24779
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.
altalanos.png

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • padarmartin
    #24382
    Sziasztok! Van egy kissrác (hajbelerik15 ez a profilja már törölve lett), aki minden 10. percben csinál egy új felhasználót, azért hogy egy WIP dolgot tőlem, és pár másik készítőtől elkérjen, csak a legutóbbi két profilja: revmil, BAS-953. Utóbbi név egyébként egy másik ember "nickneve", aki nincs SG-n.
  • kem001
    #24381
    Köszönöm, megtaláltam.
  • Dzsini
    #24380
    Minden főcsoportban van kiemelt moderátor figyelmébe topic.
  • kem001
    #24379
    Én ezzel tisztában vagyok, de akkor hova forduljon az ember?
  • j0nNyKa
    #24378
  • j0nNyKa
    #24376
    megint nem sikerült eltalálni a modtopicot sem
  • kem001
    #24374
    Egy kis érdekesség a figyelmetekbe.
  • Ironman84
    #24373
    Kérem töröljék az alábbi két bejegyzésemet:
    https://sg.hu/forum/uzenet/1134939691/230
    https://sg.hu/forum/uzenet/1134939691/231
  • MerlinW
    #24372
  • Kepek
    #24371
    Hello! Környezetszennyezés topikot pls tegyétek át Tudományos fórumrészre. Köszi!
  • Dzsini
    #24370
    Kapcsold le az SG domainre a reklámszűrőt - sokaknál az okozott mostanában gondot, az egyik lista kicsit túlbuzgó benne.
  • rabbiddgog
    #24369
    nem jeleníti meg a képeket az sg forum
  • MerlinW
    #24368
    Akkor fejezzük be a témát ezzel: Ha (kimerítené a témát, de nem meríti) téged ennyire bánt az az ominózus hozzászólás és boldogabb ember lennél, ha hónapokig/évekig tartó, a feljelentéshez kapcsolódó utánajárás, meghallgatás, ügyintézéstől, hogy egy számodra totál ismeretlen személyt - akinek van egy nézete, függetlenül a témától, ami lehetne akár a holdraszállás is - egy bő évre börtönbe küldöd, tönkreteszed az életét, akkor... vedd fel a telefont és intézkedj. Hajrá karma.

    Minket viszont hagyjál lógva a hülyeségeiddel. A következő hozzászólásod után elbúcsúzunk egymástól.
  • j0nNyKa
    #24367
    még mesélj
  • UUUU
    #24366
    Bizony eljárhat, ha nem törlik a hozzászólást, miután felhívták rá a figyelmet.

    "A kérelmeket alaposan megvizsgáljuk, hogy megállapítsuk, az adott tartalom valóban sérti-e a helyi jogszabályokat. Amennyiben a gondos jogi elemzés után azt állapítjuk meg, hogy a tartalom a jelek szerint sérti a helyi jogszabályokat, akkor az adott országban vagy területen elérhetetlenné tesszük.

    A mostani jelentésben szerepelnek példák arra, amikor kormány által jogellenesként azonosított tartalmat eltávolítottunk, sőt olyan példák is, amikor nem kormányzati jellegű szervek, például civil- vagy jótékonysági szervezetek hívták fel a figyelmünket a jogsértésre. Például Németországban tilos a holokauszt tagadása, és ha ilyet bejelentenek nekünk, az adott tartalom elérhetőségét korlátozzuk a németországi emberek számára."

    Utoljára szerkesztette: UUUU, 2016.01.11. 21:16:10
  • MerlinW
    #24365
  • Dzsini
    #24364
    Ő egy felelős állampolgár, aki valamilyen okból bűncselekményt látva nem bejelentést tesz a hatóságoknál, hanem fórumozik.
  • Master91
    #24363
    Te szemed miért szúrja ez amúgy? Jogász vagy vagy valami hatósági?
  • Dzsini
    #24362
    gondolod a Facebookkal szemben eljár a járásbíróság?
  • UUUU
    #24361
    Gondolod, hogy akkor az oldal üzemeltetőjével szemben se járnának el, aki az ilyen tartalmat, nem moderálja a saját felületén?
    Na éppen ezért jobb, ha ők járnak el ez ügyben, törléssel vagy egyéb módon.
  • beci43
    #24360
    Köszi!
  • Dzsini
    #24359
    Kitiltásra került, az a felhasználó nem szólhat többé hozzá.
  • beci43
    #24358
    Hello Urak!
    Lehet hogy nem ide vág,de nem találtam topikot ahol ezt megkérdezhetem.A felhasznló neve melletti koponya (rest in peace) mit szimbolizál?
  • j0nNyKa
    #24357
    gonosz vagy :(
  • Dzsini
    #24356
    Ha nem érzed úgy, hogy a bűncselekmény miatt bejelentést kell tenned a rendőrség felé, miért várod el, hogy más tegye meg azt? Ugyanolyan állampolgár vagy.
  • UUUU
    #24355
    Szerintem meg az oldal üzemeltetőinek kell orvosolni ezt a dolgot, a belátásuk szerint.
    Utoljára szerkesztette: UUUU, 2016.01.11. 17:16:28
  • Dzsini
    #24354
    Bűncselekmény, tehát feljelentést kell tenned.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2016.01.11. 17:06:35
  • UUUU
    #24353
    Itt is megkérdezném, a holokausztagadás nem bűncselekmény, ami ezen az oldalon megvalósult ?

    https://sg.hu/forum/uzenet/1452495310/12
  • MerlinW
    #24352
    Topikfejléc olvasás kéretik. Köszönjük.
  • sgforum
    #24351
    üdv Tisztelt moderátorok.

    ebbe a fórumba megy a veszekedés

    Humoros-aranyos képek/videók

    üdv!
  • j0nNyKa
    #24349
    nemár, engem érdekelne még a tag :DDD

    labtecmanau: mesélj még kérlek, mi van benned az ÜGGYEL kapcsolatban? mit látsz még?
  • MerlinW
    #24348
    Mindenki kéretik elvonulni más topikokba társalogni, valamint moderátor topik és fórumszabályzatot olvasni. Köszöntem.
  • Calver
    #24347
    szevasz kocsis, rég láttunk errefelé.
  • Garfield
    #24346
    A szívemre venném, ha hülyét csinálnál magadból a rendőrségen, úgyhogy jöjjön egy kis jogi gyorstalpaló, hogy még időben visszaléphess a buta ötletedtől:

    1. Amit te beidéztél, az az állatvédelmi törvényben szereplő állatkínzás törvényi meghatározása, melynek önmagában semmilyen büntetőjogi relevanciája nincs, hanem azt mutatja, hogy azt a kifejezést az adott jogszabály keretein belül milyen tartalommal kell réteni. Ha feljelentést akarsz tenni a rendőrségen, akkor a Btk-t kell fellapoznod.

    2. Btk.

    244. § (1) Aki
    a) gerinces állatot indokolatlanul oly módon bántalmaz, vagy gerinces állattal szemben indokolatlanul olyan bánásmódot alkalmaz, amely alkalmas arra, hogy annak maradandó egészségkárosodását vagy pusztulását okozza,
    b) gerinces állatát vagy veszélyes állatát elűzi, elhagyja vagy kiteszi,
    vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

    (2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha az állatkínzás
    a) az állatnak különös szenvedést okoz, vagy
    b) több állat maradandó egészségkárosodását vagy pusztulását okozza.


    Szóval ha jól értjük, akkor te feljelentést akarsz tenni egy fórumba belinkelt, talán Amerikában készült válogatásvideó kapcsán, mely ki tudja, honnan származó házivideókból készült, és amelyben egy macska feje pár másodpercre beleszorult egy műanyag pohárba, mely miatt a macskánál orientációs zavar lépett fel? És amely orientációs zavar szerinted alkalmas arra, hogy az állat maradandó egészségkárosodását vagy pusztulását okozza, horribile dictu különös szenvedést okozott neki?

    Érzem én, hogy az évszázad bravúros nyomozása lesz, mely be fog kerülni a magyar rendőrség aranyszínű szavakkal írott történetébe.

    Esetleg egy javaslat: miután kiröhögte rajtad magát a humiari közönsége, szerintem engedd el a témát, főképp pedig azt ne erőltesd, hogy pecsétes papírod legyen az esetről, mert csak még kínosabb lesz.
  • Roger6
    #24345
    Igen, és ha a egy őz beleesik egy folyóba, akkor a folyót jelented fel? De ráérsz te karácsonykor. Leírom neked, bár tudom, hogy csak trolkodsz: a macska saját maga, önszántából rakta a fejét egy műanyag pohárba. De felpofoználak, istenemre mondom. Trollkodásért nem lehet feljelenteni téged?
    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2015.12.25. 15:00:31
  • labtecmanau
    #24344
    Az állatvédelmi törvény értelmében állatkínzás az állat szükségtelen, fájdalmat okozó bántalmazása, vagy olyan hatást eredményező beavatkozás, bánásmód, valamint szükségleteinek olyan mértékű korlátozása, amely tartós félelmet vagy egészségkárosodást okozhat, továbbá az öröklődő betegségben szenvedő - nem kísérleti célra szánt - állategyed tenyésztése, szaporítása

    de majd a rendőrségen eldöntik,holnap indulok
    most nem érek rá a rokonokhoz kell menni pont ma van karácsony/bár én nem is hiszek benne,NA MIND1/
  • Roger6
    #24343
    Ha a macska belenéz egy pohárba, ami a fején ragad, aztán megy valaki, hogy levegye, az mióta állatkínzás? Téged kéne meg állatkínozni vazzeg.
  • labtecmanau
    #24342
    jónapot
    a humoros képet topikjába a #349849 hozászólás álatkinzást tartalmaz, 1,00 perctől fuldoklik egy macska
    amikor szóvá tettem még engem támadtak meg
    köszönöm az intézkedést uraim
  • Caterpillar
    #24341
    Szívesen!
  • j0nNyKa
    #24340
    rossz topicban vagy, és rosszul jelentesz, a többi jól sikerült