3856
Starcraft
  • Terensz
    #3696
    Soha. A patchek arra valók, hogy elvegyék az igazi játékélményt
  • gooooliath
    #3695
    1.0-ás a játékom...nincs semmi patch rajta....kellene?
  • Lammer
    #3694
    patch kompatibilitas?
  • Nuki
    #3693
    Mert attól még a brood warhoz készült gondolom, nem a sima starcrafthoz.
  • gooooliath
    #3692
    aha!! sikerült!...kösz!....de tovább megyek..azt akarom kérdezni h az alap starcraftra miért nem sikerül fel tennem a magyaritast? bele helyezem az instalba a két file-t,de a csillaghalyó ikonról nem lehet inditani a játékot....megjegyzem ez csak a sima magyaritás nem pedig a szinkronos huncraft...
  • Nuki
    #3691
    pedig ha a maps-on belül létrehozol egy könyvtárat (mert úgy a könnyebb szerintem) akkor az a könyvtár a játékban is megjelenik, persze csak úgy ha ÚJRAINDÍTOD a játékot.
  • gooooliath
    #3690
    hogy kell map-okat az az terkepeket be rakni a jatekba...? szedtem le a netrol de a jatekben nem latom oket hiaba teszem be az instalba a maps* kozee...
  • Lammer
    #3689
    olyan nincs, hogy nincs (kis tulzassal)... mindent be lehet szervalni ha kell, akar meg nalatok is!
  • Lammer
    #3688
    Boxer still rulzaZS! ezt is lattam ^^
  • kék
    #3687
    Fantasztikus élménnyel lettem gazdagabb vasárnap este, és még gondolom nagyon sokan, akik nézik a Proleague meccseket.
    Boxer vs Baxter

    Érdemes figyelni a közönség és a riporterek hangját is!
  • ollie
    #3686
    Ennek semmi köze az SC-hez. Egyébként meg a driverben lehet beállítani.
  • mt91
    #3685
    Hi gods! :)
    Nekem az lenne a kérdésem,h a starcraft-ot amikor elindítom miért veszi le kisebbre a képernyőt? kb a képernyő felén van az egész játék, na jó talán a 3/4-n. Tudom persze,h kisebb felbontásban van, de a mostani rendszerfrissítésem előtt még rendesen megjelent a teljes képernyőn csak kisebb felbontásban...
    További infó: asztal felbontása: 1280x1024
    Videó kártya: mx4-es (most éppen)
    Szóval erre mi a egoldás, h megint normálisan teljes képernyőn jelenjen meg? Próbáltam már valami beállítást nézni, de nincs és a driverem meg jól van beállítva...
    Előre is THX...
  • Nuki
    #3684
    Gondoltam megkérdezem, mert barátnőm rokonai is Szerbiában, elméletileg a határ közelében laknak (Kupuszina)

    De visszatérve a Starcraftos problémádhoz: tényleg nehéz feladat. Nem tudom meg lehetne-e oldani egyáltalán... :(
  • gooooliath
    #3683
    kishegyesen! (rúzsa magdi szülö faluja)...50 km a magyar határtól!
  • Nuki
    #3682
    Az a gond, hogy túl régi a játék, és az itt lévők nem-nagyon foglalkoznak az ilyennel. Főleg, hogy a cd-kulcsok olyanok, hogy 1-gyel csak 1 ember tud játszani egyszerre, így limitálva van, mindenkinek fontos a sajátja.

    Úgyhogy valami mást kell kitalálni.

    mellesleg: Szerbián belül hol laksz?
  • 5c0rp330n
    #3681
    :) valamilyen bolt azert csak van ott is, ahol eredeti jatekot arulnak nem? egyebkent meg online is megveheted a lenti linken, es akkor tokmind1, hogy hol vagy.
  • gooooliath
    #3680
    öreg,egyet értek veled..no de én szerbiában élek és ku**va nehéz be szerezni orginal jatékot..itt minden hamis...még a levegö is!!!
  • 5c0rp330n
    #3679
    kb 900 kibaszott forint ez a jatek kiegeszitostul, ha nem kevesebb. tudom, hogy kurvaorszagban elunk es itt ilyet nem szokas, de neha meg is lehet venni egy szoftvert, penzert..
  • werkfilm
    #3678
    tudunk
  • gooooliath
    #3677
    sziasztok.........en neten szeretnek multizni.......de nincs orginal jatekom...cd kulcsom....tudtok segiteni?
  • 5c0rp330n
    #3676
    valaki hasznalja itt ezt? Resolution Expander - 5.1
    kiprobaltam, nem gyenge, fut fullhd-ban a cucc, de nemtom, hogy a battle.net-re ha felmereszkednek vele, nem venne-e valami hack-nek es bannolna-e ki..
  • Nuki
    #3675
    Warez!
    Biztos fenn van valahol...
  • kék
    #3674
    Nem lehet valahogy beszkennelni és feltölteni?
  • [SiX] Boci
    #3673
    Ja, nekem meg is van. USA-ból hozta haza egy barátom.
  • 5c0rp330n
    #3672
    ez valami hivatalosan jóváhagyott cucc?
  • Nuki
    #3671
    Beszartok: Starcraft manga
  • Cat 02 #3670
    Ő van már 18 ?:o
  • kék
    #3669
    Szép kis summa, meg kell hagyni. Azért én se tippeltem rosszul, Calm 3-1-re nyert. ;-)

    HYuk nagyon tehetséges srác, a Proleague döntőben Jadeongot is rendesen elverte. Sokkal jobb, mint TheZerg, az SKT1 másik zerg-játékosa.

    Most kifejezetten Zerg uralom van, hiszen ha megnézzük, az előző MSL (Luxury) és OSL (Jadeong) győztes is Zerg volt.
  • BEAST #3668
    pfuj zergek...
  • Lammer
    #3667
    mi ez ha nem zerg röneszansz! he?

    osl gyoztes -> zerg
    msl gyoztes -> zerg
    STX masters kupa* dontoben milyen fajjal soportek vegig? -> zerg

    ugyhogy most egy darabig a zergesek qssoljanak a sarokban, hogy ok mennyire gyengecskek ;)


    *ja az megvolt??? milyen beteg mar??? HYuk zsinorban NÉÉÉÉGYszer picsazott! igy SKT1 bajnok
  • Terensz
    #3666
    Szemét zerg mindig nyer :C
  • Lammer
    #3665
    MSL donto -> NAUTYE mekkkmontttam, hogy Calm nyer!!44 ^^

    huhhh 08.31es (08.30as donto ugye) kozeparfolyamon: 7 millio 615 ezer Ft-ot nyert Calm ...

    Kwanro sem buslakodhat: 3 millio 46 ezer Ft.

    ehh

    a zuj MSL bajnok
  • kék
    #3664
    Valaki nem tudja, milyen torna indul a hétvégén? Vagy ez már a Proleague kezdete lenne?

    Az első nap:

    Ultimate Proleague Championship

    KT vs MBC
    Hosted on OGN

    Lineups TBA
    1Set: Special Force Best 8 of 14 Rounds
    2Set: Starcraft 1v1
    3Set: Special Force Best 8 of 14 Rounds
    4Set: Starcraft 1v1
    ACE: Special Force Best 8 of 14 Rounds

    Nem igazán értem.
  • csuszi
    #3663
    vérlázító hülyeség
  • Lammer
    #3662
    (gyere majd toljukag! jonne TereMsz iZS)
  • BEAST #3661
    Mayonnaise Hero Defence 1.11b.w3x volt a neve, de a spacek nelkul tenyleg latja, erre nem gondoltam kosz :p
  • kék
    #3660
    Ma néztem meg én is a meccset melóból hazaérve, és nagyon izgultam az utolsó összecsapáson. A unit kezelés magasiskoláját láthattuk mindkét játékostól.

    A WCG elődöntők nagyon érdekesek lesznek, 2 remek összecsapás várható.

    Valamint ne feledkezzünk meg az STX Master Cup-ról sem!
    STX vs SKT1!
    Remélem, az SKT1 edzője beteszi Boxert! :-)))
  • kék
    #3659
    Szerintem is Calm fog nyerni, mert nagyon jól bánik a zerglingekkel. A mutalisk kezelése kb. Kwanro (Pikachu Zerg, heheh) szintjén van. Szvsz megpróbálja majd az elején eldönteni a meccseket. Tipp: 3-1-re nyer Calm.
  • Nuki
    #3658
    Ja. Durva volt ahogy a kislányok sikítoztak a vízben :o
  • Lammer
    #3657
    kozben lett uj verzio (1.24b) :D