24777
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.
altalanos.png

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • j0nNyKa
    #24337
    hát elég gány az egész, de valamit kihoztam belőle
  • Gudott
    #24336
    Bár nem kifejezetten moderációs kérés, de első blikkre más fórumot nem találtam.
    Szóval az Old Republic fórumban (link) nem megy a stye off gomb és sok embernek nem jön be a fekete alapon sárga betű. Lehetne-e javítani a style off gombot?

    Előre is köszönöm.
  • Palinko
    #24335
    Kedves moderátorok, rá kéne nézni erre a friss topicra, szerintem reklám gyanús :D
  • cenobite
    #24334
    Köszönöm!
  • cenobite
    #24333
    Ebben a topicban kérném az #537 hozzászólás törlését, mert nem tartozik a topichoz. (Attól hogy kutya van a linkelt hozzászólásban, szerintem messze nem erről szól a topic, és elég nagy bunkóság volt linkelni.)
    Ha ez megoldható akkor a felette látható válasz is törölhető.
    Köszönöm!
  • Stockbauer33 #24332
    Nem kell szólni kisgyerek.Nehogy már te rajzoljál meg engem okoska
  • Papichulo
    #24331
    Valaki szoljon legyenszives Stockbauer33 kolleganak, hogy ne floodolja a topicot a zsidozasaval. Meg a vegen az osszes idezetet be fogja masolni errol az oldalrol.
  • plu604
    #24330
    Humiari topic, #347558 hozzászólás. Lositsrobi, konstans reklám
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    legalább vicces lenne
  • Papichulo
    #24329
    Mar eleg unalmas a kollega folytonos zsidozasa es szemelyeskedese:

    "Téged kéne már Izraelbe-toloncolni és az összes libsi haveroddal meg Hasbara internetkommandos társaiddal eggyüt egy AN602-es Cár-Bombával felrobbantani hogy még írmagotok se maradjon ! Jót tenne a földi civilizációnak egy kis Izrael és környéki sugárterápia ! Csökkenteni kell a rákos daganat mértékét még mielött teljesen elburjánzik igy is elég nagy a baj !" (innen)
  • kem001
    #24328
    Sziasztok. Nem lehetne Calathea-val kezdeni valamit? Ez a stílusa és viselkedése eléggé elviselhetetlen amit itt és itt is csinál.
  • j0nNyKa
    #24327
    nem volt ma fejlesztés / karbantartás, úgyhogy valszeg feltörtek
    nézzél valami bonyolult jelszót, meg a helyére írd ezt, ne ide, jobbat hirtelen nem tudok
  • kamionosjoe
    #24326
    Nana! Előbb bizonyítsd be, hogy tényleg te vagy az és nem valaki más ír most a feltört karidból.
  • Kata
    #24325
    Érdeklődnék hivatalosan, hogy mi történt a mai napon, ugyanis nem tudtam belépni a fiókommal, mintha valaki megváltoztatta volna a jelszavam. Új jelszót kértem, úgy tudtam csak belépni, de a beállításaim is el voltak állítva, pl. a főoldali chat kikapcsolva.
  • j0nNyKa
    #24324
    egészségedre
  • pzs
    #24323
    Így ebéd előtt jól esett....
    link
    Utoljára szerkesztette: pzs, 2015.08.01. 12:45:58
  • MerlinW
    #24322
    Gondolkodtam rajta, melyik a nagyobb kicseszés, aztán ennyiben maradtam. Szenvedjen csak
  • Dzsini
    #24321
    Hogy változnak az idők - régen kérésre rögtön 5 pont járt... :)
  • MerlinW
    #24320
    A büntipontot ki kell érdemelni, nem osztogatják azt csak úgy:)
  • gforce9
    #24319
    Én szeretnék kérni büntetőpontot. Ugyanis se pont se semmi, csak sima hsz törölgetés. Tudom, hogy a kritikának nem feltétlenül ott van a helye ahová írtam, csak épp az volt a szemet szúró cikk. Hogy ennek a topicnak megfeleljek a linkje:

    http://sg.hu/forum/tema/1437127825

    hsz számot nem tudok mert törölve lett.

    Azt merészeltem írni, hogy az ilyen flémkeltő cikkek helyett, miért nem színvonalas és profilba vágó írásokkal akarjátok idevonzani az embereket. Nem anyázva, nem tróger módon.

    Nofene a kritika tilos? Ja tudom, nem tilos, csak nem ott a helye blablaba. Hanem olyan helyre írjam, ahol a kutya se látja és meg sem erősíthetnek így. Adjatok pontot.
  • j0nNyKa
    #24318
    ez az elnézés kérés dolog kb. az első lenne itt sgn, pedig tényleg úgy hangzik, mint ami ezeket a típusú macskaharcokat megszüntetné egy pillanat alatt
    úgyhogy hajrá
  • beci43
    #24317
    Lefociznám én,de azt hiszem semmi értelme.Nekem beszűkülhet az egóm,ha kell önkritikát gyakorlok és elnézést is kérek.De nem hinném hogy ő is megteszi...ha rajtam múlik megbeszéljük.
  • j0nNyKa
    #24316
    kéritek mindketten a pontokat, vagy lefocizzátok ?
  • beci43
    #24315
    Nem vagyok egy jelentgetős,de kezd elegem lenni az emberből.Össze trollkodja a topikot,ráadásul személyeskedik is,meg sérteget.Hozzászólása.
  • UUUU
    #24314
    http://sg.hu/forum/uzenet/1434861130/173

    VolJin gyereket meg kellene fegyelmezni.
  • [NST]Cifu
    #24313
    Ebben az a szomorú, hogy a többség nem veti ki a 'tufákat', hanem sokszor még adja is alájuk a lovat...
  • Jim Morrison
    #24312
    Óvatosan azért.
    Én magam zárom le, ha megint beindul pár lelkes fórumozó.
  • RatBaG #24311
    az elmúlt hét történéseit néhányan nehezen bírták feldolgozni, kicsit sok lett a politika meg double rainbow...
    de ideje lenne kinyitni, néhány tufa miatt ne a többség szopjon már.
  • Broafka
    #24310
    Miért lett bezárva a humiari? Az egyetlen topic, ami miatt még feljártam erre az oldalra. Most vagy átkerült máshova, vagy az egyik moderátor kicsit túlzásba vitte a moderátorkodást, hogy pár barom miatt bezárta a legnépszerűbb topicot
  • Papichulo
    #24309
    Ezt nem teljesen ertem. Ezek egy cikk hozzaszolasai.
  • j0nNyKa
    #24308
    egyébként ez mehetne a tudományos kategóriába
  • Papichulo
    #24307
    http://sg.hu/forum/tema/1434706654

    Sajnos Montar kollega nem tud kulturaltan kommunikalni:

    "Farok, rossz híreim vannak számodra.
    De mielőtt a linkeket betenném, azt gondolom, ideje lenne, hogy azt amit az amerikai propaganda által a szádban tartasz, azt onnan kivedd. Mert az nem édes kakasos nyalóka, mint hiszed, hanem az amerikaI propaganda redves farka, amin te csüngessz."

    "Nos, farok, vedd ki a bránert a szádból"

    "Ennyi agymosott amerika buzeráns.."

    "Farkak, azon még nem gondolkoztatok el..."
  • Szabi #24306
    Üdv,
    a saját topikokba nem szokás moderálni, csak szélsőséges esetekben, a saját részlegben a topnyitó automatikusan a házigazda, a házigazdát nem mi nevezzük ki, a közösség szavazza meg, mi csak beállítjuk neki a jogosultságot..
  • kem001
    #24305
    Kedves Moderátorok.
    Ennél a topiknál ideje lenne rendet tenni, és mivel az előző HG lelépett szó nélkül, egy normális HG-t illene kinevezni..
  • StrikeFor
    #24304
    Humorosba ma is kezdik a politikai kerítés poénokat.........tegnap én is felháborodtam rajta és megértettem,hogy nem oda valók, szerintem ma sem kéne folytatni
  • Jeffjohnson
    #24303
    Topic
    Hsz 122707
  • vegicsek
    #24302
    Humiari
    345678

    Kimondottan zavaró a hosszú teljesen offtopic hozzászólás, mert még az elején azt hittem, valami minimális köze van valamihez.

  • j0nNyKa
    #24301
    sajnos sgn nincsenek bugok
  • Jim Morrison
    #24300
    na, mondjuk erre pont nem gondoltam :)
  • Dzsini
    #24299
    A cikkíró is tud törölgetni, Tibor is.
  • Jim Morrison
    #24298
    Hm, lehet valaki talált bugot és kihasználja?