Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

nyami
#16390
itt már csak a format C: segíthet :|

The FlashBack
#16389
nem mûködik
a rar kicsomagolva ---> style XP nem ismeri fel, hogy az egy visual style
a mappa kicsomagolva benne a resource/themes/ ----> style XP nem ismeri fel, hogy az egy visual style

The FlashBack
#16388
nem mert csak *themes ás *zip van a *zip

fsgh
#16387
ez LOL:-DDd
De tetszik😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Törölt felhasználó
#16386
Most ilyen lett 😊
bertino
#16385
fél éve fönt van már, észre nem vettem sose, hogy lassu a gép 😄

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

VinylToy
#16384
Olyat tudsz, hogy az összes fájl mutatása, hátha megtalálná ami kell neked abban a mappában.

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

The FlashBack
#16383
kicsomagolom a filet a dokumentumokba...
Style XP megnyit---> Új téma felvétele Dokumentumok\glossy_updated---> és csak két mappát lát
és kezd felbaszni!
segítsem már aki megis tudja csinálni pls

VinylToy
#16382
ne légy béna, minek szenvedsz?

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

VinylToy
#16381
különben biztos száguld. 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

robotnyk
#16380
akkor másold be a windows\resources\themesbe, aztán nem kell keresgélni
robotnyk
#16379
dehát lassítja a gépet <#idiota>
The FlashBack
#16378
nekem tallózásnál a styleXP csak a mappákat mutatja, szerinte nincsenek fileok...
nem megy!

VinylToy
#16377
és szerinted a Style XP-ben nem lehet kiválasztani az eredeti XP ezüst színt?

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

DEXTER92
#16376
Én töröltem a Style XP-t, mert lassította a gépem, meg vágytam az eredeti XP ezüst színûre

Az intenzíven fekszem. Kérem, a sípszó előtt hagyjon üzenetet. Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia!

nyami
#16375
<#wilting>

napi 100 komment <#shakehead>

The FlashBack
#16374
van egy .rar om nálam a dokumentumokba...full minden
jön Stly XP új téma felvétele
megyek a dok-ba...
kiválasztom a mappát
--->üres!!

#16373
1.kép: a kicsomagolt file tartalma
2.kép: a dolgok menete

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#16372
<#lama>
Tallózd be neki azt a könyvtárat ahová kicsomagoltad, letöltöttem én is, ha nem megy továbbra sem nyomok egy screent 😄

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#16371
mondtam én, hogy ez nem jó
ki van csomagolva a rar
de styleXP nem talál benne olyan filet ami neki kéne...
nincs tehát továbbra sem voilá...

The FlashBack
#16370
nah ezt megpróbálom...😊

#16369
Oda csomagolod ahová akarod 😄DDD
Aztán szépen fogod a stylxp-d, rákattintasz a stílusok fülre majd jobb oldalon lent az új stílus hozzáadásánál betallózód.
Voilá ;-)

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#16368
kicsomagolom... és azt hova???
mert StyleXP ben nem tudom "bahívni"
ha meg bemásolom a C:\Windows\Resources\Themes\-be nem történik semmi!

robotnyk
#16367
a kicsomagolás nem segít neki?
The FlashBack
#16366
valaki felvilágosíthatna, hogy a styleXP hez a visual styleokat amiket letöltök (deviantart stb) és csak ez zipet, vagy rart kapok, hogyan tehetem be stlyeXP-be...
a délelõttöm ezzel ment el😊
pl

The FlashBack
#16365
htx😊

robotnyk
#16364
thx
ip
The FlashBack
#16363
szép😊 nájszos😊
ikon pack???
linket pls😊

nyami
#16362
<#eljen><#eljen><#eljen> )Y(9Y(

fsgh
#16361
ez olyan szürke..
De elegáns😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

robotnyk
#16360
nyami
#16359
<#wilting>

Balumann
#16358
amerikaiak <#whatever><#idiota>

#16357
Pl. ~250 millió ember az USA-ban...

Balumann
#16356
Ja én azt nem értem hogy miért Fahrenheit-be mutatja alapban a hõmérsékletet, ki a fene nézi abba a hõmérsékletet... és még nekünk kell váltani hogy ne abba mutassa, szörnyû <#duma>

Balumann
#16355
én is egyetértek, a WB 4 -el semmi bajom nem volt, cska unalmasak lettek a témák 😄
WB5 király volt amikor 1x mûködött, aztán utána újra indítttam a gépet és azóta még most se megy 😄 most kb. 8x instaláltam újra (1 vagy 2 hete) és minden hacket meg cracket kipróbáltam, átneveztem, és nem lett jó) több leírást is próbáltam
Most marad a Style XP, sztem nemsokára kijavítják ezt a WB hibát <#pardon1>
Nem baj, a Style XP legalább gyors és mûködik rendesen, nem foglal annyi memót se. És legalább átlátszó a tálca meg a startmenü <#rolleyes>

The FlashBack
#16354
egyetértek😊
mivel nekem meg basz@art a WB5 (reinstall után se jó)
csak a style XP marad😊

#16353
Van mûködõ verzió, csak az baj, hogy amióta megjelent a wb5 egy deka használható skint mem hoztak ki rá. Ami kijött az pedig szinte kivétel nélkül ocsmány (persze mindezek áttetszõ tálcával:@). Amíg 4.5 illetve 4.6 volt semmi gondom nem volt. Azóta stylexp-t használok, tessék megnézni, hetente jönnek ki a szebbnél-szebb visualstyle-ok (persze van kivétel), de legalább van mibõl csemegézni.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#16352
tedd azt várj, de várj😊

Balumann
#16351
én most Style XP-t használok skinezõnek, a WB5 nekem is csak egyszer mûködött régebben, aztán most akartam felrakni 2 hónap muva, mindent ipróbáltam és nem emgy, de akkor úgy látszik azért... 😞
akkor várok amíg lesz normális verzió, addig várok

Balumann
#16350
😄

#16349
Jaja, énis így jártam pont ma. Ez tuti nem véletlen, gondolom valmi gáz van a dátummal, nekemis mindenütt fekete kockák, stb stb... Azóta se mûködik a WB5. Idõzár? 😞

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

asfa
#16348
szotyi ugyan ez a hátterem csak oldalrol dik mijomá

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

The FlashBack
#16347
hát igen😊(

geri15
#16346
jó a segge a csajnak!! 😄D (Y)
aztán 2 perc után észrevettem az asztalt is körülötte, és az is jó 😄DDD

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

#16345
jézusom<#wilting><#ijedt>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#16344
nemtecc, zorri

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

EmThor
#16343
jobbegér, use metric units 😄

precision
#16342
<#szeret>

Bazinga!

The FlashBack
#16341
nem vagy egyedül
ezt ajánlom