Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sweech
#15990
😄DDSADAa

nyami
#15989
wp-t pls -.-

sweech
#15988
ritka igényes munka

jointeer
#15987
más lett az sxc :o

köcsög

ScOrpY
#15986
naon cépen köcönöm
<örül>

Enny1

LoDMaSt
#15985
Tess: ittvanö

@ Hellomarci

ScOrpY
#15984
nyomtam de nem jön be, keresõbe is beírtam, semmi

Enny1

desigo
#15983
Jah ütõs
lehet én is megcsinálom ilyenre
szép naon😊
The FlashBack
#15982
LoL😊 ez nagyon ott van😊
kurvaszép😊

sweech
#15981
kurvaszép

bertino
#15980
ahhoz képest asztalt jól telepakoltad :_ |

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#15979
8 általánossa erre futtya :


Hát nemsok minden van rajt 1 hete formáztam...
#15978
8 általánossa erre futtya :


Hát nemsok minden van rajt 1 hete formáztam...
Pyx
#15977
nyomj rajt egy f5t

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

ScOrpY
#15976
forbidden <#conf>

Enny1

Aquir
#15975

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

ScOrpY
#15974
wp pls
htx

Enny1

Aquir
#15973
nincsmit ò_ñ

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

The FlashBack
#15972
baroo ez a wp😊

fsgh
#15971
ááá köszi!!:-)

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Aquir
#15970
csak úgy 😛 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Sné Zsuzsa
#15969

Canon 450 D

The FlashBack
#15968
ééétem😊

Aquir
#15967
jah. Tessék, használd, szép 😊) firefox

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Aquir
#15966
mert hülék

ez egyetemi gép ergo mindenféle van rajta!
éééted

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

fsgh
#15965
etszik ez a hátérkép!!ki tudnád linkelni?

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

The FlashBack
#15964
miért van Oprea is meg Firefox is??

Aquir
#15963
Egyetemi gépre ennyit tudtam <#vigyor>



A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

agyhalál
#15962
Nem értettük félre egymást, én is erre gondoltam😊 Sajnos csak ez a két tippem volt. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni. Ezek után tényleg nem tudom mi oldaná meg a gondodat😞

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

The FlashBack
#15961
ez nagyon teccetõs😊
elmondanád a részleteket?

The FlashBack
#15960
ez is nagyon szép😊

Aquir
#15959
cep

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

The FlashBack
#15958
ez szép😊 grat😊

Gaba9
#15957
Mostmár tudod 😛
de nem kötözködésbõl irtam !! 😊 én csak egy kis ártatlan szelid bárány vagyok
<#hawaii>

Gaba323

sweech
#15956
sry de fingom nem volt hogy milyen progi <#crazya>

Gaba9
#15955
Tom miregondolsz 😊 de ezt ajánlották feltettem és no problem ... szentem faxa nagyon .. lehet leszedni hozzá sok plug-int is .. szal szerintem jó 😊 és faxa témát lehet szedni rá ami most van nekem az egy Vista pl

Gaba323

Amse
#15954
Ja igen neked írtam.Thx!
WB-vel meg a Style xp-vel nekem is voltak gondjaim úgyhogy, most win klaszzikus skinem van.😊 (mondjuk bejön)

Gaba9
#15953
HA tölem kérdezted akkor nézz körbe itt .. szerintem jok azért 😄
http://www.astonshell.com/

Gaba323

Amse
#15952
és vannak hozzá profi skinek(mármint nem a sajátjai)?

Gaba9
#15951
Ezt a progit én nemláttam a faq-ban pedig szerintem veri a többit (Wblinds,StyleXP) nálam volt fennt mind2 de voltak velük gondok 😊 de ez eddig rulz <#hehe>

Gaba323

Gaba9
#15950
Hehe 😊
Ez egy Aston nevü progi .. naon állat 😊
Rákeresel neten plus crack és minden ok .. de ha nagyon kell dobj msn cimet felveszlek és átdobom 😊

Gaba323

alph4
#15949

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350

sweech
#15948
faq <#smile>

trident
#15947
Köszönöm a tippeket.
Nem fogok itt sem problémázni, sem rinyálni😄
No meg sajna nem jól fogalmaztam meg a problémát, nem az ikonnal, hanem az alatta lévõ felirat hátterét szeretném én változtatni/eltüntetni

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

#15946
Nálam még nagyobb a gáz, és ez csak úgy egyszer elõjött és nem lehet vele mit kezdeni, szerintem windows újrahúzás kell, egyébként is van más baj vele...
Bercy
#15945
Igazabol akkor nem tudom mi lehet nalad a baj.
A windows elvileg alabol ugy van beallitva, hogy az ikonoknak nincs hatterszine.
Probald meg a kovetkezot: jobb click a desktopon->Ikonrendezes szempontja->Az Asztal webes elemeinek zarolasa-ra katt
Sné Zsuzsa
#15944
honnan

Canon 450 D

Sné Zsuzsa
#15943
ÓÓÓÓ ilyen start menü nekem is kell!!! Honan tudnék ilyet szerezni? 😊

Plííízzz!! 😊

Canon 450 D

trident
#15942
😄
Az egyetlen indokom a hülyeség ellen, hogy már kávézom...😄
Jpg kiterjesztésû hátterem van. Az ikonok háttérszinét átállítom feketére, de a következõ újraindulásnál megint alapbeállítás. Megnéztem a WB-be, hogy mit kell tiltani, mit kell felülírni, de vak vagyok.
És egyáltalán ha: itt több linkelt képen is nincs ikonháttérszin, ha megosztanád/megosztanátok velem e titkot...😊

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

Bercy
#15941
jaj, nem igy gondoltam 😊
Hanem, hogy az ikonok feliratai mogul eltunjenek neked azok a sotet csikok, ahhoz probald meg azt, hogy .jpg kiterjesztesu hatteret raksz be magadnak 😉
De azert koszi.