117
van normális szórakozóhely fent Tirpákiában?
  • CSOCSO
    #77
    WB-n voltam ketszer... mind a ketszer megtalaltam a DnB partit) szal oda nem is mennek tobbet:) de mellette van (szemben vele) a Partside.. oda beengednek szerintem.. mondjuk az meg lajtos hely.. szabadteri.. es max house zenek.. de neha van congas.. ami iszonyat bejon..szal ha lazabb lotyogesre vagysz akkor go to partside...es ha a congas bejon akkor tok cool partid lesZ:)
  • CSOCSO
    #76
    a38 ban voltam.. az nem vol tnagy durr.. a kocsimhoz nem akartak kiengedni csak ha megveszem ujra a jegyet..loal
  • CSOCSO
    #75
    Pacha, Home... ..en ezekbe jartam...dokk mar nagyon sznob szar hely...
  • CSOCSO
    #74
    hajper:) nemtom.. nekem a hajper pont olyan szanalmassag mint az E.... no de mindegy
  • CSOCSO
    #73
    de ha meg nincs 18 es mashova nem engedik be.. akkor nemtud mit csinalni...ismerek ket 14 eves sajt.. allandoan oda jarnak...de nem fikazom oket le.. mert tom mashova nem tudnak... es mondjuk azert mert vhol sok s "pisis" attol nem kell lefikazni senkit.. ti mikor mehettetek be egy dizsibe 14 evesen??? volt egyaltalan olyan dizsi?? nem emlexem ra...no de mindegy... az meg sajnalatos hogy a kis kolkok koze bemegy a sok 20-30 eves cigany meg arab...
  • CSOCSO
    #72
    latszik hogy nem szoktal dizsibe jarni..keves dizsi van ahova beengednek rovidbe...nem sioveral kell..egy tok vekony hosszu naci ismegteszi.. akedvenc markadbol. legyen az energie, agressor,armani vagy akarmi ami neked eppen bejon
  • Laalee
    #71
    igazi jófejek vagytok!!!!44
  • selwik
    #70
    Van egy testalkata a hímringyójának:)) Egyébként ezek miatt is poén lemenni az ilyen helyekre. Kabaré az egész :D

    Múltkor egy hasonló súlycsoportú haveromnak kilötykölte a sörét egy ilyen balettművész madár. Haver viccből rámozdult, az meg úgy megijedt, hogy hozott neki egy másik korsóval. (amit persze én ittam meg a gyerek előtt:))
  • VinylToy #69
  • Laalee
    #68
    kacsatánc :D
  • VinylToy #67


    Ő is az E-Klubban tanult meg táncolni!!!

  • G@b0r
    #66
    Már te is nagyon hiányoztál nekem lali ;)
  • Laalee
    #65
    szia pekkmen előkerültél? :D
  • G@b0r
    #64
    Rühes cigányokról csak annyit, hogy eklubban kevesebb van mint Pesten bármely másik helyen...
    A buffalos-, napszemcsiben feszítő kiscsávóktól nekem is felfordul a gyomrom de ez van próbálok nem rájuk figyelni
  • G@b0r
    #63
    azt hozzá kell tennem, hogy amikor leütöttek 3 sör volt bennem.
  • G@b0r
    #62
    nem-e???????? Hát én egyszer vittem be e-be hájperes sípot. Másfél óra után hátulról leütött egy kidobó azzal a beszólással h buzi drogos, a kurva anyádat.
    Amúgy azt a véleményt én is osztom, hogy undorítóak a kidobók e-ben, van néhány élményem nekem is. Fél ötkor bealudtam az egyik padon és arra ébredek 10 perc múlva h csattan egy kurva nagy pofon... azonnal kidobtak nem is kérdeztek semmit.
    Ettől függetlenül én ezután is e-be fogok járni mert oda járnak a haverok. Menjek el egyedül Home-ba?? Nem pálya
  • G@b0r
    #61
    LOOOOOOOOL ez kib*szott nagy :DDDDDDD
  • GregSB
    #60
    "Megtörlek, mint hyperes a fénycsövet!"

    :DDDDDDDDD
  • ThePartyFace
    #59
    LOL jo otlet:D
    Kashmirt nem szeretem...:/
  • kasika
    #58
    Lehet kéne a deadcode-nak egy ilyen gyűjtőakciót szervezni, hogy aki leadja régi sípját, az kap egy cumit, jáccon azzal.
    Olyan lehetne, mint a papírgyűjtés: aki sok sípot hoz, kap a cumi mellé egy cigánygyereket is!
    Na?

    Mostanában úgyis nagy divat az is. Így legalább lehetne élvezni a bulit.
  • kasika
    #57
    Bahhh, E-kjubb, három vilinger megállóra lakom onnan, azon röhögök mindig úgy este tíz fele, amikor várom spanokat vilimegállóban, hogy jönnek nagy eklubos überfaszacsávók tinidiszkóból és ott feszítenek, van, amikor mi még nem is tudjuk hova menjünk... Meg ugye du 5re buliba menni. LoLler! Partyarc, Kashmir nem pálya? Mondjuk mostanában elléggé elkorcsosult az is, de csütörtökönként azért jó arcok vannak goán... Ja igen és sípokat kéretik mellőzni, mindenhol!
  • ThePartyFace
    #56
    Sipok: kiborulok toluk...szvsz egy butasag!
  • DJ Skyline
    #55
    ááá....azok a techno pokémonok...ez olyan mint Fradi mezben ülni az UTE szektorban...1. hogy néz ki??? 2. UTE-ek megverik,igaz E-ben nem pofoznak meg ha Hyperes sípom van!:DDD
  • selwik
    #54
    Hyper meg e-klub?

    Ugye nem fogsz te is hyperes síppal a nyakadban ugrálni Mr. Spigiboy főisten warezcd gyűjteményére? :DD
  • selwik
    #53
    Süsibe már nem engedik be az embereket 18 alatt hálistennek. De még így is botrányos tömegnyomorrá vált a régi jó szombati seggrázás.

    West-Balkán alap hely, meg se tapiznak a bejáratnál. Szűkösebb időkben simán becsempésztünk pár üveg piát a táskákban:))
  • ThePartyFace
    #52
    WB egy nyari partyplace...amugy a Lagymanyosi hidnal van, majdnem Partside mellett.
    Cinetrip a Vasuttorteneti parkban, illetve a Rudas furdoben szokott lenni...
  • DJ Skyline
    #51
    a Westbalkan,Cinetrip merre van,és milyen zenét csapatnak!? a d&b-t én is szeretem!:DD
  • ThePartyFace
    #50
    Ahova biztosan beengednek: Westbalkan, Cinetrip, Mayday, Suss fel nap.

    Ez az en szemelyes tapasztalatom.
  • DJ Skyline
    #49
    ide nem engednek be...max majd Méjdéjre!de oda se hinném...még nem vagyok 18...van addig még 1 évem!:(((
  • ThePartyFace
    #48
    A38-at kifelejtettem, nameg a sarki kocsmat:D
  • ThePartyFace
    #47
    Szerintem ez izles es penztarca kerdese!

    En pl szeretem d&bt: nyaron westbalkanba csapolok sokat...
    Bp-n megrendezett alkalmi rendezvenyek: Cinetrip, MAYDAY ofkoz:)
    Egyeb altalam preferalt klubbok: Events Hall, Pacha, esetleg Home. Utobbi harom igencsak loves, de szolgaltatast kapsz a penzedert!

    Amugy lineuptol foggoen Suss fel napban is megfordulok:)

  • DJ Skyline
    #46
    akkor mondj 1 jó party helyet bp-n!
  • ThePartyFace
    #45
    Hat hyperrol is vannak szep emlekeim:)
    Hagy ne meseljek, mennyire talalom szanalmasnak azt a partit...complex:D Bah!
  • Davidus
    #44
    Siófok
  • mikike
    #43
    hol lax te kislac?
  • DJ Skyline
    #42
    nem járok oda,csak 1-2 haver...inkább megyek majd Hyperspace-ra!nem azt mondom hogy nem megyek le majd az E-be hogy milyen a hely...de tőlem batár messze van...én az Árpád-hídnál lakom,a placc meg(gondolom tudjátok) a Népligetben van...Shy Guys kül. max. a "tré" teremben van---ha mennék akkor a nem tom milyen terembe mennék de nem abba ahol az olyan szánalmas zenéket csapatják! :DDDD
  • I.C.ram
    #41
    Te az E-klubba jársz????

    Felejtsd el azt a helyet.

    Nem más mint egy tinidiszkó, ahol a kispöcsöket tömik mindenféle szarral. Arról bnem is beszélve, hogy Shy Guys és társai mindennapos ott. Tiszta gáz hely.
  • DJ Skyline
    #40
    mit akarsz...E-ben 1dl üdítő 80FT...
  • DJ Skyline
    #39
    nem tom wazz...
    hehe:cigány/arab forma smasszerok!!!LOL...mikor volt az???én még nem voltam,és több haver is oda jár!és ők nem cigek!normális fehér,magyar emberek!na jó az egyik fél cig,de nem látszik rajta!:DDD
  • Davidus
    #38
    Ja és amelyik csoki ott 50 forint az nálunk 100 :P