90
http://web.matavnet.hu/oldman/
  • DonnieBrasco
    #90
    Asszem színésznek ment Hollywoodba, játszott a Batmanben, meg régen a Leon a profiban.
    Tán Gary művésznéven.
  • Mozes
    #89
    Régi topic. De emlékszik még rá valaki?! :) Lehet róla tudni valamit?! Anno én is vettem nála egy gépet egy PII 266 volt 533MHz-re húzva, még gyerek voltam, de ennek ellenére korrektül ment a gép évekig.
  • Feketekéz
    #88
    Na erről beszéltem...csak mondja a sok hülyeséget és úgy imádják az emberek.
  • vrob98
    #87
    Hardware forum 2001/11:
    "Erősebb memória-tuning esetében megeshet, hogy a gép indítása után olyan hibaüzenetet kapunk, hogy a himem.sys nem talalható, holott az bizony ott van a helyén, a Windows könyvtárban. Ez az üzenet Windows 98, Windows 98 SE alatt gyakori. Megszüntetéséhez írjuk be a következő sorokat a config.sys elejére:

    switches=/f
    device=c:\windows\himem.sys /M:1 /v /testmem:off"

    ...Hat amikor ezt elolvastam en meglepodtem kicsit, hogy felultudta mulni onmagat :)

    1. switches=/f .. egyenlosegjel nelkul kell irni; dosban arra szolgalt hogy az elejen a 2seces kesleltetest kivette/sok koze van a temahoz/; win95 ota nem mukodik, mivel atvette a szerepet az msdos.sys-be irt bootdelay=x

    2. himem.sys kapcsolok ... /v informaciokat ir ki .. pl verzioszam; /testmem:off winsows9xeknel ez az alapbeallitas ... csak safe modban tesztel; /m:1 ez is default ertek, arra hogy IBM komp a gep :)

    Kivancsian varom mi lesz a kovetkezo szamban az uj specko tuningbeallitas :)
  • Bradock
    #86
    A topic eredeti témája Oldman http://web.matavnet.hu/oldman/ lapja.
    Ideje lenne visszatérni a témához!

    Moderátor
  • Pheel
    #85
    bah! :-D
  • Laci
    #84
    Najó. Tudom, vitakeltő ember vagyok, itt szerintem eddig nagyjából mindenkinek igaza van, a Winfos mindenesetre fos marad továbbra is ,ebben asszem egyet kell értenünk. A topic tényleg Oldman-ról kéne szóljon, úgyhogy bocsi.
  • narumon
    #83
    gongon: Azért én sem tartanék az üzletemben Linuxot. Kb 1 év alatt ha elmegy 1db. Azért meg nem rakok bele pézt..
  • Laalee
    #81
    at nem menjen mar linux vs windoze vitaba...
    linux szervernek masnak minek. windoze office nak meg jaccani. 2000 alatt meg lehet dolgozni is.

    oldman meg elmehet... :)
  • Pheel
    #80
    Ja van. Csakhogy az xbill kivetelevel van Win alatt is es ott meg van mas is :)))))
  • Mike
    #79
    Vannak Linux verzioju jatekok is, nem is keves. Pl. a Jagged Alliance 2
  • Mike
    #78
    De azert magat is leirta: nagy arc, mindig a legujabb cucc, tunning ezerrel, mit szamit a gari, stb, stb.
  • Pheel
    #77
    Amit elmondtal mind Win-es. En nem csodalom, hogy nincs raktaron SuSe. Amugy meg SuSe gaz. Debian az, amit hasznalni is lehet. Bar itthonra nem is tennem fel az tuti :)
  • Laalee
    #74
    pc ujsagot egyaltalan minek venni?

    van net mindenkinek barmi informaciot eltudsz olvasni... jatekleirasok meg mar ugysincsenek aminek esetleg lenne ertelme is.

    oldman ra meg kivancsi a fene... nevetséges az egész ember.
  • Pheel
    #72
    Chip is hazudik. Neha olyan has szamok kerulnk a tablazatokba es hoznak ki ChipTippnek sz@rokat, hogy csak na!
  • Mike
    #71
    Nem mintha itt szokas lenne odairni a cikk vegere, hogy pl. az avault.com-on levo review forditasa
  • Mike
    #70
    Ha ezt szo szerint nem is irja oda, de azt igen, hogy o, igy meg ugy tesztelte a dolgokatm hat ugye es ilyen erdemenyek jottek ki, illusztraciokent meg ott vannak a tom's kepek. De nem csak o csinalta ezt a Guruban. Kivancsi volnek, megengedne-e maganak ugyanezt a Chip (igaz, azt mar nagyon regota nem veszem - mert elegge lesullyedt affele ismeretterjeszto szinvonalra)
  • Anee
    #69
    aztán érdekli is...gyorsan felrakja oldalára lássák hogy onnan van(mikor azt is szerezte)
    Csak a Slot-1-A tuningjai teccetek bár akkor még nem volt nnetem...
    mind1 vásárlót az érdekli hogy új legyen s rendesen megírt érthető
    ezt pedig megadja
  • Laalee
    #68
    akor is felkene tuntetni hogy forras: xzy
  • Anee
    #67
    Hát néhol kiderült hogy nem az ő képe
  • Anee
    #65
    Mind1 azt azok nem tudhatják akiknek nincs netük...őket át lehet baszni s ezt teljesen ki is használja
  • Mike
    #64
    Ja ja. Az is nagyon vicces amikor a tom's fele kepek koszonnek vissza az ujsag hasabjain. Kishazankban sosem adtak tulzottan arra, kitol mit lopnak el...
  • Anee
    #63
    De netről jól le tudja szedni a cikkeit
    Röhögtem a BIOS tuningján...tuning nélkül jobb volt mint tuningal eccerüen nevetséges
  • Pheel
    #62
    Azt mar regen bebizonyitottak, hogy attol hogy idosebb vagy, okosabb meg nem leszel :)
  • Mathias
    #61
    Anee egyik sem OLDMAN, sőt nem is az ő boltja. Nem véletlenűl hívják oldmannak, legalább kétszer olyan idős mint a képeken az emberkék.:)))
  • Pheel
    #60
    linux azért nem halott PC-n, csak nem workstation-nek meg game-console-nak kell használni :) (linux csak PC-n van :)
  • Anee
    #59
    Ő irta.....
    jah szép gép de oly RETYI házat sóz el hogy sirni lehetne...nagy tuningos azt bazze a táp alatt van a proci s csak sima hűtő megy bele...
    szerintem sajnos nem az a rózsaszinpólós Oldman hanem a másik
    Laci:bazze nehogy azt hidd má hogy hazamegy egy ember s linuxkernel-t fordít.Aki duront vesz azt nem arra fogja használni
    A linux meg elszorul úgyis winfos melett mivel game alig van alá..driver még kevesebb
    amúgy egyik sem így van a cikk csak a zárójel az én kiegészitésem
  • Mathias
    #58
    Hogy kik vannak a képeken?? "emberek", akik a számítás technika világában dolgoznak, de fingjuk sincs az egészről. Persze tisztelet a kivételnek nem is rájuk gondolok(gondolom a kép illusztráció), hanem az átlag eladókra átlagon aluli inteligencia szintel. Vannak bőven. (akinek nem inge ne vegye magára)
  • Mike
    #56
    Ezt Oldman irta?!
    Hat nem semmi, foleg a buzizas nem.
    Regota tudom, hogy nem valo az ilyen ember Vogel ujsagba, mondtam a szerk.bol is egy-ket mebernek, de a fuluk botjat sem mozditottak.
    Ha ez igaz, akkor ez szegyen! :(
  • Mike
    #55
    Ezek a kategoriak tul sommasak, nem ertek veluk egyet.
    Persze ha viccnek szantad, akkent jo.
  • Csibe
    #54
    laca mondd valamit
  • Pheel
    #53
    Amugy en sem vagyok a 4 kozott :(((
  • Pheel
    #52
    :)))))
  • Laci
    #50
    Akkor lamer vagyok :-)))))))))))))))
  • Mathias
    #49
    Hát neked:))) Csak amikor a#44 olvastam nem tudam kinek irod ezért kérdezem.Azztán hogy leírtad tudtam. És le is irtama #47-ben hogy igazad van tényleg ott van.
  • Laci
    #48
    Akkor kinek szól a kérdés: "Ezt kinek mondod?" in #45?
  • Mathias
    #47
    Jéé tényleg. Már azt hittem hogy...:)))
  • Laci
    #46
    Ezt nekem kérdezted? :-)))) Figyelmedbe ajánlom a "Válasz 'Anee' üzenetére (#36)" "vakert" a hozzászólás jobb alsó sarkában!
  • Mathias
    #45
    Ezt kinek mondod?
  • Laci
    #44
    Azt ne hidd, higy ezzel a levezetéssel most inteleseket népszerűsítesz. Te vagy Oldman vagy valamelyik spanja, vagy érdekből iNTELNÉL és mICROsuxx-nal dolgozó vagy. Köztudott ugyanis, hogy a Linux sosem lesz olyan szar mint a wINFOS és, hogy az iNTEL 30%-al impibb az AMD-nél!