3856
Starcraft
  • Nuki
    #3736
    gay-arénán lehet.
  • Nuki
    #3735
    sziasztok
    nézzétek meg ezt!!
    http://iddqd.blog.hu/2010/05/18/starcraft_8_biten
  • gooooliath
    #3734
    sziasztok!..x fire-on vagy garena-n lehet játszani a starcraftot kalóz verzióval?
  • gooooliath
    #3733
    kosz de juliusban már a tengeren vagyok..3 hónapon kereztül..különben kishegyesen élek...na mindegy akkor szegeden megvásárolom valahol..mégis hol keressem?
  • Nuki
    #3732
    Szerbiának melyik részén laksz?

    Nyáron, július végén-augusztus elején megyek Kupuszinára és Apatinba barátnőm rokonaihoz. Ha arrafelé laksz és megoldható hogy el tudsz jönni érte, akkor akkor én biztos tudok vinni xD
  • Daell Drow
    #3731
    Gondolom a netes azert nem jo mert hataron tulra nem szalit a futar.
    Esetleg még a pick pack pont johet szoba, amit valami hatar kozeli varosba kered (szeged).
  • TurboX
    #3730
    onlájnsobban megrendeled vagy bemész fizikálissan egy boltba
  • gooooliath
    #3729
    gyerekek..hol lehet megvásárolni a starcraftot originál kulcsal amivel lehet zavarni a neten..? magayrországon gondolom fizikálissan, neten nem érdekes számomra...üdv szerbia
  • csuszi
    #3728
    én már rég flémelek a butuskákkal:)
  • Nuki
    #3727
    http://www.sg.hu/cikkek/73718/minden_idok_legnagyobb_starcraft_botranya
    aki tisztában van ezekkel valószínüleg hallott róla már, de biztos ami biztos ide belinkelem :)
  • EnxTheOne
    #3726
    Van olyan cheat a játékhoz, amivel kitudom választani hogy milyen szinnel legyek ? :D
  • Szabi84
    #3725
    igen be lehet, de gondoltam ha már ilyenem van megpróbálom a lehetetlent
  • Nuki
    #3724
    be lehet állítani a széles monitort hogy ne húzza szét.
    legalábbis a media martkba szarra-hugyra leakciózott lapos monitorom tud ilyet.
  • Szabi84
    #3723
    nem a grafikája miatt szeretem én sem, de ezen a széles monitoron sokkal rondább mint a 17"-on
  • 5c0rp330n
    #3722
    jatszd anelkul 640x480-ban es nem fog szetcsuszni, ezt a jatekot (foleg manapsag) nem a grafikai szepsege miatt jatszak :)
  • Szabi84
    #3721
    Csá!
    Új monitorom miatt feltettem ezt a ResolutionHack-et, így már játszhatóbb de rengetegszer szétcsúszik a kép és kifagy. Nincs más megoldás hogy normálisan játszhassak? Az átvezetőkből pl. nem látok semmit sem, teljesen szétesik a kép.
  • gooooliath
    #3720
    ...éééértem máár...multiplayernál lehet be állitani...világos...kösz!
  • Devv
    #3719
    Na jo hogy itt a topic! Anno 2005-2007 kozott keszitettem egy egyjatekos kampanyt, amit leginkabb en es egy-ket haverom tesztelt csak, ha valaki meg tolja ezt a jatekot es valakit felizgat egy ilyen, akkor irjon ram! Beke!
  • Nuki
    #3718
    egy játékot top vs. bottom-ként indítasz, és ott azt állítasz be amit akarsz.
  • csuszi
    #3717
    valaki nem tud egy olyan apm mérőt, ami nem csak pillanatnyit mutat, hanem átlagot vesz? vagy valami grafikont néz, vagy tököm tudja:D
  • csuszi
    #3716
    bazd ehhez nem kell semmi, ezt tudja a játék.
  • gooooliath
    #3715
    sziasztok...keresek egy olyan módot,vagy kiegészitőt..vagy crackot..mindegy...-ahol skirmishben a géppel ha játszom az alapjátékot akkor mellém is lehessen tenni gépet...ugy értem h ne csak free for all és malee-ban lehessen játszani...hanem nekem is legyen segitségem..pl 2 vs 2...tudtok ilyet? help
  • Nuki
    #3714
    Hát akkor most nem maradt egy szakértőnk se.
  • Lammer
    #3713
    ez valoban erdekes... en most kicsit kiestem a korforgaZSbol... marad a tecso" ... azt meg nem szeressem, mert igy lehet latni a vegeredmenyt (meddig tart stb) :C

  • kék
    #3712
    Valaki tudna egy (torrent)linket, ahol le lehet szedni az új ProLeague videókat? A TSL-en csak januárit találtam.

    Előre is köszi.
  • Cyrus666
    #3711
    Szasztok! Kellene egy kis help! Win7en szeretnénk hálóban nyomni a gammát, de nem látjuk egymást a játékban (a hostolt játékok nem jelennek meg). Van vkinek megoládsi javaslata? (az egyik gamma original) Háló CSben simán van és látjuk egymás hostolását. HELP
    Köcce
  • kék
    #3710
    Ilyen egy igazságtalan döntést.
    Nem csoda, hogy a következő meccset a vesztes ilyen hamar feladta egy nagy mosoly közepette.

    Nagyon csalódott voltam az idei MSL döntő után. Most már értem, miért nagyobb a presztízse az OSL-nek.
  • TurboX
    #3709
    FlaSh-Jaedong
    3set finals
    18:50 epikféjl?
  • ollie
    #3708
    A retribution jó. A custom pályánál tudod betölteni azokat.
  • WorldTorrent
    #3707
    Starcraft II nem tudjatok mikor jelenik meg?
  • TurboX
    #3706
    "...foglalkozzak velük?"

    ne
  • gooooliath
    #3705
    sziasztok..szedtem le a netröl pár add ont a starcrafthoz...névszerint introduction...stellar forces...retribution...realistic...azt szeretném kérdezni h ezek mik pontossan?....telepittettem öket de nem irják felül a starcrft kampányt...hoznak ezek ujistást a játékba? foglalkozzak velük? irjatok udv
  • Big Bad Ryder
    #3704
    Hali, nem tudtok a Huncraft féle magyarításról olyan linket adni ahol egy darabban le tudom tölteni az egészet? Előre is kösz.
  • Nuki
    #3703
    Mi van ott kint kollégákkal Koreában?
    Milyen epikus meccsek zajlanak?
  • Nuki
    #3702
    Ezért jó ez a játék, mert ilyen előny nincs benne. (A Diablo II-ben is lehetett így előnyhöz jutni, ez igaz)
  • 5c0rp330n
    #3701
    egyszerre tobbet lat belole, de ugyanugy fel kell fedezni elotte. elonynek elony, de az is ugyanugy elony amikor egy fps jatekban nagyobb a felbontasod es tavolabbi dolgokat is egybol le tudod szedni.
  • Zóanagyvarázsló
    #3700
    Mivel többet lát így pályából, nem csak szerinted számít csalásnak, hanem az is.
  • 5c0rp330n
    #3699
    ezzel
    ugy oldja meg a nagyobb felbontast, hogy tobb dolgot rajzol ki a kijelzore. sztem moddolasnak szamit, szoval battlne.net-en en semmikeppen nem probalnam ki, legfeljebb single-ben, lan-on (lan-on is csalasnak szamit sztem azzal szemben akivel jatszol)
  • koryne
    #3698
    Nem lehet.
  • gooooliath
    #3697
    egy kérdés...szeretném a játék képfelbontását módositani...lehet e? és hol?