Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

quack
#15382
holtok beállítani a samurizban refresh rate-t a konfignak?

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

DEXTER92
#15381
NA sikerált azzal a 30-napossal ILYEN
Ha most ez lejár, akkor eltûnik a téma?

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

psg5
#15380

most ilyen
Blindsben vagy Iconpackegerben be lehet állítani hogy csak bizonyos ikonok legyenek nagyok az asztalon?

F.K.T.

#15379
30 napig ingyenes, vagyis shareware<#idiota>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

DEXTER92
#15378
Még annyit: Akkor a stylexp nem ingyenes, de 30-nap az csak ingyen van, nem? Freeware?

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

DEXTER92
#15377
Na csak megtaláltam egy 99% reklámot tartalmazó német oldalon <#idiota>
Már csak használni kell tudnom <#idiota>

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

#15376
#15369<#felkialtas>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

DEXTER92
#15375
A kurzort, ikont, hátteret be tudtam már rakni ;-)

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

DEXTER92
#15374
Akkor most nincs is olyan progi, amivel ingyen és bérmentve, teljes, és be is tudom állítani ezeket???

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

#15373
Az is egy közkedvelt program, van ingyenes változata is. Viszont az nem visualstyle filetípust használ hanem wba-t, de majd ha kipróbáltad úgy is tapasztalni fogod 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#15372
Ha ügyes vagy találsz hozzá serialt, de ebben nem segítek<#alien2>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

DEXTER92
#15371
windowblinds -> Ez is jó?

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

DEXTER92
#15370
Fenébe, pont azt kezdtem el leszedni <#kuss>

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

#15369
Stylexp nem ingyenes, multipatcher igen.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

DEXTER92
#15368
Én winamp skint egyszer innen szedtem http://letoltes.prim.hu/index.prm?aid=85

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

cement
#15367
jóa
nekem is ez a wa skin ^^

respect to the man in the ice cream van

DEXTER92
#15366
Ezek nagyon atomok!!! Bár én is be tudnám rakni ezeket!

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

ScOrpY
#15365

Enny1

DEXTER92
#15364
Ja és ingyenes???

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

DEXTER92
#15363
aha. És mindegy hogy melyiket szedem le?

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

EmThor
#15362
most jó. egyébként nem takar ki túl sokat sysmetrix? vagy nem lehet átlátszósítani kicsit?

nekem elég kicsi konfab, ez is mutat mindent ami kellhet ^^

#15361
Szerezd be az említett programok egyikét<#idiota>, olvasd el a FAQ-ot fent.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

LoDMaSt
#15360
Jaértem, nekem, ha újratöltöm, ott jeleníti meg, ahol a config editorban elmentettem, akkor szerintem a config editorban rakd a megfelelõ helyre.

@ Hellomarci

DEXTER92
#15359
Aha, és akkor most mit csináljak? <#wilting><#help>

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

#15358
Ha nincs stylexp-d vagy multi patchered akkor nem is fogod látni/használni.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

DEXTER92
#15357
Na akkor valaki nem tud segíteni??

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

Imrusssss
#15356
És most???

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

Imrusssss
#15355

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

LoDMaSt
#15354
Nekem úgy jó, hogy a tálcán a samurize ikonra jobbklikk, posittion, pin to desktop

@ Hellomarci

LoDMaSt
#15353
Config toollal megnyitod a configot, kijelölöd amin változtatni akarsz, jobboldalt->general->refresh interval

@ Hellomarci

DEXTER92
#15352
Kössz
Bemásoltam, és az asztal tul./témáknál nincs ott. Restartoljak, vagy írjam felül valamelyik redetit?

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

#15351
windows/resources/themes ha jól emlékszem

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

DEXTER92
#15350
És a windows mappán belül (gondolom oda kell) merre kell másolni ezt a pleo.msstyles fájlt? Vagy a mappáját?

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

#15349
😄D pedig tévedsz

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Imrusssss
#15348
Ember!!!
Klikkelj rá a képre és láss csodát!!!

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

quack
#15347
szarul van belinkelve, így meg nemnagyon lehet látni

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

Imrusssss
#15346
Ez van most egyenlõre!

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

Imrusssss
#15345
Megint én!!!
Nem tudom hogy mindenkinek tetszik-e!!! Ha van valami tippetek akkor mond és megcsinálom!!!! KÖSZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII[url=]Asztal

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

quack
#15344
köszi
azt tudom h lelehet húzni, de azt nemlehet beállítani h alapból ottlegyen a sarokban?

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

DEXTER92
#15343
<#nyes>

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

#15342
Igazad van magánügy, de ettõl függetlenül minden látható.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

DEXTER92
#15341
Hogy elhomályosítottam? Biztonság kedvéért, magánügy

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

#15340
Ezeket a beállításokat hol lehet megejteni samurizeben? 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

LoDMaSt
#15339
Samurizében megadhatsz neki frissítési idõt, a jobb alsó sarokba meg simán lehúzod egérrel.

@ Hellomarci

quack
#15338
a tvmûsoros cucc csak akkor frissül ha "újratöltöm"? és hogy állíthatom be h mondjuk mindig a jobb alsó sarokban legyen?

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

sweech
#15337
és az mért volt jó?

jointeer
#15327
neked biztosan.
csakhogy én nem csak képek mentésére használom a photoshopot :|

köcsög

DEXTER92
#15324
Köszisztek!

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

LoDMaSt
#15323
Véglis a paint is drága, ha windowssal veszed 😄

@ Hellomarci

DEXTER92
#15322
THX fasza!

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!