Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
bbIconBox az oldalsó ikonsávnak,
bbDigitalEx asztali órának,
bbColor automata színbeállítónak (alkalmazol egy stílust és annak megfelelõre színezi pl. a klasszikus Windows kinézetnél a címsort, stb.),
bbPager asztalváltónak,
bbSysMonPlus rendszerinfóknak,
bbToDo jegyzetelõnek.
Én eddig ezeket használtam hosszabb ideig, fõleg olyan gépen, amelyik nem csatlakozik internetre, szóval a rengeteg netes plugint nem is próbáltam.
http://nfol.extra.hu
<#worship>#worship>
ajánlanál 1-2 plugint? cpu mennyit eszik, olyat találtam, hangmódosítóst Te adtad. van még vmi überhasznos? thx
http://nfol.extra.hu
Width Percent: a tálca szélessége a képernyõ szélesség százalékában megadva
Icons -> Saturation: állítsd 255-re és a tálcaikonok újra színesek lesznek
A többi szerintem egyértelmû, de kérdezz, ha kellek.
http://nfol.extra.hu
thx
ha tudná, hogy mennyi widget-van akkor az összeset kirakná, nem beszélve a wp-rõl😊
óra kell jobb alsó sarok, idõjárás, kinézel az ablakon
enny1
Enny1

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k
nekem mindig bevált, ha reménytelen volt a bajból kifelé vezetõ ut... nehezen szánom rá magamat én is, de egy pont után már muszáj, nekem is volt olyan gond, amire csak az volt megoldás 😞
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB

Blues, Peace and Jimi Hendrix...
Így minden szinte ottvan 1 kattra, és kihasználom a területet ha már ottvan hogy minél könyebb legyen elérnivalamit 😊 Legalább valami haszna is legyen ha már ilyen lusta vagyok 😄
Na meg minél több midnen van annál látványosabb <#vigyor1>#vigyor1>
Nem tom, sztem az object dock jó, mert ott a gyorsindítás oldalt, alsó tabokba meg az összes ami kell a használathoz. Az a jó hogy amit sürün használok azt odarakom oldalra, amit meg nem az meg megy a tabokba. Ráadásul így hogy több minden van az asztalom még hangulatosabb is <#vigyor2>#vigyor2>
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
venni kell memót, és akkor még jöhet a többi efekt is 😄

▏▎▍▋▊▉ Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350
A másik hogy ami a fökönyvtárba van .dll fájl, azt hiába másolom ki az asztalra, ugyan úgy nem engedi átírni. Átneveztem és úgy másoltam be ami a crack.zip-be van, megpróbálom hátha mûxik
\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]
\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]