Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

nyami
#15440
disz iz dö end of a bjutiful frindcsip -.-

nyami
#15439
<#rinya>

robotnyk
#15437
beszteszt <#idiota>
#15436
#15411 anybody? :S
bertino
#15435
fantasztikó ^^

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Sakuu
#15434
Na egy full totáll hogy minden látszodjon:

<#vigyor3>

.:HaZaFi//Hks:.

#15428
csetponthu 😄DDDDDDDD

BUDA > miskolc.

nyami
#15425
<#eljen><#eljen><#eljen> nekem is bejön ez a minimalistic stílus. Az ikonok nagyon passzolnak a wphez. Egyszóval egy igényes, rendezett asztalt mutattál be nekünk -.-

#15424

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Sakuu
#15423
sõt uti mindenkijét üti 😄D (tudom hogy nem + kurvára tetszik dj barátom asztala is )

.:HaZaFi//Hks:.

#15422
Például avedeskkel ;-)

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Sakuu
#15421
az enyém jobb... 😄DDD

.:HaZaFi//Hks:.

#15420
engem az érdekelne h h tok ilyen nagy ikont csinálni?:$

#15419
Ezeket használtam:
1. windowblinds skin
2. ikoncsomag
3. objectdock
4. avedesk
és egy wallpaper;-)

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#15418
nah... ilyet akarok én is... hogyd csináltad és mivel?

#15417
#15415-16 kösz😊

WindowBlinds 5 arrives next Tuesday, November 29th!

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

ScOrpY
#15416
gúúúúd

Enny1

The FlashBack
#15415
nah ez cool😊

bertino
#15414
karakteres WP 😊

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

DJ Skyline
#15413

#15412

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#15411
Emberek, help.

Friss vagyok samurizéban, magamhoz feltettem (sp2), megy, barátnõmhöz feltettem(sp1), megy, barátnõm szobatársának(szintén sp1) is feltettem, én minden ojjektum kiirja, hogy Internet koneksön failed. Mindhárom helyen van net, elsõ két helyen kerio meg se nyikkant, a problémás gépnél kikapcsoltam a keriot, de semmi. Segitsetek mesterek.
Brankley
#15410
ja, csak szerintme nemkéne oda sem annyi ikon... <#miaz>

Légy jó, légy hű Magyar!

EmThor
#15409
pofás, szép a háttér meg a skin

jointeer
#15408
#15407
Kérek valakitõl egy round CoolTV png ikont! Elõre is köszi
DEXTER92
#15406
Ez olyan modern <#hehe>

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

#15405
A FAQ-ban nem említettétek meg a konfabulator-t pedig szerintem az egy nagyon cool progi

cement
#15404
<#eljen><#eljen><#eljen>

respect to the man in the ice cream van

EmThor
#15403
objectdock, és ott olvasható, hogy kell transparate-elni

sweech
#15402
<#vomit><#vomit><#vomit><#vomit><#vomit>

#15401
Nos minden friss érdeklõdõnek javaslom a következõket figyelmesen végigolvasni!
A legkézenfekvõbb megoldás a skinek változtatására a következõ két program:
Windowblinds
StyleXp

A windowblinds shareware, csökkentett funkciókkal ellátott változata nem idõkorlátos, *wba kiterjesztésû skineket használ. A stylexp shareware de csak 30 napig használható, azután fizetni kell érte, *msstyle kiterjesztésû skinekkel használható(gy.k.: mezei windows téma kiterjesztésû fileok). Windowblindshoz skineket legegyszerûbben innen szerezhettek, StyleXp-hez pedig például innen.
Sok sikert 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

LoDMaSt
#15400
Elõszöris olvasd el a FAQ-t, ott fenn

@ Hellomarci

Frosty01
#15399
Hali. tök újj vagyok ebben a témában, bár érdekel a dolog, lecserélném az XP-theme-t valami olyanra mint #15389 vagy #15390 😊 de nem tom hogy hogyan kéne...

practitioner of the forbidden arts of death

#15398
Hi
Engem érdekelne ez a uxtheme.dll cserés dolog!
De sajna nem találok igy semmi theme-t😞 esetleg vki?!
Vagy vmit fére értek?!:S
ScOrpY
#15397
cép

Enny1

ScOrpY
#15396
szivesen de mihez? #nemtudom

Enny1

agyhalál
#15395
Köszi. Miért is nem találtam meg?<#nemtudom>

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

#15394
Ezt a csúszkát mozgasd:

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

agyhalál
#15393
Az ott fent ObjectDock? Ha igen, hogy oldottad meg, hogy ne legyen se háttere, se kerete? Amúgy jó lett, mint ahogy a #15389 és a #15390 is.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

#15392

ilyen az én aztalom :-)
http://www.kepfeltoltes.hu

robotnyk
#15391
utóbbi kettõ szép
gnar killer
#15390

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

#15389

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#15388
linket plz

The FlashBack
#15387
LoL

LoDMaSt
#15386
decsúnya az a betûtípus/szín <#wilting>

@ Hellomarci

DEXTER92
#15385
Total Commanderem még a kemény:
------ez------------

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

DEXTER92
#15384

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

ScOrpY
#15383
Minek homályosítod el?
így nem ér az egész semmmit mert nem láccik semmi <#wilting><#fejvakaras>

Enny1