13251
feenMUx.jpg
  • Sippie
    #13208
    hétvégén indul a rájátszás

    #13207: az irányító megütésben van valami, bills - pats meccsen is a bills második TD-je előtt mintha behúzta volna a féket az egyik védő, aki az irányító felé tartott.
  • mulli1986
    #13207
    Nem tudom ki hogy van vele, de most néztem meg a Texans - Jags 9. heti összefoglalót és hát:
    - Kurva irányítót nem merik megütni. Nagyon nem. És most ezzel a Jags ellen beszélek
    - Jagsnek "beindult" a szekér és mivel a Texans sehol nem volt, úgy lenézték őket mint az állat. Bele is szaladtak egy csúnya bukóba.
    - Jagnél kicseréltek mindenkit fejben. Futás is egy kalap az volt, meg a passz is.
    - Texanson látszik, hogy tényleg gyenge játékosak vannak, de van 1-2 játékos, aki viszi a hátán azt a csapatot, most is azok teljesítettek, a többi csak bábú és össze vissza szaladgál.
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2019.11.08. 17:04:27
  • ReszegKoldus
    #13206
    Ööö...

    Bár mivel ezeket az erősorrendeket az előző szezon alapján számítják, nem látom sok értelmét.
  • Vinatieri
    #13205
    Úgy látom, hogy Goodell-ék mindent megtesznek, hogy idén ne a New England legyen a bajnok! (nem vagyok Patriots fan) Jó nehéz sorsolást kaptak!
  • ReszegKoldus
    #13204
    Azért így jóval rövidebb is a meccs, hogy nincs annyi reklám.
    Volt egy challenge, ahol szépen mutatták a replay officialt, ahogy rászól a játékvezetőre, hogy maradjon az ítélet, mert nem lát olyan képet, ami alapján megváltoztathatná. (Szerintem tévedett)
    A végére a játék is javult valamennyit, legalábbis az egyik oldalon, de többször hangsúlyozták, hogy csak 30 napjuk volt együtt készülni. Draftig legalább van mit nézni.
  • ReszegKoldus
    #13203
    Én most nézem, itt van stream, gondolom jövő héten is lesz.
    Őszintén szólva egyelőre érdekesebbnek találom a szabályokat, hogy nincs fél percenként reklám és challengenél/booth reviewnál lehetett hallani mit dumálnak. A játék az nem valami jó, de a Super Bowlt is megnéztem, úgyhogy ez se kéne, hogy gondot okozzon :D
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2019.02.10. 23:28:00
  • Sippie
    #13201
    ja és 25%-ot alapból a pats drukkerek kapnak ezekszerint
  • LasDen #13200
    the NFL divvies up 75 percent of all Super Bowl tickets to each team in the league using the following math:

    17.5 percent to the AFC champion
    17.5 percent to the NFC champion
    5 percent to the host team
    34.8 percent are distributed among the remaining 29 teams (1.2 percent per team)
  • Sippie
    #13199
    az is furcsa, hogy ennyire túlsúlyban voltak a pats drukkerek. Itt nem osztják el a jegyeket a két csapat között?
  • Palinko
    #13198
  • Palinko
    #13197
    Minden idők leg pontszegényebb superbowlja? :D Volt 1973 ban egy 14-7, de basszus fél órája keltem és azt hittem ennyire elcsúsztatták már és az első negyed megy aztán olvasom indexen hogy a 4.

    Innen van az adat
  • Jim Morrison
    #13196
    lassan idő
  • Darthmushroom
    #13195
    tud valaki estére sport tv streamet?
  • Sippie
    #13194
    ezt a Mahomest magyarázza már meg valaki... melyik bolygóról jött, vagy mi tosz?
  • ReszegKoldus
    #13193
    Egész nézhető Super Bowl lehetne ebből a Rams-Chiefsből
  • LasDen #13192
    nem, nem volt az...
  • mulli1986
    #13191
    83 és 87 törölve lett pedig válaszoltak is rá normálisan, így valszeg értelmes kérdés vagy HSZ-volt, de sose fog számomra kiderülni.
  • LasDen #13190
    micsoda?
  • mulli1986
    #13189
    Miért vannak kipucolva a hozzászólások?
  • LasDen #13188
    2004-ben megverték a wild card körben a Seahawksot, majd kikaptak a Falconstól...
  • ReszegKoldus
    #13186
    Szóval a hazai pályán játszó még nyeretlen csapat a harmadik héten, Szeptember 20-án sérülés miatt beküldi a csereirányítót, akivel hátrányból megfordítják és megnyerik a meccset.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja és a Brownsnál is ez történt
  • szomferi
    #13185
  • ReszegKoldus
    #13184
    A pár évvel ezelőtti 0 preseason meccshez képest azért már többet adnak :)
  • LasDen #13182
    tessékl
  • mulli1986
    #13181
    Köszi a forrást!
  • LasDen #13180
    amire válaszoltál az a kommentárral foglalkozik, így nem túl egyértelmű. De igen, lesz Madden PC-re. Egy hete az EA Playen jelentették be.
  • mulli1986
    #13179
    Kit érdekel a magyar kommentár? Azért kérdeztem koldustól, mert 2 kommenttel lejjebb ő írta, hogy lesz madden PC-re. De szerintem, ha végigolvasod és értelmezed a kérdést te is rájössz, hogy a madden játék PC-re a kérdés, nem hogy lesz-e magyar kommentár hozzá
  • LasDen #13178
    nincs és nem lesz magyar kommentár maddenre....
  • mulli1986
    #13177
    Ez biztos? Pont pár hónapja néztem, hogy a madden 08-on kívül nem jött ki azóta játék PC-re
  • ReszegKoldus
    #13176
    Közülük kb. csak Ricsi+Sanyit bírom elviselni, de ha lenne is ilyen, nem hinném, hogy ők lennének :D
  • LasDen #13175
    ésaz egész HFL is benne lesz...
  • ReszegKoldus
    #13173
    Jön a Madden pc-re :)
  • Sippie
    #13172
    a második nem tölt be
  • ReszegKoldus
    #13171
    Az elsőn igen
  • mulli1986
    #13170
    Az de komoly. Én egyébként nem látom őket :)
  • Sippie
    #13169
    csak a séró látszik?
  • ReszegKoldus
    #13168
    Keresd a Faragó Ricsit 2018: https://gigapixel.panoramas.com/superbowl/2018/
    Bár ez talán még jobb, itt nem kell forgatni
    Szinte be is vannak nyilazva
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a nagy kijelző mellett balra lévő us bank stadium "us" része alatt
  • mulli1986
    #13167
    Én voltam csak aki fennakadt rajta :)
  • LasDen #13166
    emlékeim szerint tavalyi győzelem után raktam be Bradyt. Idén elakartam sikkasztani a dolgot, mer nem volt kedvem foglalkozni vele, de nem hagytátok. :D de jövő ilyenkorig megint nem fogok foglalkozni vele, sőt, ha nem szóltok nm is fogom megcsinálni... :D
  • mulli1986
    #13165
    Jaja önélzetes kis Latol vagyok, mivel csak én említettem egyetlen egyszer a témát, tehát jogosan emlegeted itt "banner miatti balhéként". Nonszensz...
    És ha nem érted, akkor: Én úgy emlékeztem, hogy SB utáni pillanatban már cserélve voltak a bannerképek az aktuális győztesre. Én ezt nem tudom bizonyítani, de te megpróbálhatod az előszezonos banner változtatást bizonyítani, ha tényleg fel akarod pörgetni ezt a "banner miatti balhét"