24779
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.
altalanos.png

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • j0nNyKa
    #24426
    :DDDDDDD
  • Szabi #24425
    lehet persze, felőlem ki is cserélhetem, de van meglévő topikdizájn, először lehet ott kéne rákérdezni, hogy mit szólnak a többiek :D

    na meg ha jól látom még kommented sincs idén abban a topikban :)
  • ximix #24424
    Sziasztok !
    Lehet olyat kérni, hogy a War Thunder: Ground Forces topik a 7 Day to Die külalakját kapja meg és a fejlécben ez a logo legyen a topik háttere meg ez a háttér kép.

    További kérdés, hogy lehet e a háttérkepét ilyen mozgásra rábírni -link- ?
    Hülyeség, kiesik a szemem, terheli a rendszer, a juzereknek lassan tölt be, nem tudsz annyit fizetni.....persze miért ne. :)
    Előre is köszi. (Az eredetit mentsétek el hátha nem lesz jó ez az agyszülemény)
  • poiuztrewq
    #24423
    Miért lett törölve minden hozzászólásom? Egyik sem volt szabálysértő.
    Ráadásul minden üzenet vagy naplózás nélkül.

    Ez most így hogy?
  • Dzsini
    #24422
    van lehetőség moderátori oldalról valakinek törölni a hozzászólásait, ha eléggé indokolt a helyzet
  • kamionosjoe
    #24421
    Amilyen stílusban írt nem csodálom, hogy tiltva lett, csak fura, hogy így eltűnik valaki. :)
  • Szabi #24420
    tiltva lett, de nem tudom, hogy ki és miért :D
  • kamionosjoe
    #24419
    Volt itt egy megintigaz nevű figura, akinek most akartam írni egy választ az egyik hozzászólására. Minden nyom nélkül eltűnt a figura és nem látom a többi hozzászólását se. A büntetőpontlistában sincs bent, hogy büntetést kapott volna. Mi történthetett?
  • j0nNyKa
    #24418
    jeleztem thx (kitöröltem a hszedből a ref linket, ne adjuk már alá a lovat, hogy mondjuk botok megtalálják)
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2016.11.29. 11:13:34
  • Tinman #24417
    Ref-es link a cikkben. Fogalmam sincs, hogy sírjak-e vagy nevessek.

    https://sg.hu/cikkek/122411/umi-plus-a-kinaisag-mintapeldaja



    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2016.11.29. 11:13:13
  • tamas79
    #24416
    Tudom új vagyok még itt, de talán ezt nem kellene hagyjam.
    84
  • j0nNyKa
    #24415
    igen
  • kamionosjoe
    #24414
    Teszt. Cenzúra működik, ok.
  • Pluskast
    #24413
    Mehet a gumiba vagy lehet törölni, a téma indítóját meg bannolni.
  • Terawatt
    #24412
    Látványos seggnyalások az ESGÉN

    Lehet takarítani a totyikot plusz @Jonny: Notisz mí szenpáji
  • j0nNyKa
    #24410
    alreg ban
  • MerlinW
    #24409
    - Ha a korábbi account-od volt a fő és kitiltásra került, annak valószínűleg oka volt, vagy elérted a 20 büntetőpontot. Alreg létrehozása a büntetés megkerülése, amit szintén kitiltással jutalmazunk.
    - Ha úgy érzed igazságtalanul tiltottunk ki, írj a [email protected] e-mail címre és az érintett moderátor elmondja neked mi volt az ok.
  • Dzsini
    #24408
    Upsz ;)
  • MerlinW
    #24407
    Maximum 1fő/1 account a megengedett az oldalon. Az alregek automatikusan törölve vannak.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.07.25. 12:30:55
  • MerlinW
    #24405
    Az alregedre gondolsz?
  • MR ME
    #24403
    Köszönöm :)
  • MR ME
    #24402
    vki levenné rólam a kb fél éves chatbanomat? :)
    már megbántam nagyon amit tettem....
  • j0nNyKa
    #24400

    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2016.06.30. 13:37:08
  • molnibalage83
    #24399
    Erősen reklámszagú topik. Az 1. és 6. posztoló egy napon regelt, sanszosan álregek..
  • Terawatt
    #24398
    ez is wtf.
  • overseer-7
    #24397
    valakik betámadták a tudományos topikokat.. és ezós hülyeségeket tolnak.. fehérlóenergiáról meg hasonló mesebeli dolgok mennek..

    meg léci valaki szedje már le rólam a chat bant.. már nagyon régen rajtam van.
  • kamionosjoe
    #24396
    Guten Tag! A Nagy szavazó topikot szeretném újra beindítani, ezért megkérdeztem a tagokat és a támogatásukról biztosítottak. Kérem valamelyik moderátor rakjon be házigazdának!

    >1
    >2
    >3
    Utoljára szerkesztette: kamionosjoe, 2016.05.14. 06:58:53
  • Tinman #24395
    Del.
  • overseer-7
    #24394
    léci valaki legyen olyan szives, vegye le rólam a chat bant.
    már régóta rajtam van
  • MR ME
    #24393
    vki leszedné rólam a chatbant? idegesítő az a sötét képernyő ott.....
    meg am se értem miért kell bann azért h beírtam néha h kussmár, nem anyáztam meg semmi....
    köszi
    Utoljára szerkesztette: MR ME, 2016.04.17. 12:30:53
  • pxxl
    #24392
    holnapután kiskedden...
  • Jani Hun
    #24391
    Bocsánat, nemláttam hogy van ilyen, mehet a törlés, posztolok oda, köszi hogy szoltál
  • Jim Morrison
    #24390
    Itt jobb helyen lenne. Válasszal sajnos nem tudok szolgálni.
  • Jani Hun
    #24389
    Bocsi hogy ide irok, nem találtam jobb helyet
    Tegnap is és ma is volt olyan hogy végig jelölte a fórumokat a kedvenceim között ismeretlen hozzászólásokkal (mindegyiket +1-el) de ha benéztem a fórumra nem volt új komment csak piros csik a kommentek legtetején. Nálam lehet a hiba vagy fordult már elő ilyen korábban?
  • MerlinW
    #24388
    Van még olyan, hogy chat ban?:) Nem is tudtam:)
  • overseer-7
    #24387
    segítenétek léci?
    chaten ban-t kaptam mert csúnya szót használtam.. mikor mehetek vissza?

    amúgy nem személyeskedtem.. senkire egy rossz szót nem mondtam
  • j0nNyKa
    #24386
    mit szeretnél? verjük meg irl? :)
    azt tudjuk csinálni, hogy folyamatosan monitorozzuk az új regeket, és kipakoljuk, aki gyanús, de az meg egyrészt csomó fölösleges munka, másrészt könnyű átesni a ló túloldalára

    amúgy meg mi lenne, ha mondjuk ti tennétek bármit, hm? meghagynánk neki egy regjét, azt tiltanátok priviben, meg törölnétek a hszeit, ha szabályt szeg? hmhm? ezzel így nem oldódna meg a probléma?
  • padarmartin
    #24385
    Valamit tartósat nem tudtok ezzel a kisgyerekkel? Már az én nevemmel csinált felhasználói fiókot.. padarmartinak
  • padarmartin
    #24384
    Köszi! Azóta újabb 2 készült..:D Sose unja meg.
    dgfhrfdgh Vanhoolcng
    Utoljára szerkesztette: padarmartin, 2016.03.28. 14:30:47
  • MerlinW
    #24383