Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."
Kellenek linkek?
\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"
SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu
hülyeszürkenemkell------>ilyen cép kell
Sajnálom agyhalál, valszeg én rontottam el a nem megfelelõ fogalmazással. Próbálok én mint modern kori polihisztor a szükséges dolgokhoz érteni, de ilyen vackok meghaladják jelenleg a képességeimet...Szerintem programhiba!😄
Meg a fáradtság😊
"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."
Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!
"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."
Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!
Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!
The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:™

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:™
Eddig oké is, ami nem jött össze, az az, hogy
hogyan tudom az ikonok feliratait "átlátszóvá" tenni, illetve miért nem jó, ha jobb gomb asztal /szín/blabla változatom meg az ikonfelirat szinét? Bocs a lámulásért.😞
"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

Hogyan lehet kirakni a Windows-os asztalon lévõ ikonokat BBlean1.16-ban?
SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
Luminous Windows... D:
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"
\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"
\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"
\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"
\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"
\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"
mintha feltolták volna a Dodge hátulját :|
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.
\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"


