Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EmThor
#16541
bbweather nekem nemjó hibát ír ki: the temperature in REF is REF degrees.

EmThor
#16540
w00t <#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

Nfol
#16539
bbCalendar naptárnak,
bbIconBox az oldalsó ikonsávnak,
bbDigitalEx asztali órának,
bbColor automata színbeállítónak (alkalmazol egy stílust és annak megfelelõre színezi pl. a klasszikus Windows kinézetnél a címsort, stb.),
bbPager asztalváltónak,
bbSysMonPlus rendszerinfóknak,
bbToDo jegyzetelõnek.

Én eddig ezeket használtam hosszabb ideig, fõleg olyan gépen, amelyik nem csatlakozik internetre, szóval a rengeteg netes plugint nem is próbáltam.

http://nfol.extra.hu

EmThor
#16538
nézegetm, sokkal eccerûbb, mint a szamurizé 😄

<#worship>

ajánlanál 1-2 plugint? cpu mennyit eszik, olyat találtam, hangmódosítóst Te adtad. van még vmi überhasznos? thx

Nfol
#16537
Ez a CTRL+jobbklikk általában mindenhol mûködik, mint a beállítások elõcsalogatásának módszere. Persze ott az opciók bekapcsolásával gyakorlatilag egy-egy állományt módosítasz, amik a dolgokat irányítják. Azokat is lehet szerkeszteni, de eleinte nem ajánlott, amíg nem tudod, hogy mi mire jó.

http://nfol.extra.hu

EmThor
#16536
óh, hát mily eccerû <#worship>

Nfol
#16535
CTRL lenyomva + jobb klikk a tálcán -> Configuration:

Width Percent: a tálca szélessége a képernyõ szélesség százalékában megadva
Icons -> Saturation: állítsd 255-re és a tálcaikonok újra színesek lesznek

A többi szerintem egyértelmû, de kérdezz, ha kellek.

http://nfol.extra.hu

EmThor
#16534
tálca és plugin átlátszóságát, látom más megoldotta. tehát nem csak a bblean fõmenü átlászósága, amit egérrel nyitok, meg, hanem maga a tálcáé. ja meg tálcaméretmódosítás is érdekel.

thx

Nfol
#16533
EmThor: Mit értesz pontosan Alpha Blending alatt?

http://nfol.extra.hu

EmThor
#16532

ScOrpY
#16531

-.-

Enny1

agyhalál
#16530
Na ez aztán a káosz😊

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

EmThor
#16529
hagyjuk.

The FlashBack
#16528
ok... belátom, ez egy kicsiet erõs volt
de...
haggyuk

EmThor
#16527
de ez a topic nem arról szól, hogy milyen legyenaz asztalod, hanem, hogy: így néz ki. Ha kér tanácsot, majd szól, van szája, segítünk. lehet véleményezni, oké. de az már túlzás, hogy "nem látod itt milyen asztalokat mutogatnak" + "a helyedbe nem csak a hátteren dolgoznák". jézusom! nuff sad.

The FlashBack
#16526
nem látod, hogy itt milyen asztalokat mutogatnak?

The FlashBack
#16525
kevés

Balumann
#16524
Hát ha 1 gB memóm lesz akkor lehet kirakom az összest ami létezik 😄 <#idiota>

The FlashBack
#16523
Scorpy-val értek egyet..
ha tudná, hogy mennyi widget-van akkor az összeset kirakná, nem beszélve a wp-rõl😊

EmThor
#16522
nem érted meg hogy úgy pakolja tele, ahogy Neki tetszik? mit kell ebbõl olyan nagy ügyet csinálni?

ScOrpY
#16521
de nem érted meg hogy felesleges?
óra kell jobb alsó sarok, idõjárás, kinézel az ablakon
enny1

Enny1

EmThor
#16520
ez igen

Hunter of Deer
#16519
Ime az en asztalom!!

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

The FlashBack
#16518
hm...

bertino
#16517
most miért ? 😊
nekem mindig bevált, ha reménytelen volt a bajból kifelé vezetõ ut... nehezen szánom rá magamat én is, de egy pont után már muszáj, nekem is volt olyan gond, amire csak az volt megoldás 😞

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

The FlashBack
#16516
na... finoman azzal a HDD-vel😊

bertino
#16515
format C: biztos megoldás

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

robotnyk
#16514
érdekes...
Dave000
#16513
Jelenlegi desktopom:

Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB

smici
#16512
túl szürke

Úgy érzed nyomott vagy?

totya24
#16511
hali srácok... lenne egy kis gondom... ilyen az qasztalom és nem tudom eltüntetni a kiírást... egyszerûen nem engedi.. nem vírusos a gép, semmi baj nincs vele, rendesen karban van tartva, csak egyszer valami majdnem lejött, a nod kiírtotta, de a windows berakta ezt a hátteret.. valaki segítsen, nem tudom eltüntetni... köszi..😊

Blues, Peace and Jimi Hendrix...

The FlashBack
#16510
most ilyen😊

smici
#16509
ennél több?? fölösleges, csúnya, átláthatatlan :|

Úgy érzed nyomott vagy?

Balumann
#16508
De az mér baj ha zsúfolt? 😄
Így minden szinte ottvan 1 kattra, és kihasználom a területet ha már ottvan hogy minél könyebb legyen elérnivalamit 😊 Legalább valami haszna is legyen ha már ilyen lusta vagyok 😄
Na meg minél több midnen van annál látványosabb <#vigyor1>
Nem tom, sztem az object dock jó, mert ott a gyorsindítás oldalt, alsó tabokba meg az összes ami kell a használathoz. Az a jó hogy amit sürün használok azt odarakom oldalra, amit meg nem az meg megy a tabokba. Ráadásul így hogy több minden van az asztalom még hangulatosabb is <#vigyor2>

ScOrpY
#16507
Már megint rohatt zsúfolt, kifejezéstelen objectdoc

Enny1

Jancsik
#16506
plz adjatok linket style xphez meg hozzá keygent plz

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#16505
Mi van az a bracsek nem találta meg a dokumentmok mappát?

Balumann
#16504
pont én akarom a legbonyolultabb asztalt, és 512 MB memóval szívok, csak wb, object dock meg az a pár widget, semi más progi nem megy itt szinte, és félig van a memóm
venni kell memót, és akkor még jöhet a többi efekt is 😄

Balumann
#16503
😄

#16502
Hi vki átméretezte a képemet kösz...

alph4
#16501
a helyedben nem csak a hátteren dolgoznák

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350

nyami
#16500
egy téket megér -.-

Balumann
#16499
Na ez lehet nem mindenkinek fog tetszeni de azért berakom 😊)


Majd még hátteren gondolkozok 😊

Balumann
#16498
gyözeleeeem 😊)

Balumann
#16497
WÁHÁÁÁÁU MEGY!!

Balumann
#16496
az activate.exe -t átkell nevezni?
A másik hogy ami a fökönyvtárba van .dll fájl, azt hiába másolom ki az asztalra, ugyan úgy nem engedi átírni. Átneveztem és úgy másoltam be ami a crack.zip-be van, megpróbálom hátha mûxik

Sonajk @:o)
#16495
Jól néz ki

\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]

EmThor
#16494
nekem jól ment egyébként, de nfol-nak hála elvesztem a boxok világába 😄

#16456

Sonajk @:o)
#16493
Köszi az infot. Valóban nem olvastam, de próba cseresznye. Különben már egy elõzõ verzióval is ue. a szöveget kaptam.

\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]

EmThor
#16492
szerintem az, hogy fel akarod rakni a wb5-öt, miután utóbbi napokban többen közölték, hogy összeomlott nekik.