3856
Starcraft
  • Abore
    #3776
    Köszönöm!Működik!
  • RAMyMamy
    #3775
    én úgy csináltam meg, hogy nem a starcraft mappájába, hanem egy külön mappába telepítettem, volt benne egy olyan, hogy hunscbw.mpq, azt átneveztem Patch_rt.mpq-ra és bemásoltam a starcraft gyökérkönyvtárába (előtte érdemes mindkét fájlról biztonsági másolatot létrehozni), tökéletesen működik, magyar minden [segítségért köszönet takysoftnak! :)]
  • Abore
    #3774
    Rosszul írtam a HUNCraft magyarosítását raktam fel.
  • Abore
    #3773
    Sziasztok!Nekem az lenne a problémám hogy felrakom a HUNCraftot,elinditom és folyton hibaüzenetet kapok hogy nem talál valamilyen fájlt(pedig eredeti).Tudnátok valami megoldást mondani?Előre is köszönöm.
  • RAMyMamy
    #3772
    nekem a chaoslanuncherrel jó lett, igaz, csak ablakban futattható rendesen, de nekem megfelel

    link
  • rodzsi
    #3771
    Én se tudom a szineket vissza állitani, sőt a resolution expander se megy, állandoan hibát ir ki valami error, és arra a megoldása se javit a dolgon. Hogy is kell .bat nevü fájl-t létrehozni???
  • RAMyMamy
    #3770
    nekem ez nem működik

    már egy csomó fórumot átolvastam, de mindenhol ugyanazt írják megoldásnak, nálam egyik sem jó
    ha elindítom a játékot, a gépem azon nyomban szarrá fagy, semmire nem reagál. a háttérben meg ilyen hülye lépéseket(?) lehet hallani
  • Romeo One
    #3769
    SC+BW+szinkron.
    Resolution exp. 5.1 az angolt indítja el, de azt is a régi, kicsi felbontásban. Mit csinálok rosszul?
  • Fehercsoki
    #3768
    Igen.
  • CharrDen
    #3767
    3500 Ft. Én 6 éve 200 forintért vettem, csak azóta elvesztettem valahogy :(
  • grebber
    #3766
    LOL mi igen?

    Azt kérdezi melyik az az épület amivel gyorsítani lehet az egységgyártást erre mondod neki IGEN
  • Fehercsoki
    #3765
    Meg lehet még venni a starcraft 1t,cd galaxisnál 2800 ft körül van.

    #3764: Igen.
  • underground2
    #3764
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy a terránoknál melyik az az épület vagy upgrade amivel gyorsabb egység gyártást tudok elérni?
  • CharrDen
    #3763
    Sziasztok! Esetleg van valakinek véletlen egy nem-használandó sima starcraft 1es serial key, amit használhatnék battle-netre?
  • grebber
    #3762
    Értem akkor felteszem soha nm játszottam még vele és most hogy kijött a 2 végre ki kéne próbálni az 1-et
  • Fehercsoki
    #3761
    Működik:D Főleg most hogy levették a védelmet,de előtte is jó volt.Csak azért írják mert olyan kedvük volt meg mégsem írhatják hogy nyugodtan használhatod warezzal is.
  • grebber
    #3760
    Még egy kérdés valahol csak válaszolnak végre:

    Láttam van hozzá » StarCraft-BroodWar HunCraft szinkronos magyarítás is.Ennél azt írják eredeti kell hozzá.Ez mennyire igaz ?Warezzal nem is működik tényleg?

  • Fehercsoki
    #3759
    Levették a védelmet,pont mint a warcraft 3 esetében,szóval nem kell.
  • grebber
    #3758
    Az 1.16-os patchez létezik crack?
  • Fehercsoki
    #3757
    Úgy csináltam.De mind1 megcsinálom manuálisan:D Illetve most felraktam másik gépre starcraftot,DE kb. 5 secig telepíti és 70 megát pakol fel aztán meg nem talál valami filet és nem indul el...
  • 5c0rp330n
    #3756
    hat, egy exe-vel illene tudnia h mit kell csinalnia.. sztem nem talalja, ellenorizd az utvonalat, legegyszerubb ha bemasolod a helyere a te starcraft mappad pontos helyet
  • Fehercsoki
    #3755
    Értem köszi.Nem baj ha kisebb lesz.

    Viszont problémám is akadt,ez a szín problémára megoldásos parancsfile.
    taskkill /f /IM explorer.exe
    cd "C:\Program Files (x86)\StarCraft"
    StarCraft.exe
    c:\Windows\explorer.exe
    Tehát ezen kicsit javítottam mert nekem a D-n van a starcraft,na és explorert rendesen kilövi és újraindítja de a starcraft.exe-re azt írja ki hogy nem tudja mit csináljon vele,meg nem értelmezhető stb...Szóval a starcraftot nem indítja el.
  • 5c0rp330n
    #3754
    hat, nativ felbontasban jatszhatsz vele, ami azzal jar h minden pixel 1 helyet foglal, amitol bizonyos ertelemben szebb lesz, mert nem nyujtja ki, viszont ennek megfeleloen minden sokkal kisebb lesz.
  • Daell Drow
    #3753
    Csak a felbontas lesz nagyobb.
  • Fehercsoki
    #3752
    És úgy szebb lesz?
  • 5c0rp330n
    #3751
    hivatalosan nem letezik. nem-hivatalosan letezik pl a starcraft resolution expander amivel 1080p-re is fel lehet nyomni, de bnet-re igy nem tanacsos belepni elvileg
  • Fehercsoki
    #3750
    Köszi,de felbontást meg többi grafikai beállítás akkor nem létezik?
  • 5c0rp330n
    #3749
    2-t olvass lejebb pl
  • fawcet
    #3748
    Ezért van xp és win7 a gépemen egyszerre. Xp warcraft, starcraft, generals, stb.
    Viszont ha felteszel virtual pc-t (xp-sp3-al) akkor ott is tudod futtatni jó grafikával. Legalábbis mikor portablet csináltam akkor jó volt.
  • Fehercsoki
    #3747
    Felraktam win7re a starcraftot,és nagyon furcsák a színek:S Lehet valamit tenni vele?Illetve nem találtam semmiféle grafikai beállítást,még felbontást sem,lehetséges hogy nem is lehet állítani?
  • Nuki
    #3746
    engem jobban idegesít, ha diablo 2-ben fordulnak ki a színek, amire átmeneti megoldás ugyan van, de néha nagyon zavaró tud lenni :(
  • 5c0rp330n
    #3745
    a szinekre egy megoldas: csinalsz egy uj szoveges file-t .bat kiterjesztessel, belemasolod ezt a szoveget, aztan futtatod (nem tul humanus megoldas, ne nagyon legyen fontos futo programod a hatterben ha ezt csinalod:), a masodik sor atirando a te sc mappad utvonalara), aztan onnan futtatod :
    taskkill /f /IM explorer.exe
    cd "C:\Program Files (x86)\StarCraft"
    StarCraft.exe
    c:\Windows\explorer.exe
  • Nuki
    #3744
    sajnos ez nekem is van, nem tudom hogy lehetne kijavítani
  • GanXstaZolee
    #3743
    Na igen nem egetverő gond.
  • TurboX
    #3742
    ha csak a menüben ill. az átvezetőknél jelentkezik, pillanatok kérdése amíg megszokod

    én már észre sem veszem:)
  • GanXstaZolee
    #3741
    Csao

    Nosztalgiázni támadt kedvem a 2 megjelenése előtt, keresgéltem és 4.99$-ért meg lehet venni a battle chest cd key-t. kb 5 perc alatt küldik a kulcsot.

    W7 alatt van kis grafikai gondom, néha érdekes árnyalatok jelennek meg, gondolom a 256 szín miatt?? (összes állókép érdekes, videókban itt-ott) ötlete valakinek? Sp3 kompatibilitás, 256 szín módban már próbáltam ugyanaz.
  • Nuki
    #3740
    Tekintsük NEM wareznak, hisz neked már megvolt egyszer ;)

    Valahogy onnan kiindulva megtalálhatók ezek azt hiszem.
  • Lammer
    #3739
    JESSSSSSSSSSSSSZ!444!4!NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGY

    Vegre Flash ujra tronon!44 mar kijart neki... elbuktazott par dontot az utobbi idoben :S

    Dév: Uberloal az a 8 bites SC :DDDDADASD
    + kjk konyveim mind megvoltak, csak meg kellett valnom toluk... + az OSSZES cherubionos lapozgatos... most visszasirom... kene ujra az osszes khmmm mondjuk digitalisan(marmint a harcos kepzelet)...
  • Nuki
    #3738
    hátha van aki értékeli ezt :)
    http://subba.blog.hu/2010/06/02/kaland_jatek_kockazat_5
  • TurboX
    #3737
    innen bukni basszus... expel kicsit elkésett:(