3856
Starcraft
  • DJ Tope
    #3616
    Hali vkit tudja h mitől lesz olyan a játék képe mintha 16 szinű lenne.A patch nélkül is ugyanilyen.Ati x600pro kártyám van azzal lenne a baj?kösz a helpet
  • [SiX] Boci
    #3615
    Koszi a linkeket, tetszett, ugyes a srac :). Az utso meccs jott be a legjobban, az ellenfele azt se tudta mit csinaljon :D.
  • kék
    #3614
    Valóban nagyon ügyes gyerek. Az Estro eredményei is figyelemre méltóak ezen a kupán. Ami pedig Bisut illeti: a bajnokságban fantasztikus volt, de az egyéni ligákban számomra csalódást okozott.
  • Lammer
    #3613
    skacok!

    uj Bisu eniván?
    GosI[Flying]
    nem semmi amit lemuvelt a Masters cupon! le kell lonom a poent, de a srac elott le a kalappal... 0-1rol forditott egyedul es ugye elkalapalt 4(NÉÉGY) MBC emberket :D nagyon skilles jatekos, kreativ player es raadasul eleg szereny srac! ugyhogy en drukkolni fogok neki! :)

    MBC-Estro
    1-1 (ugye itt szallt be)
    1-2
    1-3
    1-4

    vegeredmeny tudataban is erdemes vegignezni a meccseket, mert joakok!
  • jackcsabi
    #3612
    Hali.
    Valaki tudna adni valami patch féleséget amitöl angol lesz a játék? Valami miatt átállítódott spanyolra O.o
  • TurboX
    #3611
    31:18
    amugy dzsídzsí
  • kék
    #3610
    Pech. :-)
    Pedig jó lenne, ha valaki elmagyarázná.
  • Lammer
    #3609
    prolíííget pont ettol a szezontol nem kovetem figyelemmel :D
    MSL, OSL maradt... :)
  • kék
    #3608
    Van valaki, aki érti a koreai proleague rájátszásának szabályát? Mert az STX-Khan meccs után rendesen összezavarodtam. Miért az jutott tovább, aki? Miért nem lett döntetlen és lett lejátszva 1 plusz meccs?
  • Nuki
    #3607
    ha már a közvetítéseken hallott koreai nyelv gyönyöreire fókuszálunk, itt van egy mestermű: ártatlan gyermekdal
  • Lammer
    #3606
    nem lehet
  • theprob
    #3605
    Üdv, grafikai beállításokat hol tudom változtatni, mert sehol se találom. lehet egyeltalán?
  • Nuki
    #3604
    Alt+tabolsz, vagy msn-ezel alatta akkor szokott jelentkezni főleg.
  • TurboX
    #3603
    nálam is jelentkezik (meg úgy mindenkinél) a színprobléma de csak a főmenüben
  • Cat 02 #3602
    Mitől lehet h a game nem fut rendesen ? Mintha a színmélységgel baxakodna =\
  • ollie
    #3601
    Regisztráljátok a battle.net oldalon, onnan töltsétek le a klienset, és úgy próbáljátok.
  • Prince of Máté
    #3600
    Nem.
    Mindkettőnknek eredeti!
    Két külön példány...
  • xNoodlex
    #3599
    Egyszerre akartok ketten játszani egy CD-kulcssal vagy mi, mert azt nem lehet.
  • Prince of Máté
    #3598
    Ha valaki nem értené a kérdést, akkor majd csinálok róla képet.
    Egyébként külön-külön tudunk játszani B.neten, de együtt sose, mert vagy túl nagy pinget jelez, vagy kidropolja stb.
  • Prince of Máté
    #3597
    Sziasztok nagy bajban vagyok!!
    Eddig tökéletesen ment a Battle.net (2-3 évig) de mostanában, ha a barátommal szeretnék játszani, akkor megszakad a kapcsolat, és kiírja, hogy a CD kulcsod használja egy X nevű ember.
    Az az X nevű ember az, aki nevén regisztráltam a játék telepítésekor.
    Tehát pl ha Installnál a CD kulcs fölötti registration rublikába Ház-at írok, akkor b.neten a Ház nevű felhasználó használja a cd kulcsomat :/
    Mi lehet a baj?
    A haveromé és az enyém is eredeti!
  • Nuki
    #3596
    Na ja :D
  • Lammer
    #3595
    LOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL

    baszmek ezen akkorat rohogtem igy ejszaka a nagy kussban :D azok a buborekok hozza! LOAL! :D:D:D
    emlekszel ezen mennyit rohogtunk(lanon is!)?? :D
  • Nuki
    #3594
    PLEJGŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ
  • tbundy
    #3593
    nem
  • Terensz
    #3592
    Akkor valószínűleg mindannyian úgy pusztulunk meg majd egyszer, hogy ez az élet nagy találós kérdései között marad :-D
  • szucsy89
    #3591
    nem nehéz elhinni, és nekem is megvan. én sem tudom, ezért kérdezem:D
  • Terensz
    #3590
    Nem tudjuk. Tudom, nagyon nehéz elhinni, de itt mindenkinek megvan eredetiben.
  • szucsy89
    #3589
    hali, azt szeretném kérdezni hogy a huncraft-féle magyarítás csak eredeti scvel megy? thx
  • kék
    #3588
    Nem vagyok olyan bunkó, hogy eláruljam a végeredményeket. ;-)
    Amúgy kinek szurkolsz csapat és egyéni szinten?
  • Nuki
    #3587
    Nem beteg, ha én is ilyen naprakész lennék biztos így csinálnám. :Ð
  • TurboX
    #3586
    ezen dejót mosolyogtam
    CJ Entus vs KTF MagicNs 6set
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sunken ráss féjl




  • Lammer
    #3585
    en most le vagyok maradva! szetmeloztam a Zagyam februarban (most megent munkanelkuliseg vanik :C) es most potolom be*! meg csak febr.21-ikenel tartok :D:D:D

    legyszi hasznalj SPOILER makrot, ha esetleg velemenyezned az esemenyeket, htx^^

    *annyira utalom ha elmondjak a vegeredmenyt, hogy azert utni tudnek :D szerencsere megvan az osszes meccs (torrent-VOD) es igy a megnyitott kmplayerbe (behuzom konyvtarastul) ami ha elindit egy moviet, nalam kimaxolja a kepernyot -> igy meg a meccsszamok(kieses szakaszban ugye ki tudja a ZeNber szamolni, hogy akkor pl 2-1 lett stb) sem latszodnak es vegig tudom izgulni a meccseket^^

    beteg-e vagyok-e? ^^
  • kék
    #3584
    Követi valaki az OSL-t és az MSL-t? Elég felemás eredmények születtek számomra.
  • Nuki
    #3583
    Jó ötlet! :D Majd lehet róla szó, csak ne csodálkozz, hogy akik egyetemre járunk nem fogunk tudni olyan sokszor játszani, mert most van a kritikus 6-7-8. hét amikor sok dolgozatot írunk.
    Bencének meg egyáltalán nincs nettye, úgyhogy ő nem hiszem hogy fog tudni játszani egyáltalán :(
  • Lammer
    #3582
    skaczok!

    van valakinek kedve egy kis 1v1, 2v2 loalkodashoz?

    Klantagok? hmmz? MassDOTA vanik es jol jonne egy kis lazulas 4be ^^
  • Narusco
    #3581
    sziasztok

    lenne egy problémám: ha elindítom a játékot ,a kép bal oldalán feketén villog a kép. raktam fel uj vga drivert, de így is. nektek volt már ilyen? mit csináljak vele szerintetek, hogy ne villogjon?
  • Mc Master
    #3580
    csá vki mondja el gyorsan h müködik a bnet részletesen légyszi
    h kell regisztrálni hol kell meg ilyesmi van e magyarul h tok szervert keresni meg hasonlók elöre is kösz csá...
  • BEAST #3579
    Ahhoz kepest hogy gagyi terranok, tenyleg nem rossz :p Foleg ~31 percnel az a szep yamato
  • TurboX
    #3578
    Yaaaaa !!!! Yamatoooo !!!! egy igazán epikus meccs, garantált a sokkhatás
  • kék
    #3577
    Köszi! :-)