3856
Starcraft
  • Terensz
    #3656
    Kéne hamacsin gémelni.
  • Terensz
    #3655
    Beteg. Szerintem van a koreaiaknak agy+kéz inplantjuk.
  • Terensz
    #3654
    Jó kis map. Mi a neve?
  • Spica
    #3653
    végülis jó volt a lan. a körülmények áldozatai voltunk ez tény.
  • [SiX] Boci
    #3652
    Igen brutál micro:
    Bisu (P) vs Flash (T) WCG 2009 Korea
  • Lammer
    #3651
    user error! nalunk 6 eNbernek igy ment... erre mar nem tudok mit mondani :P

    szerk: navarjal! moZSt esett le... ezt toltotted le, igaz?
    "MayoHeroDefencev111b-1240137671" ????,,,,,vesszo

    nevezd csak at mondjuk sima "mayo111b"-re (az nem esett le, hogy tul hosszu a palyanev? :PPP)?

    tuti menni fog 1.23-al... (1.24-el semmikepp, amugy) ;)
  • BEAST #3650
    Szenvedek? Igazabol meg mindig nem ertem miert is kellene 1.23mal mukodjon nalam is, amikor solora teljesen mindegy mit ir ki, amig mukodik.

    Amugy igy sem ment, csak 1.22vel.
  • Lammer
    #3649
    ne szenvedjel mar :D
    nekem tokeletesen megy 1.23al (meg az egesz lannak igy ment hetfotol-szerdaig) :D

    tedd fel ujra a jatekot+1.24 es utana szvicccselj vissza ;)
  • BEAST #3648
    annyi a kulonbseg ebben es az elosszor kuldottben, hogy ebben nincs mar 1.22es pack, csak .23 es .24, de egyikkel sem megy... tuti neked is .22vel megy akkor :D
  • Lammer
    #3647
    pocsi^^

    ha EVVEL nem megy, akkor semmi! nekem ezzel megy! (törűd ki a meglevot es tomcsizd ki eztetetet)
  • BEAST #3646
    Amit feltoltottel az 1.24es :d de azt magatol is le tudja szedni a jatek... ha 1.23ra valtok nem latszik a listaban a mayonezesdi :(
  • Lammer
    #3645
    mi az 1.23-as verzioval jatszunk vele! :]
  • BEAST #3644
    Ezzel sem latja a map listan :c Vagy lenne mar egy ujabb verzioju map, marmitn ami ujatt mint amit linkeltel?
  • Lammer
    #3643
    BOCSIKA!!!

    rossz fajlt toltottem fel :SSSS

    itt a joag!

    iraZSd folul a zegyhuszonnÉÉÉÉgyest evvel... ez a jo 1.24 :D
  • Lammer
    #3642
    Gyerekek!!!4 LOOOOL! azt REALIZALTA egyaltalan valaki is, hogy mindket egyeni liga DONTOJEBEN CSAK ZERG VAN???? :OOOOOOOOooooooooNAGYÓÓ

  • Lammer
    #3641
    lattatok a 2ik emesel elodontot (Iris - Kwanro)???

    basszamek 2-0rol kikapni 2-3-ra ... :CCC
    1set
    2set
    3set
    4set
    5set

    a masodik meccs utan meg voltam gyozodve rola, hogy leadja*** Kwanro a meccset csapattarsanak (ez lehet csapaterdek is! a penzdijat amit kapna dontoben, ugyis a csapat kapna meg 'asszem... igy viszont nem lett volna rossz a CJ teamnek)...

    ***najo igy viszont boritekolhato, hogy Calm lesz az MSL gyoztes ... nem azert mert Calm(Z) most bucsuztatta(mit bucsuztatta, ne finomkodjunk, foldbe tiporta) a ranglista elso Jaedongot(Z) a masik elodontoben... azert mert Calm iszonyat eros ZvZben... lattatok az emlitett Jaedong elleni osszecsapast??? a vegen meg en is elerzekenyultem... Calm nem birt a konnyeivel... zokogott oromeben! szegenyke :D tok "aranyos" volt :D KATT a vegire... mondjuk itt vagott John747, en a normalis hosszu verziot neztem torrentrol :D ott percekig mutatta a kamera, hogy sir oromeben, omg mekkora ko" eshetett le a sziverol ^^^^ (szerintem total ánderréted gamer Calm, most jol racafolt!!!44)

    ugyhogy hajra Calm a dontoben!!44
    kék! mi a velemenyed a dontovel kapcsolatosan? :]
  • BEAST #3640
    Nalam meg 1.22-vel, .23-nal sem latta :d Erdekes kis jatek, elbohockodtam vele kicsit, vegul a lighting edge-s hosnel amradtam es eddig a 15. wave-ig sikerult csak eljutnom :D
  • Nuki
    #3639
    pedig a férgek cukik :3
  • Lammer
    #3638
    ezt en is ma neztem meg, mert le vagyok maradva (ugye minden meccset megnezek) :D

    nem, NEM eZS NEM!!4444 a fergegeket mindég ki kell irtani...

    sazlé: "rást" tudni kell fogni... az elso esetben totalis pozicionalis hiba volt Fantasy reszerol(ez kb bénetes szintu hiba)... a masodik meg nos... fogjuk ra, hogy kihasznalta Jaedong az sc azon fiiicsorjet, hogy terran epuletbol csak lefele jonnek ki a unitok!444
    es ez a ket lol "rás" miatt most dontozhet... ándorito volt, ez teny :C

    ps: jahogy Jaedong csak rásssolni tud??? rendes jatekban elverzik Fantasy ellen??? hmmmz (ez meg prolig donto ugyanazon szemelyekkel)

    SKT1+Terrans FTW!!4
  • Nuki
    #3637
    Megnéztem és nem igazságtalan. Én amikor ilyenekkel próbálkoztam szarrá gyaláztak :C
    (zerg szoktam lenni)
  • Lammer
    #3636
    nos, nekunk 1.23-al megy!

    jelentjuk TereMszel legyoztuk az extra véveket IZS!!!44 ^^ ->normal herokkal(nem mini bossokkal es nem Grand Summonerrel)

    ugyhogy megvannak legalisan a boss kodok :]

    Van benne egy olyan hero akivel konnyeden egyedul vegig lehet tolni, mert szerintunk az bug(Grand Summoner)... ugyhogy laMom azt nem lehet majd valasztani :]
  • BEAST #3635
    Kosz, elindult, igesz 1.22-vel :p Fura, megneztem nagy hirtelen par host, mintha szandekosan nem kezreeso helyekre pakoltak volna a gyorsbillentyuket :D Majd megnezem meg.
  • Lammer
    #3634
    itten van-e a progi-e!
    KATT

    tomcsizd ki a konyvtaraba a jateknak(vagy ahova akarod, tokmindegy)
    szerkezd at az init, hogy jo legyen az eleres... mivel az en envájormentembol csinaltam a hétzét ezert nalam ugye mas valszin a war3 path-ja :D
    vanik benne a cseres opcional 1.22,1.23,1.24 cserelgesd oda-vissza ahogy kedved tartja... :D a zegyhuszonharmassal el fog indulni ;)

    HÁEF!444NÉGY

    remelem menni fog!
  • BEAST #3633
    okok, koszonom
  • Lammer
    #3632
    nem szereti jah... toltok fel neked okossagot :) 10 perc es fenn van :)
  • BEAST #3631
    Ize, ez nem szereti az utolso tft verziot, vagy valamit rosszul csinaltam es azert nem latszik? :o
  • BEAST #3630
    Lehet meglesem ezt enis o.o
  • Nuki
    #3629
    Ez a sláger? Jó akkor megnézem milyen meg igyekszem begyakorolni.
    Azt hittem legalább jó sc mappal fogsz eldicsekedni, így még lehet hogy mi ketten se fogunk escézni
  • Lammer
    #3628
    viszont! war ala vannak az igazi jo custom palyak! az EEEEEN unszolasomra TereMszel toljuk(moZStmar neki is tetsziek) a Mayo Defense-el! hasonlo mint a moo-moo csak poenosabb es siman van olyan jo es mely, mint a modern moo-moo! moZSt kezdunk TereMszel belemeJedni a tortenetbe, mert lehet benne halaszkodni meg vadaszgatni, meg neutralozni, szal nagyon nagy joZSag! es pluszba ha vegigviszed kapsz kodokat a minibossokhoz amikkel ugye replay value megno ^^

    sazle, moZSt ez a slagerag!
  • Nuki
    #3627
    Dehogy, Bandi biztos sc prefer üzemmód lesz. Bence bármire rávehető, én is.

    Szóval keresgéljünk szorgosan mapokat :Ð
  • Nuki
    #3626
    úú nem elfelejtettem (A)
    Mellesleg Lammer nagyobb pro nálam, ha mond valami az ő véleményére inkább alapozz :P
  • kék
    #3625
    Megnézted? Ötlet?
  • Lammer
    #3624
    miajazazeZScé??? annyira DOTA laz vanik, hogy szerintem max mi ketten fogunk eZScézni
  • Nuki
    #3623
    Kéne gyűjtögetni lanra mindenféle mókás use map settings-es pályákat, nem?
  • Nuki
    #3622
    Köszi!
  • kék
    #3621
    Igen.
    Első
    Második
  • Nuki
    #3620
    Tudnál adni linket?
  • kék
    #3619
    Látta valaki az OSL legutóbbi párharcát? Magyarázza már el nekem 1 gyakorlott gamer, hogy a francba lehetett volna kivédeni az utolsó 2 rusht? Ilyen igazságtalan pályákat még nem láttam.
  • kék
    #3618
    "Az utso meccs jott be a legjobban, az ellenfele azt se tudta mit csinaljon :D."

    Azt szépen elintézte. :-)
    Dream.t)HyuN amúgy is elég gyenge Zerg játékosnak számít.
    Talán Pusan(Protoss)szerencsésebb választás lett volna az MBC edzője részéről.
  • kék
    #3617
    Az egyik haveromnál is ilyen gond volt. Főleg a víznél látszott a hiba. A kártya driverének frissítése után javult a helyzet.