami nyamvadt reklám :)
  • tutuhawer #11642
    nem

    szerk: "valami Amerikát" csempészek ide ilyen módon, nekem tetszik.
    Utoljára szerkesztette: tutuhawer, 2014.09.02. 21:57:15
  • Sippie
    #11641
    én jobban bírom a magyar közvetítést, jobb látni néha a "vágásra váró" képeket, hangulatosabb :)