743
Milyen VGA kátyád van???
  • [Walaki]D`Lair
    #270
    Nem vagyok benne biztos. A 8500 ugyanilyen procival majd' 1000 pontal rakott többet mint a Ti200...

    Mégha noname is akkor is meghúzom mint a gép. Meg az Ati mégiscsak újabb fejlesztés.
  • [Walaki]D`Lair
    #268
    Anee: GF4 MX nem kell. r8500LE esetleg

    wow: 128MB-os? Dobozos? Ha igen érdekelne. Mellesleg ez ugye Ti200 nem?

    Tényleg sztetek melyiket vegyem GF3 Ti200 128 vagy (Nem Ati) Radeon 8500LE 128-at?
  • WOW
    #266
    Én most adom el az ASUS G3 8200 DELUXE kártyám ha érdekel.ár:45e ft
  • Anee
    #265
    na igen de +7 ropi s GF4-ed van.S mért nem jó egy r8500?
  • [Walaki]D`Lair
    #264
    Tudja. A mostaninál mindenféleképp jobb a kártya, a madonion oldalon néztem, olyan 70%-al. (Radeon)
  • [Walaki]D`Lair
    #262
    Szerintetek megéri most beruházni valamilyen Gef3 Ti200-ba? mármint a 128MB-os változatra gondolok. Ja és ha igen sztetek egy 900-as AMD Athlon elég hozzá?
  • NeoMaN
    #260
    amd xp vagy mp
  • Dikkma
    #256
    Jó ez így, de az 1.5-ös P4 nem ér sokkal többet, mint a gigás p3. Sdrammal meg főleg nem!
    Most ha sdramos alaplapod van, akkor sztem Kingstonostul-procistul add el és vegyél egy AthlonXP-t ddr-sdrammal.
    Garantált a 10 ezer pont felett :o)
  • RelakS
    #251
    Diamond v770 16MB (Sajna hüdeszar...)
  • Bilux
    #242
    ATI 8500 kártyám van...
  • Crazyn
    #240
    Miért akarsz mindenáron nVidiát venni? A Radeon 8500 mindkettőnél jobb. Talán még olcsóbb is. Nézd meg a Tomshardware-en.
  • NeoMaN
    #238
    Ja sztem Gef2mx. :) bocs.
    Amugy mindenkepp jobban jartal volna a Gef3ti200-al.Ketszer annyi atexturazoegysege,az a gef4mx-ben nincs se pixel se vertex shader.A doom3 pl. mar ezekre epul majd.Szal doom3-ban,a felet se viszi majd azonos beallitasoknal.A 3dmark nem mervado amugy.Az osszes teszt le sem futna a gef4mx-en,a shaderek hiana miatt.
  • NeoMaN
    #237
    kb gefti200 a duplaja az mx-nek.
  • TheZsenyka
    #236
    Vazz... Xur..
  • troc
    #234
    Hi !
    Szerintetek mekkora a kulonbseg (3DMark 2001 SE-ben) egy Innovision GF4 MX440 es es GF3 TI200 kozott? En az elobbit vettem, es egyfolytaban szindak a haverok, hogy hulyeseg volt. De nem tudtam ra tobbet aldozni, marpedig az arkulonbseg kb 15000 ft.
  • NeoMaN
    #232
    Ez jo kerdes,nekem duron 750 van ugyanilyen mx400-assal, UT kb 80-90fps-el szalad full grafikan.Valami nalad nagyon el van allitva...Ja a legfontosabbat nem irtad.Milyen oprendszer?Mert ha ME akkor azert...
  • NeoMaN
    #230
    A 64MB-ot a programnak kell kihasznalnia!Regebben meg valoban nem hasznaltak ki,de SOF2 es tarsai koraban bizony egyre tobb proginak kell(jo) a 64MB ram a texturak mennyisege es meretei miatt.
  • gtom
    #229
    Gigabyte Radeon 8500
  • Garrett
    #228
    Ez a kártya kihasználja a /4 et még a 1345 is!



  • Randal
    #227
    Nekem egy ASUS V7100-as Pro mx400-as 64mb-os tv-outos van.
  • Sman2
    #225
    Egy kérdés:

    IGAZ-E, hogy a GeForce 2 MX 400 64MB-os vga kártyák nem használják ki a 64MB-ot?
  • Jano
    #224
    A méltán elismert és nagyhírű, SUPER® nevű taiwani cég kiváló GeForce2MX-e az első darabok közül, asszem Samsung RAMokkal, semmi extrával.
  • Garrett
    #223
    szerintem felesleges. az nem melegszik annyira, mint a környezete.
  • Zombye
    #222
    Lsddú!!!

    Hercules PROPHET2MX 32 MB SD-RAM.

    Apropó nem tudja megmondani nekem valaki, hogy hány nanoszekundumos RAM-ok vannak rajta, mert hiába veszem ki a kártyeszt, úgy se látom, olyan kicsi bötükkel van rávésve a modulra.

    Apropó! mivel sokáig nem lesz még pénzem és még nem volt rá szükségem hogy húzzam, jelenleg húzáson töröm a buksim és arra lennék kíváncsi, hogy, esetleg hűtőventivel meddig lehet húzni?
    Ugye alapban csak egy borda van rajta.

    Apropó! a memóriára lehet valahol hűtőbordát venni? vagy nem is érdemes?
  • mozesapo
    #221
    Sajnos még csak egy Asus V3400 de nagy valószinüséggel a héten már Ati 8500 lesz
  • Garrett
    #220
    nagy
  • Randal
    #219
    nagyon jó videókártya:) a házad mkkora?:)))
  • Garrett
    #218
    mindenki nézze mag NEKEM VAN A LEGJOBB VIDEOKÁRTYÁM !!
  • Garrett
    #217
    ehh nekem van a legjobb:
    csak a linket tudom betenni, mert 1x se jött össze eddig a kép beszúrás...

    http://www.hwhunpage.com/funpage/HHP_BitchinFast3D.jpg
  • NeoMaN
    #216
    asztalon jobbklikk-->propetites-->settings-->advanced-->twin wiev-->clone-->apply.
    Utana:
    2-es monitoron jobbklikk-->select output device-->video output format-->composite video out.
    Ha fekete-feher a kep,akkor felette a TV formatnal probalgasd a kulonbozo ntsc es pal beallitasokat!Ha ezek utan valakinek megsem megy akkor nagyon nem ert a sajat szamitogepehez...
  • Pedrosz
    #215
    ASUS V6800 (Gf256 DDR)
  • item
    #211
    ABIT GEFORCE 3 TI 200 DVI TV -OUT
    GEFORCE 3 SZINTRE HÚZVA !
  • TheZsenyka
    #210
    Minek ágy, fotel, sőt minek ház? Kényelmesen el lehet dőlni az avaron. Patakból finom vizet lehet vedelni, keresel bogyókat és azokból táplálkozol.
  • TheZsenyka
    #209
    Az nem pénzkidobás amikor Cola-t iszol, ha cigizel, ha tv-t nézel, újságot veszel, buszjegyet veszel? Ezek nélkül is el tudnál lenni. Sőt, minek gépet venni?
  • Sman2
    #208
    Hello Daemon...

    Lehet, hogy igazad van: csak pénzkidobás,
    DE: a JÁTÉKoknak nagy szüksége van rá a jobb minőségért és sebességért, és ha 3D-s téren dolgozgatsz (hobbiból) akkor is jó hogyha van...
    Abban igazad van, hogy nem a legújabbat kell venni (pedig azok a jók, sokáig) de egy középszintet azért jólenne tartani...
  • ibrahim
    #207
    Geforce 2 GTS pro
  • TheZsenyka
    #204
    Nem 100 ropiért vettem a kártyát, hanem 45-ért. Vagy semmi köze ehhez a hozzászólásodnak?
  • TheZsenyka
    #203
    Ez hogyan kapcsolódik ide Zozo76?
  • Zozo76
    #202
    Es meg azt hittem hogy aranylag jo keresek...
    :)
  • TheZsenyka
    #201
    Meg is jött...

    Creative GeForce3 Ti500 64MB