Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

The FlashBack
#16040
ez nagyon szép😊 grat😊

#16039
Ez nekem nagyon tetszik<#eljen> Semmi csicsa, borzasztó hangulatos színek. Az ilyen dolgokért tudok irígykedni<#buck>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#16038
Most épp cicaaa<#idiota>:

sweech
#16037
nemtom :C

alph4
#16036
Ezeket a csupafehér háttereket hogy lehet elviselni?!?!<#zavart1>

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350

robotnyk
#16035
csak bg csere

Gaba9
#16034
gondolom nem átlagosan kell felteni .. csak exe indit és ok v trükkös ?

Gaba323

Gaba9
#16033
<#worship><#worship>
<#hehe><#taps>

Gaba323

Aquir
#16032

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Gaba9
#16031
Egy lehet h hülye kérdés .. : létezik olyan h 1024es mozgo háttérkép ??
rendes animáció .. háttérnek .. 😊 <#idiota>

Gaba323

DJ Skyline
#16030

SASboy
#16029
oks.
Itt egy jó háttérkép karácsonyra.

nice legs. what time to open?

alph4
#16028
Tökéletesen müxik, semmi gond vele. Jó a crack 😉

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350

SASboy
#16027
ez nuked verzió, ha jól tudom.

nice legs. what time to open?

sweech
#16026
windows xp alap skin rulez 😄

alph4
#16025

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350

SASboy
#16024
van

nice legs. what time to open?

#16023

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Big Daddy
#16022
<#nyes><#wave>Azt is.A themexp.org-on meg találsz hozzá millió bejelentkezõ képernyõt

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

The FlashBack
#16021
még a windows bejelentkezõ képernyõjét is, (ahova be kell írni az user passwordjét???)

Big Daddy
#16020
Keress styleXP-t.Azzal is lehet változtatni mindent.

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

The FlashBack
#16019
A logon loader programba, hogyan lehet betölteni a .logonxp
fileokat, olyan program meg hogy logon XP nem találtam, esetleg ha dobnál egy linket😊

The FlashBack
#16018
ez a boot képernyõre van a bootXP az nekem is megvan használom is

The FlashBack
#16017
Köszönöm SZépen😊

#16016
Egy nagy reklámfogásnak tûnik nekem az egész a vista féle átlátszó tálcaprojekttel. Kipróbáltam én is, de jó ha két valamirevaló skint találtam. Maradtam stylexp-nél.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

LoDMaSt
#16015
Itt az elsõ, vagy a 4. találat.

@ Hellomarci

gnar killer
#16014
logon xp nevezetõ program kell, abba belerakod utána tovább nem tudom mert rég volt nekem, sorry

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

The FlashBack
#16013
.logonxp
a file kiterjesztése és ezt kéne cserélni,
(elcsesztem a #16008 ot linjét sry)


szal erre akarnám cserélni a bejelentkezõ képernyõt...
hogy kell?


Pyx
#16012
ha jólértem, akkor nemtudom hogykell :#

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

The FlashBack
#16011
nem úgy, hanem hogy gépem azt a képet mutassa😊
bejelentkezéskor😊

Pyx
#16010
jobbklikk a képen, kép címének másolása

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

The FlashBack
#16009
olvass vissza egy kicsit😊 New Fronter mindent leírt, nekem is õ segített

The FlashBack
#16008
Hogy kell ezt betenni???
KATT

Big Daddy
#16007
Pfff nemtom.Próbálj ki másikat is.

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

The FlashBack
#16006
szép😊 teccik😊

Guer
#16005
wp-t el szabad kérni?

atlagember
#16004
Köszi, letöltöttem, de sajnos nekem még a crack lefuttatása után is kódot kér. Mit ronthattam el?

SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu

Big Daddy
#16003
Több mint 3000 téma közül csak találnál olyat te is ami tetszik.

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

#16002
Nekem nagyon tetszik, és várom az újabb skineket. Nem vagyunk egyformák ez is igaz..
Pyx
#16001
Nemtudom mit esztek ezen a WB5ön, szvsz elég rondák már az alap sztájljai is.

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

Big Daddy
#16000
Privi ment

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

Big Daddy
#15999
WB5+Firefox1.5 Nekem semmi gondom velük.

\"Se az FBI se a NASA se a pláza se az Isten háza Nem tud nyújtani menedéket ha neked szánják a lövedéket\"

geri15
#15998
WB5-tel normálisan megy a Firefox? Nekem 1.07tel nem ment rendesen, de azóta már nem csak béta WB5 van, ezért kérdem... meg ugye kijött az 1.5ös Firefox is 😊

Ha valaki tud vmit akkor ne szégyellje elmondani

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

atlagember
#15997
Igen érdekelnek, de csak ha vannak ingyenes változatok, 30 napos próbaverziót nem szeretnék.
(Egyszer régen feltettem a Wblindset és 30 nap után mindenféle ablakok jöttek elõ, amit egyszerûen nem lehetett kiirtani.)

SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu

Gaba9
#15996
Egy hülyekérdés 😄DD
cracked tudnál nyomni nekem hozzá ? 😊
([email protected])

Gaba323

Maxtreme
#15995
Thx 😊
Nekem semmi problémán nincs vele <#smile>

Gaba9
#15994
<#eljen> teccik ..
az 5ös WB ? tényleg vannak vele gondok v megy faxán ?

Gaba323

Gaba9
#15993
Elküldve 😊
Irj nyugodtan pw-t ha vmi nem okés ...

Gaba323

Maxtreme
#15992
Nekem most ilyen:
(Múltkori kicsit átdolgozva 😊 )

alph4
#15991
Valakinek esetleg egy házikokány WP?! 😊)Holnap csinálok valami színesebbet majd! 😄

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350