Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

trident
#15940

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

Bercy
#15939
a hátteredet konvertáld át .jpg-be és az átkonverltáltat tedd be.
Big Daddy
#15938
Windowblins 5 a téma,desktopX az óra,a firefox ikon,meg az idõjárás
Kellenek linkek?

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

atlagember
#15937
Ez mikkel készült?

SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu

Gaba9
#15936
Most ilyen lett 😄

Gaba323

trident
#15935
Valamelyikünk félreértette a másikat, lerajzolom😄
hülyeszürkenemkell------>ilyen cép kell

Sajnálom agyhalál, valszeg én rontottam el a nem megfelelõ fogalmazással. Próbálok én mint modern kori polihisztor a szükséges dolgokhoz érteni, de ilyen vackok meghaladják jelenleg a képességeimet...Szerintem programhiba!😄
Meg a fáradtság😊

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

agyhalál
#15934
Utolsó tippem: Sajátgép/Tulajdonságok/Speciális/Teljesítmény/Vetett árnyék az Asztal ikoncimkéin (legutolsó opció). Lehet, hogy már említette valaki.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

trident
#15933
Hm..Megnéztem, semmi nem volt plusszban, lenne más javaslatod?😊

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

agyhalál
#15932
Tetszik, bár mint ahogy te is említetted: nem tudom miért. Vidám, de ugyanakkor kicsit szomrú is.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

EmThor
#15931
ilyen eccerû, én láma meg nem találom .( THX <#worship>

agyhalál
#15930
Nézd meg, hogy az asztalon jobb klikk/Tulajdonságok/Asztal/Az asztali elemek testreszabása.../Web/Weblapokhoz hozzá van-e adva valami és ha igen van-e mellette pipa. Ha igen, szedd ki.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

gnar killer
#15929
winamp: clearONEbeta
óra: Lclock
és htx(:

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

EmThor
#15928
jó! winampot hogy lehet úgy összehúzni? 2.: óra a sarokban nice, nagy buher? thx

desigo
#15927
jó a hangulata
gnar killer
#15926
csak úgy, nem tudom miért

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

precision
#15925
nájsz

Bazinga!

trident
#15924
Talán egy hete sincs, hogy használom a WB-t (plussz iconpackager-t), sokat nem is piszkáltam, hiszen találtam jó skint, ikonokat, hátteret.
Eddig oké is, ami nem jött össze, az az, hogy
hogyan tudom az ikonok feliratait "átlátszóvá" tenni, illetve miért nem jó, ha jobb gomb asztal /szín/blabla változatom meg az ikonfelirat szinét? Bocs a lámulásért.😞

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

#15923

asfa
#15922
máj

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

atlagember
#15921
BlackBox-hoz skint honnan lehet letölteni?

Hogyan lehet kirakni a Windows-os asztalon lévõ ikonokat BBlean1.16-ban?

SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu

Kontrakcio
#15920
sziasztok! vkinkem +van az mplayer progi? ha igen lécci küldje el mert nem találom sehol! mplayer oldalán sem!! lécci srácok segitsetek! köszi

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

#15919
áp

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#15918
nem vagy egyedül? elõször nekem is megkellett néznem 2x😊

CoolStuff
#15917
Vágom már, csak kellett kis idõ, mire felfogtam eme nehezen értelmezhetõ hsz-t!😄

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

The FlashBack
#15916
ez ment neked "wb skin name plz 😄" by; Emthor

CoolStuff
#15915
Levok lassulva, szal magyarázd el plz, mit is kéne ebbõl felfognom!😄
Luminous Windows... D:

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

Big Daddy
#15914
pipáld ki az "use metric units" -ot ahol beírtad a várost.

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

The FlashBack
#15913
Kössz😊 A Fahrenheitet, lehetne °C re változtatni???

Big Daddy
#15912
Egyébként nekem jobban tetszenek a desktopX-es idõjárás objektek,de ez izlés dolga.

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

Big Daddy
#15911
Beírod:Kecskemet,HU

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

The FlashBack
#15910
nah monnd a beállításokat😊

Big Daddy
#15909
Nálam Kecskemét mûkszik,az nincs olyan messze Szolnoktól.

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

EmThor
#15908
akkor nincs szolnok, keress egy közeli nagyvárost.

wb skin name plz 😄

The FlashBack
#15907
nem jó😊
de azért kösszke😊

Big Daddy
#15906
Sztem Szolnok,HU.DesktopX-ben: Szolnok,Hungary.Nemtom neked is jó e így,vagy hogy van e szolnok a listán.

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

The FlashBack
#15905
nem mûködik...
pontosan mit írja, ha Szolnokon akarom tudni?

ide:


Big Daddy
#15904
Igazad,köszi!Nem vágtam meg az eredeti képet és összenyomva volt az asztalon.Javítva.

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

bertino
#15903
ez a WP... pff :|
mintha feltolták volna a Dodge hátulját :|

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Big Daddy
#15902
DesktopX object.

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

CoolStuff
#15901
Alakítgatom:

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

EmThor
#15900
weather, és beírod a preferences-ben a megfelelõ sorba a város nevét, nincs túl sok, pl.: budapest, vac, szeged, gyor, stb

The FlashBack
#15899
A Konfabulator Wahther-ben hogyan kell beállítani Magyarországot? Azon belül is a városokat???

EmThor
#15898
az samurize lesz.

geri15
#15897
jól néz ki, bár egy kicsit zsúfolt 😊 A Vipernek nem kellene egy picivel laposabbnak lennie egyébként?

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

The FlashBack
#15896
a widget honnan van???

Big Daddy
#15895
THX!

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

The FlashBack
#15894
grat😊 ez nagyon szép😊

EmThor
#15893


Big Daddy
#15892

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

Sonajk @:o)
#15891

\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]