178
Tapasztalatok szolgáltatókról és készülékekröl
  • SpeedXHUN
    #178
    oké.köszi:)
  • Maxtreme
    #177
    azért okostelefon vagy mi..:)
  • SpeedXHUN
    #176
    Igen,vannak hibái de nekem megfelelne,multimédiába ott van még az omnia 2.A windowsos platformot lehet frissíteni,ill lehet szerkeszteni,alkalmazásokat rátenni,mint egy androidra mondjuk?
  • Maxtreme
    #175
    Az jobban hangzik mint az optimus.
    (mondjuk én a winmo-ért nem vagyok oda, de ez ugye szubjektív :) )
  • SpeedXHUN
    #174
    Esetleg Omnia II-ről mit tudtok?lehet az is jó választás lenne.
  • SpeedXHUN
    #173
    Szia!

    Köszönöm a válaszod,igen én is ettől féltem az arena miatt,de szerintem rád hallgatok és marad az optimus,androidos telóm nem volt még,remélem jó választás lesz.
  • Maxtreme
    #172
    optimus.
    Az arena bár multimedia téren jobban teljesít, de zárt OS-el rendelkezik, illetve baromi problémás a benne levő S-Class. (ismeretségi körömben 4 arena tulaj volt, köztük én is. Mindenki eladta. )Sajna baromi instabill cucc.
    Nálam sokszor belefagyott a fényképezésbe, hívást nem lehetett fogadni mert nem reagált a kijelző, stb stb. Órákig sorolhatnám.

    De ha nem ragaszkodsz az LG-hez, vess 1 pillantást a ZTE blade-re is!
  • SpeedXHUN
    #171
    Ti melyiket választanátok?lg arena vs lg optimus


    Lg Arena sokkal jobb a kamerája,videórögzítése,multi touchos,szebben szól a hangszóró,jobb felbontású kijelző,viszont nagy hátránya,hogy már nulla a támogatottsága és a szoftver az gyári LG.

    Az optimus viszont gyorsabb és Androidos,bár még sosem használtam androidos telót,miért is jó?:D
  • Renjike
    #170
    tudtok mondani minél olcsóbb Wifis telót?
  • Robi546
    #169
    Hello All! Most jelenleg egy LG KP500-as telóm van szerintem jó telefon csak az a sz*r rajta hogy nem lehet rá témákat tenni mert régebben
    Nokia 5310 Xpress Music-om volt és az is jó volt és arra lehetett tenni! :) Tehát aki akarna venni a telefont annak a Nokia 5310 Xpress Music-ot ajánlom vagy az LG KP500-at ezek szerintem jó telefonok aztán van még több is de eddig nekem ilyenek voltak!
    Meg gondolkodtam még telefonokon hogy majd lehet hogy veszek de nem tudom eldönteni hogy Iphone 4-t vegyek vagy Nokia N97 vagy inkább Samsung Galaxy S szerintetek melyiket vegyem ezek közül ??? És olyat ami elég olcsó is és jó a teljesítménye és a kinézete is! Előre is thx!
    És ha lehet akkor Euróba mondjátok az árát!
  • kidboy
    #168
    Sziasztok. Jelenleg HTC HD2 őm van, szeretném lecserélni.
    HTC HD7 vs Iphone 4??? Melyik mi az előny és hátránya szerintetek? Köszönöm a válaszokat !!!
  • geo91
    #167
    lg kp 500-ról érdekelne egy-két vélemény.
    holnap elég jó áron hozzájutok egy használt példányhoz.
  • grebber
    #166
    A Nokia E71-et megérné lecserélni SE X10mini/X10 mini prora?
    Ha igen miért??
  • dvid95
    #165
    bejelöltem
  • dvid95
    #164
    bejelöltem
  • dvid95
    #163
    csö kéne egy honla amin kiválaszthatom hogy pontosan miet akarok és felsorolja az öszes telefont ami tudja azt amit választottam
  • iambg
    #162
    Sziasztok! A Vodafone-nál lehet kapni a Blackberry 8100-ás telefonját. Van valakinek tapasztalata róla?
    Vajh miért lehet ilyen olcsó a többi "okostelefonhoz" képest?



    Köszi
  • initrebor
    #161
    Van egy siemens s35 telóm és függetleníteni szeretném tud ebben valaki segítení? Elöre is köszi.
  • zsoleer
    #160
    szerintetek melyiket vegyem???
    BenQ-Siemens E61
    Alcatel S853
  • amdrula
    #159
    Pannonnál, van egy táblázat (asszem partnerprogramnak hívja), ha aszerint vehetsz telefont, akkor vehetsz új telefont hűség aláírással, új előfizetés nélkül.

    Nekem amúgy SE K750i-m van, meg vagyok vele elégedve.
    2. telefonnak meg egy 6210-es, számomra talán máig az egyik lebszebb telcsi :D
  • mate317
    #158
    Hello, hogy is van az a lehetőség, hogy veszel egy telót és nem kéred hozzá a simkártyát/tarifacsomagot? (5000Ft asszem). Előfizetéssel meg lehet csinálni?
  • JohnnySmith
    #157
    Most vettem egy 8910i-t sztem nagyon jó kis készülék:)
    Viszont keresnék egy nagyon jó szervizet akik kicserélnék az üveget rajta. Tudtok valami korrekt üzletet?
  • DJ Bee18
    #156
    hát azért van hűségnyilatkozat, azért olcsóbb a teló, a hűségnyilatkozat azt jelenti, hogy fizetned kell, ha letiltják, biztos fizetned kell a telefon fennmaradó árát szerintem
  • DJ Bee18
    #155
    csak sosincs térerő, ez igaz a Pannonra is, Tudom, mert én is voltam Vodás, a környezetemben meg sok Pannonos van, állandóan rohangálnak a térerő után :DD, 2 városban is, jó tudom, pont ott nincs térerő, de a T-Mobile-lal nekem sose volt térerő problémám
  • 1 Tomi
    #154
    www.smskuldo.hu

    Regisztráljatok minél többen erre az oldalra és elindul Magyarország
    egyetlen tényleg ingyenes SMS-küldő oldala! 15000 regisztrált
    felhasználó kell, hogy elinduljon az ingyen SMS küldés és most 10103-nál tartunk! Gyertek sokan és regisztráljatok! Fontos, hogy ajánljátok az
    oldalt másoknak is, hogy minél hamarabb elinduljon a portál.

    It ttudjátok magatokat regisztrálni: http://www.smskuldo.hu/reglap.asp
  • mícs
    #153
    amugy meg SE az isten!
  • mícs
    #152
    en voda prepaid!
  • sokoo
    #151
    Melyiket válasszam? Itt van egy résztelesebb infó, ha érdekel valakit.
  • sokoo
    #150
    Kinek melyik. Vedd elő az utsó számláidat, és szépen pötyögd be a szolgáltatók honlapján a kalkulátorba az adatokat. Okosan megmondják, hogy saccra mibe fog kerülni a duma. Persze nem minden az ár. Érdemes utánanézni a minőségnek is.

    T-Mobile tarifa kalkulátor
    Pannon tarifa kalkulátor
    Vodafone tarifa ajánló

    A minőségről, pl egy szavazás eredménye:
    A connect-olvasók véleménye szerint a
    - Legjobb multimédiás szolgáltatásokat a T-Mobile nyújtja.
    - Legjobb ügyfélszolgálata a Pannon GSM-nek van.
    - A legjobb tarifacsomagokat a Vodafone kínálja ügyfeleinek.

    Teljes cikk itt:
    http://www.connectmagazin.hu/?r=289

    Remélem segítettem. Ja, én vodás vagyok, és elégedett. Olcsó, megbízható. Szerintem.
  • LaciMaci
    #149
    Melyik a Jobb: Pannon, T-mobile, Vodafone???
  • LaciMaci
    #148
    Melyik a Jobb: Pannon, T-mobile, Vodafone???
  • Cvd
    #147
    Kérdés hogy hogyan vetted a telefont. Ha nem csörgetted ki a teljes árat, akkor a telefonrészlet egyben van a számlán (a végösszegben) az előfizetéssel, úgyhogy banki átutalásnál úgyis az egészet fizeted, de a csekken is a teljes összeg van. Utóbbi esetben talán trükközhetsz hogy egy üres csekken csak a telefonrészletet fizeted, de úgyis beleköthetnek mert a részletfizetéssel valszeg hűségszerződés is jár, akkor meg fizetned kell az előfizetést is. Ha meg egyben fizetted ki a telót az elején akkor máris nem olcsóbb mint a kártyás. Úgyhogy szerintem nem nagyon tudod kikerülni. Inkább nézz meg egy telefonforgalmazással foglalkozó boltot, a telók általában sokkal olcsóbbak mintha szolgáltatótól vennél, akár "akciósan", és nincs semmi megkötés. Legalábbis a Trémobil áraival összehasonlítva így van, azoknál van előfizetésem, a többit nem ismerem.
  • _Neo
    #146
    Nem, azt hiszem kicsit félre értettél. Azt akartam kérdezni, hogy veszek egy full új előfizetéses készülékcsomagot, mert abban olcsóbb a telcsi mint dominóban... és azt mondom, hogy nem kell nekem ez a második telefonszám, nem fizetek számlát. Mert a régi dominó kártyámat rakom a telefonba... tehát nem áttérni akarok, csak olcsóbban telefonhoz jutni. Kiskaput keresek. gondolom ha nem fizetek számlát nyilván letiltják az előfizetéses sim kártyámat. a kérdés az, hogy a telcsit letiltják-e... és mennyit van joguk behajtani?
  • fifi
    #145
    alapvetően a dominos SIM kártyát stornózzák/egyenleget jóváírják/, majd kiütik, nem is tud később felmenni a hálózatra. full új SIMet kapsz az előfizetéshez. Legalábbis nekem 2ünnep közt így volt a trémobilnál...

    Ha jól értem ezt kérdezted ugye?

    Természetesen ez a számhordozhatóságot figyelembe véve.
    Másik oldalról nézve ha nem fizeted a számlát sztem behajtják a telefont, de a számlaértéket 100%
  • _Neo
    #144
    Ha veszek előfizetéssel telefont, csak azért, mert úgy olcsóbb mint kártyás csomagban és nem fizetek számlát, mert van már pl dominó kártyám, akkor csak a számomat tiltják le, vagy a telefont is?
    Bocs, ha hülyén hangzik a kérdés... mert ha a telefont nem tiltják le, akkor miért nem vásárolja így mindenki a telefonokat... sokan dominóznak...
  • mateos
    #143
    c 25
  • mateos
    #142
    nokia communicator
  • mateos
    #141
    3330
  • Efreet
    #140
    és folyamatosan emelkedő ár, mert rájött a cégek nagy része, hogy egy állat teló.
  • Lteebee
    #139
    Ericsson R320.

    Nagy kijelző, infra, vibra, napló, játék, viszonylag nagy méret és lassú menü.