Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Imrusssss
#15840
Ilyet szeretnék én is plz linket mindenrõl!!!

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

EmThor
#15839

smici
#15838
akkor dob a szemed

Úgy érzed nyomott vagy?

agyhalál
#15837
Köszi.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

The FlashBack
#15836
szeintem nagyon tökéletes a WP.je😊 nem is azzal van az én szememben a baj😊

The FlashBack
#15835
király😊 persze lehetne rajta javítani😊
mondjuk egy jobb WB theme-vel😊

smici
#15834
nem torz kicsit ez a háttér?

Úgy érzed nyomott vagy?

EmThor
#15833
danke sün 😄

Frosty01
#15832
így 😊)

practitioner of the forbidden arts of death

Frosty01
#15831

practitioner of the forbidden arts of death

#15830
Well, parancsolj ;-)
Visual style: Vista Inspirat
Ikonok: Aero

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

k8bal
#15829
Most ilyen:

(átméretezve 1024*768-ról 800*600-ra)

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

EmThor
#15828
jó az ikonszett, bezzeg én sose találok ilyeneket 😞

RaST
#15827
Ilyen: <#idiota>

&#9658; http://www.rgtruckz.hu/ &#9668;

Sné Zsuzsa
#15826
Köcce

Canon 450 D

The FlashBack
#15825
dehogynem😊

van a banner alatt egy olyan hogy FAQ, olvasdel
nah ha arra ráklikkelsz,és elolvasol néhány dolgot, leszedsz nhéány cuccot és kész😊 de bármi segítség vagy probléma eseén ide írj😊

asfa
#15824
jelenleg igy

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Szega87
#15823
1280 as felbontás

Sné Zsuzsa
#15822
nem tudja senki?

Canon 450 D

#15821
Nagyon szép, de göröngyökön hogy lehet szépen írni, vagy lehet?<#wow1>

Robogo
#15820
Így néz ki:

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^

Kontrakcio
#15819
csaó! Vki +tudja mondani hogy miért nem tudom a különbözõ skineket használni? ha kiválasztom az egyiket és probálom aktiválni csak a win klasszikus skin jön be és nem az ami kell. Csak a Win xp és a win classic-ot tudom használni!

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

nyami
#15818
jó asztal, jó zene (y)

agyhalál
#15817
Ezzel megint beletrafáltál!
Kérhetek WindowBlinds és ObjectDock témákra linket?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

Ferro
#15816
Köszi! ^^

A háttér a gamewallpapers.com-ról származik! Egy regisztráció nagy segítség lehet! 😊

geri15
#15815
Nagyon szép háttér, linket kérhetek? 😊
A logód is szép egyébként 😊

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

geri15
#15814
érdekes felbontás...
hányszor hányas?

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Szega87
#15813

Ferro
#15812
Rendetlenül...

Gaba9
#15811
Upx most lebuktam 😉 <#idiota>

Gaba323

SASboy
#15810
igen odab.sz

nice legs. what time to open?

Sné Zsuzsa
#15809
nem tudjátok véletlenül, ha meg akarom változtatni az explorer ikonját, akkor hova kattintsak, mert jobb kaccal nem jön össze semmi...mármint nem találok semmi ikoncsere dolgot : /

Másik...nem lehet letölteni xp-re ...hát..szal meg akarom változtatni a desktop kinézetét...nem lehet valahonann tölteni?

Canon 450 D

EmThor
#15808
csak nem egy fain autó? 😉

Sné Zsuzsa
#15807
😊))))))

Canon 450 D

Szega87
#15806
tetszik zsuzsi , átjön minden , szeretünk !!! <#puszis>

Gaba9
#15805

Gaba323

asfa
#15804
nájszos

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Sné Zsuzsa
#15803
😊

Canon 450 D

EmThor
#15802
ownzorz <#eljen>

EmThor
#15801
tök jó! + wb karácsonyi theme és kész 😄

gnar killer
#15800
köszi(:

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

asfa
#15799
szép!!a karácsonyi hangulat megvan 😄

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

The FlashBack
#15798
aham....
😊

Sné Zsuzsa
#15797

Canon 450 D

The FlashBack
#15796
kössz😊 és a tied?

Sné Zsuzsa
#15795
hüh de faca!!

Canon 450 D

The FlashBack
#15794
szép😊
szépigényes munka😊
de engem nagyon idegesítene ez a háttér, viszont, bele illik a mostani feelingbe😊
nem rossz😊

gnar killer
#15793

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

asfa
#15792
nem szurja ki a szemem nemtom

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

The FlashBack
#15791
hogy lehet azt nemlátni?