Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

The FlashBack
#15490
deh... használok😊
meg is nézem
kössz)

#15489
Tényleg, esetleg objectdockot nem használsz? Abban is van opció a tálca elrejtésére.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#15488
Passz, nekem anno objectdock vágta haza a wint.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#15487
de hiába állítok be bármit és okézom le semmi😞 eltûnik és kész😞

The FlashBack
#15486
nekem is megvan😊
de semmi reakció😞

#15485
Értem, akkor valószínûleg valami õsrégi billentyûzeted lehet, sry, nálam megvan a ctrl és alt között 😊)

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#15484
mert nincs windows gomb...😊 nem látom a windows gombot, mert NINCS

#15483
Tehát amikor megnyomod a windows gombot nem jeleneik meg a start menü?

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#15482
a windows gomb (start)
NINCS😞

#15481
De mihez kell tálca? Amit leírtam hhoz nem 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#15480
de nincs tálca....... egyébként automatikusan elrejtés be volt kapcsolva... megjelenik, utána nem tudom elõhozni😞

#15479
Hm, ami hirtelen eszembejut: Start menü(windows gomb)->vezértõpult->Tálca és start menü->A tálca automatikus elrejtése-szedd ki a pipát ha itt van-.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#15478
valaki HELP PLS:::

bekapcsoltam a gépem, egy ötperce, utána ki is kapcsoltam...
majd fél óra múlva, mikor újra bekapcsolom, minden mûkdöik, de mikor elkezdi tölteni a programokat, WindowsBlinds, SysMetrix, MSNMessenger, Opera stb... a tálca automatikusan eltûnik... valaki segítség!

Brankley
#15477
na majd utánanézek, köszi <#smile><#eljen>

Légy jó, légy hű Magyar!

EmThor
#15476
ódejó, köszike 😄

#15475
Nagyon tetszik<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#15474
Igen wb skin 😊
Tiger Milk2

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#15473
nem rOssZ😊 (c)

EmThor
#15472
kösz

robotnyk
#15471
szép bg
LoDMaSt
#15470
Ennek a memóriahasználata úgy 2500k, szal nemnagyon

@ Hellomarci

EmThor
#15469
jó ez a szamurizé 😊 graph-ok rajzolása nem eszi meg?

LoDMaSt
#15468
enyéme:

@ Hellomarci

EmThor
#15467
masters of horror, 13db 1 órás rész, 13 híres horror rendezõtõl! 😄

Brankley
#15466
Úrsiten, ez melyik sorozat? <#nevetes1><#nevetes1>

Légy jó, légy hű Magyar!

EmThor
#15465
összedobtam egy hátteret új kedvenc, tv sorimhoz

EmThor
#15464
mindenkinek ajálom EZT a címet napi böngészésre, nagyon sok és nagyon jó háttérkép van mindig, csak gyõzzetek válogatni!

konfabulator természetesen hétrõl hétre bõvül, 1500 fölött a widgetek száma, amikbõl INNEN válogathattok, természetesen kell az alap progi is ami ingyenes, ERRE TESSÉK

windoblinds 5-bõl meg jövõ hét 2. felére lesz kint használható FULL verzió 😊

EmThor
#15463
rákkattantam a horror-okra mostanság 😊
fekete fehér wb skin hinyázik mellé... 😄

ScOrpY
#15462
félõs wp

Enny1

jointeer
#15461
vûá, de erõszakos:c
és joak

köcsög

EmThor
#15460
ez wb skin? ha igen mi a neve, hogy leszedjem? köszi!

EmThor
#15459
most ilyen, de jön az új windoblinds 5 full, jövõ héten 😄

ja van kázmér és hubás + garfieldos konfab widget 😄



masters of horror-os háttérkép tervbe véve 😄

Brankley
#15458
nézd mega feladatkezelõpbe, hogy melyik mennyi memoriat zabal <#smile>

Légy jó, légy hű Magyar!

Pyx
#15457
uxtheme.dll cserét probáltad már?

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

Amse
#15456
kérdés:
milyen megoldást tudnátok mondani arra, hogy helyrehozzam a win témákat win reinstalon kívül?volt fent windowsblind is meg style xp is, de már uninstalva let tmind2 aztán klasszikus windows téma volt beállítva sokáig, de ma próbáltam változtatni és a win xp stíluson kívül az összes full fekete.mitõl lehet ez?a klasszikus win-t se tudom berakni.

Achnot
#15455
Durca nagyon ez a macska szem, szép rendezett asztal<#vigyor2>

\"Már szürkül lassan a ködös határ, És a határban a Halál kaszál...\"

LoDMaSt
#15454
samurize.com->FAQ:
"Samurize will run under Microsoft Windows 2000/XP/2003. It requires a video card that has hardware support for alpha blending in Windows (nVidia Geforce 1 or later). Note: The taskbar client is not dependent on the type of video card because it does not blend to the desktop."

@ Hellomarci

#15453
#15411 Help! samurize rendszerkövetelményeket ismeri valaki?
#15452
nem mindegyik ,de hallottam már olyat h kifagy az avedeesk :$

Sheva
#15451
ha berakok ilyen cuccosokat az asztalra akkor ezek lelassítják a gépet?

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

#15450
Na leszedtem az avedesket de nemtudok olyan nagy ikonokat csinálni:$
csak olyat h új mappa meg ilyen carok :S
help me ððð

smici
#15449
ezt meg hogy érted?

Úgy érzed nyomott vagy?

DEXTER92
#15448
Már csak azt nem értem, hogy akkor te pl. mivel csinálod? Mivel rakod be, milyen progival?

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

#15447
wp, plsssss

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Sakuu
#15446
Megtaláltam a képet ami a régi mereven volt nekem ez volt berakva kb az elmult 1 honapba ezek a szemek nagyon jók lettek...

.:HaZaFi//Hks:.

#15445
Inkább ne, ennyi bõven elég volt, htx.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Sakuu
#15444
Majd berakok egy normálisat is csak most semmi képem nincsen.. 😞

.:HaZaFi//Hks:.

robotnyk
#15443
ok
Pyx
#15442
egy msn ablak, semmi érdekes
csak ne itt flémeljenek

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

robotnyk
#15441
miért del?