Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

geri15
#15890
www.wincustomize.com-on találsz 😊

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

sweech
#15889
ahhhhammm

Frosty01
#15888
a zasztal alatt a képen van még üres hely 😊

practitioner of the forbidden arts of death

nyami
#15887
kép alja

sweech
#15886
milyen fehérség?

Kontrakcio
#15885
wan vkinek jo wincommander iconja?

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Frosty01
#15884
imádom a mustangokat 😄, annál elgánsabb, férfiasabb kocsi nincs is😉
egyébként azért torz, mert a monitorom beszart, nem birja a 1024 es felbontást, igy 960×600 on megy, egyébként igy hosszabbnak tünik a kocsi 😊

practitioner of the forbidden arts of death

bertino
#15883
nagyonagyonagyonagyonagyonagyonagyonagyon köszi A WP-t!!!! bazz váááááááááá

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#15882
Olvass utána neten, azt a könyvet meg dobd ki, de elöször szkenneld be azt az oldalt a könyvbõl, és küld át nekem <#ravasz1>

még pár link
http://www.seriouswheels.com/1960-1969/1965-Ford-Mustang-Fastback-Gold.htm
http://community.webshots.com/photo/72525796/72529848fTIeHs
http://www.calcruising.com/cardirectory/1965FordMustangFastbackRedCaliforniaMuscleCar.html
klikk

(namostmáténnegoffvége, köv. hozzászólás jöhet privátba)


______

wallpaper - hogy ne csak offból álljon a dumám

geri15
#15881
most ez a bizonyíték? 😄D nekem könyvem van a V8-asokról onnan tudom 😄
lehet csak elírták azon az oldalon 😛
mind1, két év ide vagy oda nemsokat számít ;D

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

#15880
(uccsóoffhsz)
Te nem vagy tisztában a "Fastback" fogalommal xD
klikkkelj ide 😛

geri15
#15879
Perszehoty
A bizonyíték az, hogy a Mustangból 1967-ben készült elõször Fastback kiadás 😊
nademostmár neoffoljunk :@

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

smici
#15878
elárulnád miért kell oda az a nagy hülye fehérség?

Úgy érzed nyomott vagy?

VinylToy
#15877
nem ebben a topikban kellene srácok, köszi.

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#15876
Bizonyítani is tudod? Én igen 😛

geri15
#15875
#15874

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

geri15
#15874
67!!!!!! <#gonosz1>

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

princeofdark
#15873
LOWRIDER😊))))

AMD ATHLON XP 1600+ 512MB RAM Ati Radeon 8500SE

princeofdark
#15872
Terülj-terülj asztalkám😊

AMD ATHLON XP 1600+ 512MB RAM Ati Radeon 8500SE

bertino
#15871
easyrider <#eljen><#eplus2>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#15870
#15858

#15869
Ebbõl csináljatok vmi okosat plz.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#15868

😉

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

xj700t
#15867
65'-ös vagy pár évvel idõsebb Ford Mustang

Úgy vagyok a nőkkel mint a zsiráffal. Tetszik-tetszik, de otthonra azért nem kéne. :)

alberto 15
#15866
wp linket plz

Vive la Hongrie!-Éljen Magyarország!

Aquir
#15865
<#eljen><#eljen> 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

smici
#15864
na de mondjátok már el, hogy akkor 65-ös, vagy 67-es? <#zavart1>

Úgy érzed nyomott vagy?

EmThor
#15863
1024

Imrusssss
#15862
Mekkora felbontást használsz?

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

bertino
#15861
<#szomoru1> tom, hogy bûnös vagyok <#vigyor5> de télleg nem figyeltem, majd legközelebb ^^

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

EmThor
#15860
winamp skin CSAK elõre meg hátra léptet + pause/play gomb, semmi extra, nem lehet se tekerni, se hangerõt állítani.
wUnamp skin 😄

csekkolok mellé foobart, ha vki ismeri monjon egy pár szót, thx

Imrusssss
#15859
Még 1 kis segítség a wunamp skin még mindig nem találom

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

#15858
#15852
'65 <#duma>

geri15
#15857
wáááá egy Eleanor van logódnak, és nem ismersz fel egy mustangot évjárat szerint? bûûûûnös 😄

ez egy 1967-es Mustang Fastback, az Eleanor alapja is 😊

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

EmThor
#15856
Kontrakcio
#15855
Köszike

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

EmThor
#15854
deviantart.com keress rá Skokie-ra, megtettem, de nem találom ezt a képét :S

bertino
#15853
thx <#smile>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#15852
1965-ös Ford Mustang Fastback

agyhalál
#15851
Valószínüleg azért mert nem volt sikeres a regisztrációd. Elõször nekem se jött össze és ahogy nálad is, minden egyes skin-re a "Klasszikus Windows" témát alkalmazta.
Uninstalláld és kövesd lépésrõl-lépésre Newfronter leírását a #15670-es hozzászólás alapján. Nekem is így jött össze.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

gnar killer
#15850

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

Imrusssss
#15849
a háttérképet nem birom megkeresni kérlek segíts!

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

bertino
#15848
😞

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

smici
#15847
én nem értek a kocsikhoz :C

Úgy érzed nyomott vagy?

Kontrakcio
#15846
Nem tudja vki +mondani h miért nem tudom akiválni a skint!? kiválasztom, apply , és nem az jön ami kell hanem a win classic-nak a skinje! gáz...

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

bertino
#15845
oppsz, elkerülte a figyelmem 😊 bûn
és milyen mustang azt nem lehet tudni ?

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

smici
#15844
mustang, de nics ráírva, nehogy azt hidd, az a felirat az elsõ kerék mögött csak valami piszok lehet

Úgy érzed nyomott vagy?

bertino
#15843
ez milyen nevezetû gépjármû, kéremszépen ? o_O

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

EmThor
#15842
huhh... www.konfabulator.com -> gorgy clock, dwwsys, widescape weather

háttérkép: Serene_Perception_by_Skokie.jpg, gugli a barátod :]

felül meg stardock object dock, wb5 skin 5imple alpha compact

winamp skin : dis_combobulated, dis_rebobulated

ScOrpY
#15841
#15749 : wpt pls
#15793 : wpt pls

Enny1