Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A Winamp nálam csak azon az asztalon látszik, amelyiken el lett indítva, a többin nem. Mondjuk én a klasszikus kinézettel használom.
http://nfol.extra.hu
winamp meg nem nagyon akar elbújni, ez tényeleg így van, ott tehénkedik mindnehol :/ ez van, nem gáz!
ja, statokat majd pluginnel bevarázsolok, holnap suli, szal vasárnap nekiállok.
+ érdekesség: bitbucket-en jobbegér elõhozta lomtár ürítést meg ilyeneket, szal iylet is tud 😊
winoff nem volt az igazi, de a konfab, sleeper timer widgetje
A virtuális asztalok azért többre jók, minthogy minden alkalmazást külön desken nézz. De ha az egyiken a mappákban kutatsz meg zenélsz, akkor a másikon mehet teljes képernyõn a grafikus program vagy bármi. Ráadásul találtam egy plugint, amivel minden asztalnak más-más kinézetet lehet adni.
http://nfol.extra.hu
A bal alsó sarokban lévõ számok azt jelentik, hogy nekem két virtuális asztalom van jelenleg, és képesek mutatni, hogy melyiken hogyan vannak megnyitva az ablakok.
A jobb alsó sarokban lévõ csúszka pedig a Windows hangerõszabályzója.
http://nfol.extra.hu
leírást meg megvárjuk, elõre is THX
Flashback: szerintem tökjó! azért legyen tartalék színes ikonkészlet, meg színes háttér, mert hamar megunható 😊
A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n
A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n
de egyébként szép nagyon, gratz (Y)
folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.
HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM
MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu
Amúgy tényleg jó progi!!
Légy jó, légy hű Magyar!
Klikk
Real Madrid Club de Fútbol | FIFA Award - Best Club XX Century
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
▏▎▍▋▊▉ Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350
http://nfol.extra.hu
A tálca eltûntetéséhez nyisd meg a menüben a BlackBox ágat, majd a legfelsõ tételt (Plugins). Ott kell lennie olyannak, hogy Load/Unload, és abban a listában kell kikapcsolni a bbLeanbar nevû modult. És lám, a tálca a múlté. Visszakapcsolni ugyanígy kell. :]
http://nfol.extra.hu
köszi!! várjuk a leírást szeretettel 😊
oldal meg csekkolínó! és ahogy nézem nem lehet olyan vészes ezt babrálni mint samurizét, mer ahhoz nem volt erõm :S
http://nfol.extra.hu
Egyébként igen, az eredeti tálcát el lehet tûntetni, vagy átállítani felugróra, de ha az átlátszóságot megtaláltad, akkor szerintem ezeket is láttad arrafelé. :]
http://nfol.extra.hu



