Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sonajk @:o)
#16491
Ezt most nem igazán vettem. Mi van a bátorságommal? (a kérdés nem rosszindulatú)

\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]

agyhalál
#16490
THX

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

The FlashBack
#16489
gallériámban megtalálod
bye

agyhalál
#16488
Háttérre lenne szükségem, nem az ikonokra.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

The FlashBack
#16487
#16364?

agyhalál
#16486
Kérhetnék wp linket? Köszi.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

The FlashBack
#16485
öszintén?
foggalmam sincs, ilyet még nem kaptam, de tisztelem a bátorságod...
vagy nem vagy állandó topigolvasó??

Sonajk @:o)
#16484
ha ezt kapom, az azt jelentené, hogy valamit nem jól csináltam ?

\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]

Sonajk @:o)
#16483
hálás köszönet

\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]

The FlashBack
#16482
yah bocs.... a #...81 neked ment😊

The FlashBack
#16481
Telepítés:
- Programot feltelepíted (Fontos hogy a program feltelepítése után zárd be az ablakot és ha kéri ne indítsd újra, és zárd be az aktiváló ablakot!)
- windows\system32 -ben találsz két fájlt (wbload.dll, wbsys.dll), ezeket átnevezed: wbload.dll.old, wbsys.dll.old
- WindowBlinds könyvtárba bemész (Program Files\Stardock\...), itt a wbsrv.dll-t
átnevezed wbsrv.dll.old -ra
- Crackben található fájlokat bemásolod ide (WB könyvtár)
- Restart (újraindítás) )
- Mostmár mûködnie kell a proginak, de a system32-ben lévõ fájlokat visszanevezheted a régi nevükre

Sonajk @:o)
#16480
ha valaki ezt magyarúl is leírná, nagyon hálás lennék érte

INSTRUCTIONS

1) Open & Install WindowBlinds 5 .exe
1) When Installing WindowBlinds at the end of installation it will say you must restart your computer, click "I'll Reboot Later"
2) Go to the directory where you installed Windowblinds and drag WbSrv.dll onto your desktop and leave it there.
3) Now go to the folder WindowBlinds 5 - With New Working Crack & 60 Skins and you'll find Crack.zip, open it.
4) THE ORIGINAL WvSrv.dll MUST STILL BE ON YOUR DESKTOP.
5) There should be four files, drag them into the installation directory and when it asks would you like to replace the existing
file click " Yes To All."
6) Now restart your computer with the original WbSrv.dll still on your desktop.
7) When your computer has restarted you can delete the original WbSrv.dll that is on your desktop.
8) Now you have WindowBlinds 5 fully working, enjoy!

\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]

The FlashBack
#16479
?

bertino
#16478
grat

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

EmThor
#16476
NFol bblean tálcát + ablakokat ill ablak label-eket hol tudok aplha blendelni? sztem file-t kell átírni. hol? thx

B@ldrick
#16475
nálam is oké<#eljen>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

Sonajk @:o)
#16474
Ha átnéztek ide, lehet, hogy találtok pár háttérnek valót.

\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]

robotnyk
#16473
EmThor
#16472
bblean

Balumann
#16471
200-al jön torrentrõl :||||||||||||||||||||

Balumann
#16470
kérdés hogy meddig <#rolleyes>
Na mind1 kipróbálom, rászánom magam

#16469
És mûködik is.
#16468
Akit érdekel van megoldás a WB5-re, egy új crack segítségével.itt
nyami
#16467
<#eljen><#eljen><#eljen>

#16466
#16465
<img src=http://iaro.srv.hu/kep/1nemertem.jpg>
sikerült róluk képet készítenem igaz mobillal mert nem látszik a print screen sysrqval semmi a két táncosból nem értem miért fagy kicsitt a gépem....hm? 😞

A microsoft elõállította a program nélküli hibát, próbáld használni 😊
Balumann
#16464
Te mivel csináltad a tálcát? destopx?

#16463
Hát meghaladta rajta az ötven ikont a mutató és hárman táncolnak rajta
egy winampos és két nem magas IQ szintel rendelkezõ libuska vagy õk vagy az ikonoknak fogyniuk kell mert nem férnek az asztalon egymástól de nem tom melyikbõl van töb a kelleténél?
#16462
vagy valami mást😊
gabber_saviola
#16461
htxvm

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

desigo
#16460
lol
mit csinál ez?lábat mos?
smici
#16459
háttere:

a többi a szokásos :c

Úgy érzed nyomott vagy?

EmThor
#16458
százasé' a háttereket...

😄





gabber_saviola
#16457
wp pls

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

EmThor
#16456
EmThor
#16455
de ez gyanús, hogy ennyi embernek behalt szinte 1 héten belül. lehet pont jókor szedtem le? összeesküvés szagot érzek...

#16454
Na ez a WB5 nálam is bedobta a kulcsot.. nem baj, akkor addig stylexp.
bertino
#16453
idõközben megvan, hogy hogy kell... de nem teljesen jó az átállás a skinre <#fejvakaras>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Balumann
#16452
😄

bertino
#16451
hogyhogy "bedobod" ? <#wow2>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

B@ldrick
#16450
a .jar-t bedobod a Tools/Themes ablakába és telepíti automatice

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

sweech
#16449
nah ez teccene ha nem lenne objectdock meg az az óra <#eljen>

Balumann
#16448
és ezekkel a jar fájlokkal mit lehet kezdeni?

#16447
Most kezdtél rókát használni mi? 😊
Ha választékot szeretnél firefoxhoz inkább itt keress.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

agyhalál
#16446
Ez lesz az.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

Frosty01
#16445
Mozilla Firefox felhasználóknak ajánlom figyelmébe a Téma menüpontot az eszközök menü alatt, elég szép skineket lehet letölteni 😊)
(nekem a nokia skin van most épp)

practitioner of the forbidden arts of death

Sland
#16444
THX

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

EmThor
#16443
az lesz, de nem tom melyik widget, mini things to do az hasonló. widgetgallery.com ill. a progi: konfabulator.com

Balumann
#16442
Yahoo! widget engine már 😄
így keress rá, tõcsed, és állítgasd ami köl 😄

Balumann
#16441
kitörlöd a mappát és msconfigból kiveszed hogy leinduljon 😄