Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

smici
#16591
így jobban megnézve elég egyszerûen van megcsinálva a háttér 😄

Úgy érzed nyomott vagy?

ScOrpY
#16590
Thx mindenkinek

Enny1

B@ldrick
#16589
hátöö... lehet<#idiota>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

EmThor
#16588
ez nem is zöld 😛 ez türkiz szerintem, egyik kedvenc színem 😊 nem is akart zöld lenni 😛

B@ldrick
#16587
Polaris Clear winamp skin.
EmThor: ez a zöld nem az a zöld ami tetszene, my vélemény sry

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

EmThor
#16586


smici
#16585
na ez már kinéz valahogy (y)

Úgy érzed nyomott vagy?

smici
#16584
giccstenger (Y)

Úgy érzed nyomott vagy?

Sland
#16583
wp linket is plz!

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

cement
#16582
wa skin plzplz

respect to the man in the ice cream van

robotnyk
#16581
szép, de kifolyna a szemem ilyen picsányi betûkkel a tálcán
The FlashBack
#16580
Windows Theme szerintem cserélhetõ (lenne) háttér cool😊

The FlashBack
#16579
well, thank you,
and marry XmaS to you all!😊
and happy new YeAr (for you)

windrunner
#16578
Winamp nem tecc amugy kúl.

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

ScOrpY
#16577

Enny1

Sland
#16576
800*600
1024*768

Sajnos 1280*1024, vagy nagyobb nincs.

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

fsgh
#16575
Szép! Háteredett linkekeled?plz!

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Sland
#16574
Most így:

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

nxfn
#16573
precision
#16572
well, very good

Bazinga!

EmThor
#16571
nem rossz.

The FlashBack
#16570
hát ÖöÖ... mit mondjak??

Törölt felhasználó
#16569
Most ilyen:
robotnyk
#16568
szép
#16567
még emlékszem rá

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

windrunner
#16566
Köszi😊 amuy én régen is nyomtam be õket csak lusta voltam mindet külön belinkelni😄 De ez most ugyérzem marad egy ideig😊pl itt egy régebbi.

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

#16565
Végre, annyira vágytam már jóképességû asztalokra, erre itt van robotnyké és a tiéd is, grat<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

windrunner
#16564

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

robotnyk
#16563
köszi mindenkinek
The FlashBack
#16562
szép

#16561
korrekt, grat<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#16560
de

cement
#16559
wp <#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

respect to the man in the ice cream van

EmThor
#16558
mi a vér, deviantarté csengetni kell nem? 😛

EmThor
#16557
ez egy igen korrekt háttérkép.

Sil3nt
#16556
ejj---zsír...nekem egyedül a tálca nem ttezszik a helyett kis objectdock vagy nem is kéne tálca.

robotnyk
#16555
The FlashBack
#16554
nesze
e milyen?

EmThor
#16553
<#ravasz1><#ravasz1>

precision
#16552
Így:

Csináljatok karácsonyi desktopokat, a nyertes kap egy "well, very good" -ot. Hajrá! 😄

Bazinga!

The FlashBack
#16551
hogyan?

EmThor
#16550
nagyon visszaestünk. hirdessünk karácsonyi desktop contest-et? <#nyes>

EmThor
#16549
hehe 😊

The FlashBack
#16548
én operáról váltottam firefoxra😊
#16510

EmThor
#16547
hát gáz. marad mellé a konfab, de már dolgoznak rajta szerintem vkik, hogy legyen ilyen plugin is, egyébként átláccó tálca + system monitor + óra megvan, 9 mega ramból ja + skinezés is + a váltogatható 4 asztal olyan segítség, ill. olyan hasznos, mint amikor firefox-ról váltottam operára -> suzuki->merdzsó 😄

The FlashBack
#16546
loL😊

EmThor
#16545
változott a yahoo idõjárásos oldala, és ha beírod a város kódját kifagy...

The FlashBack
#16544
oh..
miért?

EmThor
#16543
weather-t hagyjuk, most olvasok utána és natyon gas

EmThor
#16542
megvan, de kifagy. eltûnik blackbox, ha svc vagy rc file-ban a weather pluginban átírom (fatman féle weather plugin) ill. beírom budapest azonosítóját weather.yahoo.com-ról :S HUXX2 izé vagy mi. ha url-t írok be svc file-ba, ugyanez. 15h uptime, lehet kéne restart