13249
feenMUx.jpg
  • mulli1986
    #13162
  • LasDen #13161
    ez így teljesen jó köszi :D
  • Jim Morrison
    #13160
    most megnéztem az utolsó negyedet, jó kis meccs volt.

    #13159: ennyire futotta, majd keress egy jobb (szélesebb) képet :)
  • LasDen #13159
    Nem elvakult, de nincs szükség ilyen leereszkedően beszélni.

    Töröltem azt is, mert hozzátartozott. De a banner részt nem láttam. Igazad van viszont, úgyhogy tessék... de most szar, ha tudja valaki mit kell mondja meg, én nem értek hozzá.
  • ReszegKoldus
    #13158
    El tudom képzelni, hogy az a hozzászólás a stílusa miatt lett törölve. Viszont új banner van :)
  • mulli1986
    #13157
    Érdekes, hogy az előbb ezt leírta valaki bővebben, de a kommunista cenzúra eltűntette azt a hozzászólást.... Ja meg az enyémet is, hogy cseréljék le a bannerképet, mert már nem Pats uralom és SB győzelem volt.. De úgylátszik az elvakult szurkolók nem bírják a kritikát és takarítanak....
  • ReszegKoldus
    #13156
    Szerintem a bírók miatt rinyálós jutyub videók és tweetek miatt nem merték elcsalni a Pats javára a meccset, egyértelműen megrettentek a nép haragjától.
  • Sippie
    #13153
    Cooks kiütésénél mondjuk elmaradt a 15 yard a phily ellen... szerintem csaltak a bírók :D
    Mondjuk azt sem értettem, amikor Brady a zsebből kihajította kb a lelátóra a labdát, az meg miért nem volt intentional grounding.
  • LasDen #13152
    ilyenkor jön, hogy a kivétel erősíti a szabályt...
  • ReszegKoldus
    #13151
    Akkor fújnak kifejezetten a Patsnek vagy nem? Vagy most az a "hivatalos" magyarázat, hogy annyira jó volt az Eagles, hogy ezt már Goodell se tudta elcsalni?
  • Palinko
    #13150
    Nagyjából fél egyet írnak a kick offra
  • Jim Morrison
    #13149
    Valaki felvilágosítana, hogy mikor kezdődik ténylegesen a meccs? nem a felvezető, meg bevonulás, hanem hogy kb mikor. Köszi
  • Darthmushroom
    #13148
    am vicc ez a videó.. akárhányszor "tévedtek" a részükre annyiszor megtörtént fordítva is. arról nem beszélve a botrányok után (pl. labdaengedés) után mindig SB-t nyertek. idén belső viszályról cikkezett a sajtó, de majd kiderül.
  • mulli1986
    #13147
    Igen, a videó vége, már csak nagyon rámegy a bírók Pats felé hajlására, ami már megy ebben a szezonban elég keményed, de a videó első fele elég ügyesen rávilágít a tényekre. Amellett meg ezt akarja még jobban megerősíteni ezekkel a bírói dolgokkal. Mellesleg a bírók a hülyék, mert ha nincs az amit állítanak, akkor minek adnak támadási felületet, ha meg van, akkor meg miért mutatják ilyen látványosan? Igazságot úgy se fogjuk sose megtudni, ahogy a politikai lépések mögötti valós terveket se.
  • ReszegKoldus
    #13146
    Mondjuk nekem tök egyértelmű volt a Steelersnek nem megadott TD, igaz ugyanígy anno Dez Bryant nem elkapása is tök egyértelmű volt a visszajátszások után :)
    Ilyen hülyeségeket szerintem semmi értelme nem volt berakni, mint hogy "Ki gratulál először a meccs után Bradynek?" (Jaguars 55-ös számú játékosa egyébként), gondolom annyira nem szokatlan, hogy a bíró is gratulál a meccs végén. Ennél is nagyobb hülyeség volt viszont az a kiragadott képkocka, hogy a bíró együtt ünnepel a Pats TD után...pfff aki látta a meccset az tudja mekkora ferdítés

    Az ilyen videók után lesz különösen vicces, ha az Eagles nyer vasárnap :D
  • mulli1986
    #13145
    Egy Pats fan? :D
  • LasDen #13144
    *khm*bullshit*khm...
  • mulli1986
    #13143
    Hmmm...
  • Darthmushroom
    #13142
    nem volt még "egyszerű" Pats SB, idén sem lesz az.
  • LasDen #13141
    a Jags-Pats meccset is simának mondták, aztán egyáltalán nem volt az. A döntő sem lesz egyszerűbb...
  • mulli1986
    #13140
    Hát már én jó pár éve reménykedek és már jó pár éve esélyesen indulnak neki a dolognak, de valahogy semmi. Jót tett az edzőváltás a csapatnak és az új-régi koordinátor. Így is nagyon jó Brady, nem kellett volna a bíróknak az elején elnézni a jags védők adrenalin bomba baromságait amit aztán a Belichick beszólás után 2-3 szorosan toroltak meg olyan helyzetekben, amit már nem tudtak sehogy se visszahozni. Plusz ne beszéljünk arról se, hogy Bortles nem tud passzolni. Rengeteg labda ment az elkapók mögé, szerencsés, hogy el tudták kapni, de hát láthattuk így is hány passz nem lett meg. Plusz jó lett volna a futást összeszedni a második félidőben, mert ez így semmire való volt. De ami biztos, hogy Jags-el sokkal érdekesebb és jobb SB-t láttunk volna, mint most. Ez most így egy kalap az lesz.
  • LasDen #13139
    na hova?
  • UUUU
    #13138
    Focsoportdontot lehoznak penalty nelkul. Rohogok, hova fajult az NFL jatekvezetes.
  • Darthmushroom
    #13137
    1-2 éve megmondtam h jó lesz a jax... persze hajrá Pats.
  • Sippie
    #13136
    Dallas bazzeg... jól megverték magukat. Legalább a playoff mérlegüket nem rontják tovább.
  • ReszegKoldus
    #13135
    "Álszentség az egész."

    Ez mondjuk igaz.
    Addig panaszkodott az elnyomásról, hogy a csúnya gonosz fehér tulajok úgy döntöttek nem tartják továbbra is elnyomás alatt a bankszámláját dollármilliókkal :)
  • Ulvar
    #13134
    dehogy a teljesítménye, inkább azt hitték, azzal, hogy kizárják lényegében a ligából, akkor abbamaradnak a lázongások. Hát nem...most az összes ilyen játékost lényegében nem igazolják majd újra vagy mi? Álszentség az egész.
  • ReszegKoldus
    #13133
    Én azt nem értem ez az egész térdelősdi ilyen formában mi célt szolgálhat. Ettől majd a rendőrök nem fognak soha fekákat igazoltatni, vagy mi? :D

    Kaepernick teljesítményéről/megítéléséről szerintem sokat mond, hogy a Miami inkább a már visszavonult Cutlert hívta. Mondjuk a csaja se segít a helyzetén.
  • Ulvar
    #13132
    A válasz egyszerű. NEM. Ellenben több halálos fenyegetést kapnak a játékosok és lázadást szültek a rajongók körében. Amúgy meg egyetlen egy dolog miatt atomszánalom az egész. Ha ennyire kiáll a liga egymásért stb...akkor a jó büdös tetves Mari néniért (már elnézést) nincs Kaepernicknek munkája valamelyik csapatnál? Komolyan egy Glenonnál de egy Cutlernél de még egy Bortlesnél is és még sorolhatnánk....hány embernél jobb irányító. Nem csúcskategória, de vezetett már csapatot SuperBowlba. Lehet nem pontos, de tud futni, amivel már jobb mint az INT szórók tömege. Most csak azért nem neveztem meg Hoyert, mert ugye hozzánk ciki lenne visszajönni ennyi huzavona után, és Hoyer nem borzalmasan szar, de nem is jó, ellenben van egy jó 2. QBnk mégpedig CJ Beathard ő egész ügyesnek tűnik, csak tanulnia kell a háttérben. Nem félek, ha Hoyer lesérül bár csak 2 irányító van a rosterünkön. Whatever lényeg, megértek mindenkit, de ezt az egyet nem tudom...
  • ReszegKoldus
    #13131
    Én pár éve hivatalos csapat boltból rendeltem egy pólót és egy pulóvert, de valószínűleg nem fog újra előfordulni, kész rablás :D
    Mérethez jó esetben van mérettáblázat, de úgy vettem észre pl. az amerikai L inkább közelebb van az európai XL-hez.
  • Christian88
    #13130
    Valaki rendelt mar kulfoldrol mezt vagy polot ( meretben mennyire ternek el? ). Amerikabol erdemes rendelni vagy az nfl eu is ugyan olyan jo?
  • ReszegKoldus
    #13129
    Vajon ezzel a himnuszos térdelős nyavalygós cirkuszolással sikerül elérniük a milliomos négereknek, hogy kevesebb bűnöző néger purcanjon ki a rendőrökkel való együttműködés hiánya miatt?
  • ReszegKoldus
    #13128
  • Gernor
    #13127
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gratula a Chiefs-nek!!! Megverték a bajnokot!!!
  • ReszegKoldus
    #13126
  • Darthmushroom
    #13125
  • Ulvar
    #13124
    Vagy megölték a böriben.
  • LasDen #13123
    az bivaly... De nem kár érte...
  • ReszegKoldus
    #13122
    Aaron Hernandez öngyilkos lett.
  • Darthmushroom
    #13121
    talán elfogult vagyok, de szerintem az esélyt adta csak meg a Falcons, onnan még rengeteget kellett tennie magának a Patsnek is a győzelemért.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2017.02.07. 20:49:18