Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EmThor
#16240
EmThor
#16239
leírásig, margókhoz adsz 1 tippet gyorsan, gyorsan tanulok, csak hogy full screen böngészhessek? thx 😄

Nfol
#16238
Elméletileg bármelyik menüelemreckattintasz a jobb gombbal, a megszokott windowsos parancsokat látod, tehát a lomtárat üríti, mappát töröl, átnevez, satöbbi.

A Winamp nálam csak azon az asztalon látszik, amelyiken el lett indítva, a többin nem. Mondjuk én a klasszikus kinézettel használom.

http://nfol.extra.hu

EmThor
#16237
állítsd metric units-ra, mer az fahrenheit ^^

robotnyk
#16236
fahrenheit?
Balumann
#16235
felraktam ezt a Yahoo widgets-et, beállítom budapest-et hogy annak írja az idõjárását és azt írja hogy 39 fok van

EmThor
#16234
bakker most esik le tényleg a külön asztal elõnye, hiába alt tab ha ott zavar a háttérbe a sok xar, na végre, leesett 😄 thx!

winamp meg nem nagyon akar elbújni, ez tényeleg így van, ott tehénkedik mindnehol :/ ez van, nem gáz!

ja, statokat majd pluginnel bevarázsolok, holnap suli, szal vasárnap nekiállok.

+ érdekesség: bitbucket-en jobbegér elõhozta lomtár ürítést meg ilyeneket, szal iylet is tud 😊

EmThor
#16233
omg ez egyre durvább lesz 😄 asszem ilyet kerestem! 😄 mármint ilyen progit, mint bblean :] kényelmes, egyszerû, 100% személyre szabható! és már a háttérképet is megjegyzi, belõttem 😄 mehet más progi mellette, ja 😊

winoff nem volt az igazi, de a konfab, sleeper timer widgetje keményen lelövi 😄

Nfol
#16232
Idõzített kikapcsolót mondjuk még nem láttam bbLeanben, de ki tudja. Viszont a Konfabulatort a bbLean mellett ugyanúgy tudod használni, mint eddig. Szerintem.

A virtuális asztalok azért többre jók, minthogy minden alkalmazást külön desken nézz. De ha az egyiken a mappákban kutatsz meg zenélsz, akkor a másikon mehet teljes képernyõn a grafikus program vagy bármi. Ráadásul találtam egy plugint, amivel minden asztalnak más-más kinézetet lehet adni.

http://nfol.extra.hu

EmThor
#16231
thx

EmThor
#16230
hallod, olyan jó, hogy meg lehet oldani ilyen hangerõ szabályzókat pl, mer ahhoz , meg idõzített kikapcshoz pl konfabulatort használok... még 😄 asztalok jó 5let, kicsit alt tab feeling, de jó, mert csak 1 katt ott lenn, most pl alpharól jegyzetelk, betan böngészek, gamman jetaudio 😄 persze alt tab is mehetne, de így snassz, meg nincs összeakadás 😄

Nfol
#16229
Namost, az elsõ és a második képen minden bbLEan, kivéve azokat a miniatûr ablakokat. Azokat ugyanis az ebben a topikban ajánlott miniMIZE program mûveli elég jó hatásfokkal. De minden más eredeti bbLean. A második és harmadik képen kicsit csaltam, mert azokon a decemberi naptár a háttérképen található, vagyis egyszerû grafika.

A bal alsó sarokban lévõ számok azt jelentik, hogy nekem két virtuális asztalom van jelenleg, és képesek mutatni, hogy melyiken hogyan vannak megnyitva az ablakok.

A jobb alsó sarokban lévõ csúszka pedig a Windows hangerõszabályzója.

http://nfol.extra.hu

desigo
#16228
jó nagyon
szeretem a letisztult desktopokat
desigo
#16227
a bal alsó sarokban mi az az 1-es és 2-es szám?
EmThor
#16226
ez tiszta bblean? omfg, szólhattál volna, hogy hozzak pelenkát 😄 😄 😄

leírást meg megvárjuk, elõre is THX

Nfol
#16225
Sajnos sikerült tegnap megfáznom, úgyhogy az ígért leírás picit késik, elnézést mindenkitõl, aki rá volt gyorsulva a dologra. Most egyébként így:

http://nfol.extra.hu

EmThor
#16224
szerintem töfi szerintem 😄

Flashback: szerintem tökjó! azért legyen tartalék színes ikonkészlet, meg színes háttér, mert hamar megunható 😊

Dying Soul
#16223
Aquir
#16222
ellentéttel mondta ò_ñ

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

The FlashBack
#16221
mi a fehér meg a fekete meg az árnyalatai? színes?

#16220
túl színes
The FlashBack
#16219
mit szóltok ehhez?


Sheva
#16218
wp linket tudnál dobni? 😊

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Aquir
#16217
Pedig simán leadja direkt linket a képhez csak senki sem akarja azt berakni, szal ne azt utáld 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Sil3nt
#16216
nemtudom megoldani, hogy az objectdockomba legyen egy turn off ikon...hogy lehetne? elõre is köszönöm

EmThor
#16215
thx, érdem bblean + nfol és ez még csak a kezdet, fogod, egy háttér + bblean és már így néz ki 😄

geri15
#16214
ejjde utálom a képfeltöltés.hu-t
de egyébként szép nagyon, gratz (Y)

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Imrusssss
#16213
Bugatti EB Veyron 1001 Lóerõ Állat 1 gép de fasz* az azstal

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

EmThor
#16212
bblean, még csak próbálgatom, feltoltam, semmi komoly pimpelés, de azért már érezni a feelinget! 😄

ivjoe
#16211
Pár ember biztos használja. Miért?
The FlashBack
#16210
Kinek van itt köztetek DeviantArtja?

Dying Soul
#16209
Jó gép

The FlashBack
#16208

most így néz ki😊

[Walaki]D`Lair
#16207

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

Brankley
#16206
Miért nem kint kezd el esni? <#confused>
Amúgy tényleg jó progi!!

Légy jó, légy hű Magyar!

#16205
Próbáltam, nagyon kafa, habár egy kicsit zavaró, amikor belep mindent a hóak. 😊
jAsOn VoOrHeEs
#16204
Tök zsír kis program. Elindítod, és elkezd esni a hó. 😄 ( persze nem odakinnt, hanem a számítógépen <#idiota> )

Klikk

Real Madrid Club de Fútbol | FIFA Award - Best Club XX Century

#16203
Eltûnt a jó öreg bejelentkezõ ablakom. Mióta lezedtem a style xp-t. Mivel kaparjam elõ?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Balumann
#16202
Na mostmár odáig eljutottam nagy nehezen hoyg megkérdezi hogy újraindítom-e a gépet 😄 újraindítom, nem indul el, megpróbálom elindítani, megint azt kéri indítsam újra (ezt megtettem 2x)

precision
#16201
nice one

Bazinga!

robotnyk
#16200
tényleg egész jó
alph4
#16199

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350

Nfol
#16198
Ötletet azt lehet belõlük meríteni bõven, fõleg ha szép nagy felbontásban megy a monitorod, mert akkor sok jó dolog elfér rajta. Én éppen azért keresgéltem egy ilyen megoldás után, mert 1024*768-as felbontást használok és a legvékonyabb Windows téma is túl sokat takart ki a hasznos területbõl, viszont az eltûnõ-feljövõ tálcát életemben utáltam...

http://nfol.extra.hu

EmThor
#16197
köszi, este ha hazaértem majd elszórakozok vele, addig a képekben gyönyörködök és 5etet merítek ^^ <#wave>

Nfol
#16196
Egy kis segítség:

A tálca eltûntetéséhez nyisd meg a menüben a BlackBox ágat, majd a legfelsõ tételt (Plugins). Ott kell lennie olyannak, hogy Load/Unload, és abban a listában kell kikapcsolni a bbLeanbar nevû modult. És lám, a tálca a múlté. Visszakapcsolni ugyanígy kell. :]

http://nfol.extra.hu

EmThor
#16195
ja ott van akkor megkeresem én, velem nem fognak szórakozni 😛 😛

köszi!! várjuk a leírást szeretettel 😊

oldal meg csekkolínó! és ahogy nézem nem lehet olyan vészes ezt babrálni mint samurizét, mer ahhoz nem volt erõm :S

Nfol
#16194
Igen, ez kétségtelenül *box. További gyöngyszemek megtekintése céljából vedd irányba a Boxshots oldalt, van rajta mit nézni szvsz...

http://nfol.extra.hu

Nfol
#16193
Emthor: A leírás következõ része valószínûleg péntek környékén lesz feltéve. Abból igen sok dolog ki fog derülni. :]

Egyébként igen, az eredeti tálcát el lehet tûntetni, vagy átállítani felugróra, de ha az átlátszóságot megtaláltad, akkor szerintem ezeket is láttad arrafelé. :]

http://nfol.extra.hu

cement
#16192
:@@v

respect to the man in the ice cream van

STREEX
#16191

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036