Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sland
#16440
<#nemtudom>

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

EmThor
#16439
konfabulator?!

Sland
#16438
Itt van egy asztal. van itt egy olyan h personal notes. olyat honnan tudnék letölteni? és modern ikonokat pl honnan tudnék szerezni?
Ezeket mind ilyen style xp meg hasonló progik nélül szeretném megcsinálni. Na valaki?

Kössz

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

robotnyk
#16437
thx
agyhalál
#16436
Ismét egy szép asztal. Egyszerû, letisztult. Gratz!

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

VinylToy
#16435
Én se 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

The FlashBack
#16434
regedit

#16433
hogyan lehet ezt a xar windows blinds 5ot letorolni a geprol?uninstalra mentem,nem csinalt semmit csak kiszedte vezerlopultbol,ugyanugy elindul meg minden HELP PLZ!!!!

Brankley
#16432
nem a nyitólap, hanem az, amit leszedek.,..

Légy jó, légy hű Magyar!

#16431
ez igaz, de a nyitólap nem fertõzött 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

robotnyk
#16430
theme xpn vannak olyan cuccok amik nem magukban jönnek le, hanem themexps installerben, spyware, adware, és haszontalan szarságokkal sûrûn megtüzdelve...
The FlashBack
#16429
The FlashBack
#16428
?

LoDMaSt
#16427
A hiba az ön készülékében van.

@ Hellomarci

#16426
😄
érdekes, egy hivatalos oldalon virust talált?😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Brankley
#16425
Nemjo, riasztott a NOD... <#shakehead>

Légy jó, légy hű Magyar!

The FlashBack
#16424
Törölt felhasználó
#16423
THX <#vigyor>
Brankley
#16422
Tudtok nekem mondani olyan karácsonyi képernyõkímélõket, amit le is lehet tölteni, és megy is? <#smile>

Légy jó, légy hű Magyar!

Met
#16421
ma reggel azt írta ki a win, hogy cannot create shell notfication (vagy valami hasonló) és tálca nem volt, quick launch eszköztár meg fekete
restart csökkentett módban, wb leszed, restart és mükszik

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

The FlashBack
#16420
ugyanez volt nekem is
styleXP
(+aspyryin)

#16419
1. használj mûködõ wb5-t
2. ne használj wb5-t

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

csuhi
#16418
hali!

valaki tudna segíteni?!
visszaolvastam, de egy javaslat sem oldotta meg a problémámat 😞 szóval... felrakom a WB5-öt, és amikor alkalmazni akarok egy témát, szétesik az egész... tök lassú lesz, fekete gombok, témát nem alkalmazza, csát átszinezi a klasszikus-windos stílust, stb...
leszedtem, mégegyszer felraktam, úgy h a system32-ben is átneveztem a dolgokat, és úgy sem jó. sehogysenem jó... 😞 van valakinek valami ötlete?

Guer
#16417
hohooo
ehez a skinhezn tudnál linket adni?

geri15
#16416
alapmû, nézd meg 😊 (persze ha szereted a poszt-apokaliptikus világokat) DC-rõl magyar dvdripet egy este alatt le lehet szedni 😉

[/OFF.]

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

DJ Skyline
#16415
np!😊

smici
#16414
árgh :C
nem láttam -.-

Úgy érzed nyomott vagy?

geri15
#16413
jaja így van a filmben is
megnéztem 😊

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

DJ Skyline
#16412
ez volt az eredeti!😊

smici
#16411
a kép maga izé, sztem jobb lenne ha az égbõl lenne több, és az út lenne levágva

Úgy érzed nyomott vagy?

DJ Skyline
#16410
én csináltam htx!😊
tudsz-e jobbat,mert ha igen,ott a link,lement,majd kreál!😊 😛

geri15
#16409
htxvm beléd dear Skyline 😄DDD

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

geri15
#16408
mér szerencsétlen? sztem tökjóa :o)

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

DJ Skyline
#16407
smici
#16406
az lehet :c
ezt a képet egyébként ki vágta ilyen szerencsétlenül? :C

Úgy érzed nyomott vagy?

DJ Skyline
#16405
a-a!😊
elrontaná a képt!😄

geri15
#16404
kicsi a felbontás :C ha kinagyítom akkor csúnyaö leszö a háttérö
jaés neszójjábe -_-

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

smici
#16403
ja. ps-ban nagyon nehéz lenne eltüntetni róla az ikonokat :C

Úgy érzed nyomott vagy?

geri15
#16402
ötletes 😊

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

geri15
#16401

Be akarod linkelni ezt a képet.


htx 😄DDDDD

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

The FlashBack
#16400
miért nem pakolod szerencsétlen ikonokat középre??

#16399
keress meg msn-en ([email protected])

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

bertino
#16398
Mad Max powaaaaaaaa <#eljen><#eljen><#eljen>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

DJ Skyline
#16397

The FlashBack
#16396
sry...
de nagyon felhúztam magam

trident
#16395
és bios resettel.

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

smici
#16394
aasta, te tuti hozzáértesz :-ooooo 😄

Úgy érzed nyomott vagy?

nyami
#16393
ez valószínûleg olyan probléma, amit csak többszöri formatálással lehet megoldani.

smici
#16392
na figy, te mindent megtettél, ha ezek után sem megy, akkor bennünk van a hiba, menyj és csinálj magadnak egy csodás hátteret, és nézegesd -.-

Úgy érzed nyomott vagy?

The FlashBack
#16391
mer???

nem vagyok poénos kedvemben
tegnap formáztam:@